Skocz do zawartości

Aktualizacja softu, oprogramowania z płyty dvd OEM radia, navi Kenwood


lechuorzech

Rekomendowane odpowiedzi

 

lechu-mam ją na DL DVD (mapę z Lexusa/Toyty) po zaniku prądu nie odpala się radio.Musze włożyć płytę z Subaru lub Volvo A lub C a potem podmienić płytę na lexusową. Na mapie lexusa dziala wyszukiwanie po adresie itd. niestety nie gada. Samochód to OBK 2010 z radiem McIntosh, wersja EU

Wysłane z mojego MARSHALL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2017 o 20:14, Tinuviel napisał:

@WOJO próbowałeś coś podziałać ? :) jak jest video i działa dotyk to bym zamówił też:)

Testy trwają.

Były małe problemy z dotykiem, ale okazało się (support okazał się nieoceniony), że to kwestia ustawień.

Na chwilę obecną pozostało mi podłączyć kamery, zrobić menu dla nawigacji i jeszcze kilka drobnych rzeczy.

Ogólnie - DZIAŁA! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2017 o 07:32, von Grosheck napisał:


Sheriff-jak postepy z mapą-udało ci się namówic do wspolpracy, a jeżeli tak to czy przemówiła?Moja dalej nie chce gadać

Wysłane z mojego MARSHALL przy użyciu Tapatalka
 


Wydaje mi się że mogę mieć problem z nagrywarką - bo parę razy udało się załadować mapy z Lexa (dziwne bo udaje się załapać tylko rano po nocnym postoju i pierwszym odpaleniu auta - działa ok 10 s a później standardowa "...not map DVD"
Nagrywałem na płytach 3 różnych producentów (zawsze jest to DL) z najmniejszą możliwą prędkością (6x ) - jest to samo.
Ja mam standardową wersję navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sheriff_leg napisał:


Wydaje mi się że mogę mieć problem z nagrywarką - bo parę razy udało się załadować mapy z Lexa (dziwne bo udaje się załapać tylko rano po nocnym postoju i pierwszym odpaleniu auta - działa ok 10 s a później standardowa "...not map DVD"
Nagrywałem na płytach 3 różnych producentów (zawsze jest to DL) z najmniejszą możliwą prędkością (6x ) - jest to samo.
Ja mam standardową wersję navi.

 

6x to dużo. Ja nagrywałem chyba z prędkością 2.4x

 

Płyta najlepiej dobrej jakości, Sony, Verbatim - trzeba dać około 10zł za płytę albo i więcej.

 

Jeśli Twoja nagrywarka nie obsługuje niższej prędkości to poproś kogoś, bo szkoda czasu i zniszczonych płyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WOJO napisał:

Testy trwają.

Były małe problemy z dotykiem, ale okazało się (support okazał się nieoceniony), że to kwestia ustawień.

Na chwilę obecną pozostało mi podłączyć kamery, zrobić menu dla nawigacji i jeszcze kilka drobnych rzeczy.

Ogólnie - DZIAŁA! :D

 

 

 

Super, jak będziesz mieć chwilę to mam nadzieje że opiszesz co i jak, głównie kwestię podłączenia :) W lipcu pewnie zamówię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
6x to dużo. Ja nagrywałem chyba z prędkością 2.4x
 
Płyta najlepiej dobrej jakości, Sony, Verbatim - trzeba dać około 10zł za płytę albo i więcej.
 
Jeśli Twoja nagrywarka nie obsługuje niższej prędkości to poproś kogoś, bo szkoda czasu i zniszczonych płyt.

Ja też nagrywałem swoje na prędkości 2.4 płytki Verbatim. Działa jak na razie ale wkurza mnie że nie gada.Soft najnowszy 4A00 i dalej nic.Nie wiem w czym leży problem.Nie chce mi się zerkać co chwilę na mapę żeby wiedzieć gdzie skręcć itd.Powinna gadać i już

Wysłane z mojego MARSHALL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, von Grosheck napisał:


Ja też nagrywałem swoje na prędkości 2.4 płytki Verbatim. Działa jak na razie ale wkurza mnie że nie gada.Soft najnowszy 4A00 i dalej nic.Nie wiem w czym leży problem.Nie chce mi się zerkać co chwilę na mapę żeby wiedzieć gdzie skręcć itd.Powinna gadać i już

Wysłane z mojego MARSHALL przy użyciu Tapatalka
 

 

W ustawieniach poziom głośności itp. ogarnięte dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
W ustawieniach poziom głośności itp. ogarnięte dobrze ?

Tak-wszystko OK. Jak wrzucę płytę od Volvo to od razu navi wita jakimś tekstem i generalnie przemawia.Płyta z Lexusa nie chce gadać. Może jest jakaś opcja podmienić pliki gadaczki pomiędzy płytami... Już głupi jestem

Wysłane z mojego MARSHALL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

       Po wielu próbach stwierdzam że w  fabrycznej jednostce navi OTB 2011 (nie Macintosh) ta płyta (Lexus) nie chodzi - zarówno na sofcie pierwotnym 4400 jak i po aktualizacji 4A00.
Próbowałem nagrywać na różnych płytach i różnych nagrywarkach - mapa pobrana z dwóch różnych źródeł - jedynie na początku po zapłonie ta mapa zaskakuje na ok 10s - ale nie ma możliwości ustawić adresu czy też wybrać regionu . Później standardowa informacja ".. not map DVD"
Mapa z Volvo 2015 - chodzi bez problemu - jest głos (ENG) -działa dobrze wyszukiwanie po adresach - mankamentem jest niestety data wydania - cześci dróg po prostu nie ma.

Edytowane przez sheriff_leg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

       Po wielu próbach stwierdzam że w  fabrycznej jednostce navi OTB 2011 (nie Macintosh) ta płyta (Lexus) nie chodzi - zarówno na sofcie pierwotnym 4400 jak i po aktualizacji 4A00.
Próbowałem nagrywać na różnych płytach i różnych nagrywarkach - mapa pobrana z dwóch różnych źródeł - jedynie na początku po zapłonie ta mapa zaskakuje na ok 10s - ale nie ma możliwości ustawić adresu czy też wybrać regionu . Później standardowa informacja ".. not map DVD"
Mapa z Volvo 2015 - chodzi bez problemu - jest głos (ENG) -działa dobrze wyszukiwanie po adresach - mankamentem jest niestety data wydania - cześci dróg po prostu nie ma.

Może coś z obrazem płyty nie halo.
Odezwij się na priv.


Wysłane z mojego MARSHALL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzewam kotleta :)

 

Pytajac ....

 

Patrzac na zalaczony obrazek:

 

nav_04.jpg

 

Mam wersje HU 0420, wersja map 2012 (volvo).

 

Problem jest taki ze wyszukiwanie po adresie nie dziala :/

Rozumiem ze jest nowsza wersja HU: 3300

 

I pytanko, czy HU3300 + volvo 2012 dziala w pelni? (szuka i gada) ?

 

Dzieki i dzieki!

 

EDIT: to jest '04 Legacy, czyli czytnik w schowku.

 

 

 

Edytowane przez piwozniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, piwozniak napisał:

@Oczkoo15

Dzialaja CI komunikaty glosowe?

 

 

 

 

3 godziny temu, Oczkoo15 napisał:

Płytę mam od @Szurik

Komunikaty głosowe? Nawet nie sprawdzałem.

Sorry, zrozumiałem że wyszukiwanie głosowe:)

Komunikaty głosowe działają tak jak wspomniał Szurik wyżej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedno pytanko.

 

Czy ekran w rocznikach przedliftowych jest tylko ekranem czy pelni funkcje komputera nawigacji ?

Albo inaczej, czy moge zamiast ekranu z wersji EU zalozyc ten z wersji US, pozostawiajac reszte tak jak jest?

 

Chodzi mi o kamere cofania dokladnie. Troche odbiegam od tematu watku ale pewnie ktos z Was juz ten szlak przecieral

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.09.2017 o 08:39, Szurik napisał:

Cześć. Niestety nie ma mnie w domu i nie nagram Ci płyty. Ale masz link do strony z której ja brałem. Trzeba tylko się zarejestrować

 https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5013195

Płytka nagrana z tej strony. Potwierdzam, wszystko ładnie działa - wyszukiwanie, komunikaty głosowe. Subaru Outback H6 2004

Edytowane przez gumiak
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...