Skocz do zawartości

Blacharka Forester SG


POT-FOREK

Rekomendowane odpowiedzi

same reperaturki do SF byłyby trafieniem w niszę, bo starych aut dużo, prawie każde pordzewiałe, w swoim też musiałem posłużyć się zdrową JDM-ową ćwiartką.

Tanio nie było ale mam nadzieję, że te kilka (3-4) lat wytrzyma bez śladu, szczególnie że nie jeżdżony i garażowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tzd napisał:

same reperaturki do SF byłyby trafieniem w niszę, bo starych aut dużo, prawie każde pordzewiałe, w swoim też musiałem posłużyć się zdrową JDM-ową ćwiartką.

Tanio nie było ale mam nadzieję, że te kilka (3-4) lat wytrzyma bez śladu, szczególnie że nie jeżdżony i garażowany.

 

Jak nim prawie nie jeździsz i garażujesz, a ma wytrzymać te 3-4 lata to trochę słabo ;) Patrząc na mój przykład forester 2004 r, a nadkole dopiero trochę pordzewiałe właściwie sam rant, a drugie zdrowe ;) Myślę, że spokojnie wytrzyma więcej co prawda najgorzej to jest zimą jak pojeździć poszaleć i dokładnie nie da się umyć od spodu z soli drogowej, a wstawisz do garażu ciepłego :( Zobaczymy jak to u mnie będzie bo sierpień/wrzesień zabieram się za blacharkę swojego leśnika :) Pewnie zdam tu również relację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tzd napisał:

Nie będę miał nic przeciwko, jeśli mi wytrzyma dłużej, ale za te 3-4 lata to już mam nadzieję jeździć czymś nowszym (np. nowym Forkiem :) ). 

Tego Ci życzę, ale szkoda będzie sprzedać starego forcia ;) Ja już swojego planuje zostawić na zawsze, a po zrobieniu blacharki i lakieru będzie idealny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

proszę wrzućcie jakieś większe zdjęcia

czy one są pofalowane na dole ?

 

 

Dnia 23.07.2017 o 18:48, Rafaelo napisał:

A jest szansa aby firma zaczęła robić reperaturki do SF ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Trzeba się  umówić w firmie Bolma, następnie w umówionym terminie do nich podjechać autem i zeskanują element w 3D. Następnie w jakieś 2 miesiące wykonują matrycę i zaczynają produkcję.

A to nie jest przypadkiem to co potrzebujesz -> http://www.bolma.pl/oferta/subaru/forester-97-02.html

Reperaturki  do SG dzięki koledze Bartolini :yahoo:

Edytowane przez dommarc
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dommarc napisał:

czy one są pofalowane na dole ?

Dosc mocno ale ta czesc jest niewidoczna po wspawaniu (tak sie wydaje). No i krawedzie dosc ostre-uwazajcie przy rozpakowywaniu... Fotek niet bo leza daleko ode mnie :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki[mention=13853]dommarc[/mention] nie widziałem wcześniej tylko brak ceny ale będę jechał w tamta okolice to podjade do nich po reperaturki
 
 
Wysyłają z przesyłką coś koło 150 zł za sztukę. Kolega z forum zadzwonił do nich i wyszło taniej.
Daj znać jak kupisz.

Wysłane z mojego XT1585 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem auto od blacharza (renomowany zakład w Katowicach) - w opinii pracownika reparaturka bolmy nie nadaje się do niczego - w jego ocenie sam młotkiem na kolanie wystukał by coś lepszego
Na czym stanęło, wystukał na kolanie czy użył reperaturki ?
Pokaż jakieś zdjęcia.

Wysłane z mojego XT1585 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę robił oba błotniki tylne w przyszłym tygodniu.

Blacharz kazał mi zamówić jeszcze jeden komplet aby dorobić z niego poszycie wewnętrzne, które  łączy się z widoczną częścią błotnika.

A jak wy rozwiązujecie ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...