Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2018


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie - nowy Forester powinien pojawić się w przyszłym roku ( zachowując dotychczasowe odstępy w premierach nowych modeli ) . Na stronie japońskiej:

http://www.subaru.jp/xv/xv/

jest już pokazany nowy XV. Jak wiadomo - do tej pory - przynajmniej w środku Forester i XV były mniej albo więcej zbliżone. 

Tak wygląda w środku nowy XV:

 

58dac4a022176_newXV.JPG.d943322fea1b0498a0e9a298d69a19bc.JPG

 

 

Myślę, że rysuje się pomału widok nowego Forestera :).

interior_pict_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fotele w nowym Forku będą tak wyprofilowane jeśli chodzi o trzymanie boczne jak w nowym XV, to będzie to ruch w dobrą stronę.

 

Jednak z internetowych spekulacji wynika, że nowy Forek (na nowej Global Platform) to będzie dopiero MY2019, czyli dostępny w 2 połowie 2018.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Japonii bardzo powszechne są wersje z dziurą, bo Japończycy lubią tuning i wsadzają Sobie co tam chcą, bez kosztu oryginalnego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tzd napisał:

 

Jednak z internetowych spekulacji wynika, że nowy Forek (na nowej Global Platform) to będzie dopiero MY2019, czyli dostępny w 2 połowie 2018.

 

Powiem więcej, ja gdzieś wyczytałem, że V-tka wejdzie jako modelowy MY20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widać na świecie tendencję na kształty heksagonalne lub podobne, dobrze widać to na górnym zdjęciu - góra środkowej konsoli. Zewnętrznie - ciekawe, czy pójdzie w tym kierunku :

 

2018-Subaru-Forester-XT-Front-Angle.jpg

 

Mam nadzieję, że logo zostanie stare, nie odbite w lustrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle: śpieszmy się kochać stare modele, tak szybko odchodzą.

 

p.s. w Foresterowej sieci zaleca się poczekanie i zakup V generacji po poprawkach w połowie cyklu. oczywiście jak komus będzie pasował nowy wygląd i gama silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mechanik napisał:

Przecież to są zdjęcia obecnej wersji 'poliftowej' w kamuflażu.

Wnioskując po wydechach, to można nawet stwierdzić, że, to XT, z tą różnicą, że na pewno w wersji finalnej są inne lusterka, i relingi, o grillu nie wspomnę.

 

 

4 minuty temu, Woszkowaty napisał:

Może bardziej precyzyjnie - czy nowy Forek będzie kształtem, bryłą nawiązywał do Tribeki. Na zdjęciu z mojego postu powyżej - przód trochę na Q7 zalatuje :rolleyes:

Na pewno będzie mniejszy;). Jeżeli chodzi, o bryłę / wymiary, to mam nadzieję, że nie zmieni się wiele w stosunku do obecnej budy (gdzieś, o tym czytałem). Wersja studyjna II XV, też wyglądała przełomowo, a skończyło się, tak jak się skończyło. Przepaść można było zauważyć między SG, a SH (kombi allroad -> SUV), natomiast pomiędzy SH, SJ, a  SK już nie powinno wyglądać, to tak spektakularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Woszkowaty napisał:

Może bardziej precyzyjnie - czy nowy Forek będzie kształtem, bryłą nawiązywał do Tribeki.

Wedug dostępnych w necie informacji nowa generacja Forestera to raczej Viziv, który jest podobny rozmairami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe , co z Conceptu Viziva zostanie wdrożone :
 
subaru-viziv-future-concept-100_n3cqm.jpg
 
"The Subaru Viziv Future Concept looks remarkably polished and production ready, so it could preview the next generation Forester SUV."

Fuj Moca od Opla


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...