Skocz do zawartości

Aktualizacja softu, oprogramowania z płyty dvd OEM radia, navi Kenwood


lechuorzech

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.03.2018 o 20:51, lechuorzech napisał:

To przygotuj sobie w razie czego jeszcze płytę A, bo ja sprawdziłem i D nie ruszy po zaniku prądu. 

Konieczna jest cała płyta "A", czy wystarczy plik "loading.kwi" z płyty "A" wrzucić na płytę "D"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego pokazuje mi się komunikat "disc is not a map DVD"?

1.Wypakowałem pliki najpierw z tych 8 elementów do pobrania. Pokazał się plik iso

2. Wypakowalem z niego wszystkie pliki.

Pokazały się foldery i pliki .kwi

3. Zgrałem je na płytkę i miałem do wyboru typ wypalania cd/DVD lub pamięć flash USB. Wybrałem dvd/cd.

 

Mógłby mi ktoś powiedzieć co zrobiłem źle? 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil27 napisał:

Zrobiłem tak i nadal ten sam komunikat, może to ma być wypalone jak pamięć flash a nie dvd/cd?

 

 

Wydaje mi się że wrzuciłeś na płytę plik ISO a to nie jest to samo co wypalenie obrazu płyty. Rzuć okiem tutja:
 

https://www.systemowo.pl/nagrywanie-obrazu-plyty-windows/

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2018 o 17:00, Tinuviel napisał:

 

 

Wydaje mi się że wrzuciłeś na płytę plik ISO a to nie jest to samo co wypalenie obrazu płyty. Rzuć okiem tutja:
 

https://www.systemowo.pl/nagrywanie-obrazu-plyty-windows/

Wypalałem przez oryginalną wypalarkę Windowsa i nie działało, dopiero przez cdburner udało się.

Dzięki wielkie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dalszy ciąg zmagań, system zresetowany nie startuje z płyty D, ani z osobnego pliku Loading.kwi

Czy by wystartować mogę użyć płyty A volvo (taką mogę zdobyć), czy musi być subaru?

Jeśli ktoś może udostępnić płytę startową subaru EU to proszę o link.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2018 o 15:42, kamin napisał:

Zaglądam do gniazda navigacji a tam siedzi sobie taka płyta, Volvo w subaru? Powiedzcie czy oryginalnie z taką płytą sprzedawano outbacki w PL? f5a9e80e5c554592652e1061911b9f50.jpg&key=28686c2464723d60221a9f108aea31cc8bd85d5af975939d8a177143dbf6e4ee

 

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Na pewno nie sprzedawali subaru z płytą od volvo, ale ta też pasuje do Legacy/OBK od my07(polift), bo w przedliftach nie działa wyszukiwanie po adresie.

Pasuje też do każdego systemu Kenwood Core2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2018 o 17:45, Szurik napisał:

Na pewno nie sprzedawali subaru z płytą od volvo, ale ta też pasuje do Legacy/OBK od my07(polift), bo w przedliftach nie działa wyszukiwanie po adresie.

Pasuje też do każdego systemu Kenwood Core2

A czy z płyty Volvo można też wystartować jednostkę (po odpięciu zasilania), czy do tego trzeba oryginalną Subaru, a tylko kolejne (z mapami) mogą być z Volvo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kambol napisał:

A czy z płyty Volvo można też wystartować jednostkę (po odpięciu zasilania), czy do tego trzeba oryginalną Subaru, a tylko kolejne (z mapami) mogą być z Volvo?

Raczej potrzebna płyta subaru bo przy okazji odpięcia akumulatora musiałem załadować oryginalną płytę subaru i dopiero potem volvo bo nie działała ani nawigacja ani kamera cofania ani radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich śledze rozmowę od samego początku. Stoję przed podobnym wyzwaniem jak większość z was Otóż posiadam Legacy piątej generacji rocznik 2010. System nawigacji wygląda tak jak w załączniku zdjęcia Problem polega na tym że zdobyłem płyty które są upgradem map ale one nie potrafią ruszyć systemu nieustannie na wyświetlaczu Jest komunikat Proszę włożyć płytę DVD. Czy ktokolwiek słyszał widział Wie gdzie można byłoby zdobyć taką płytę która mogłaby wystartować ten system nawigacji DVD core2 ? 84ae067bffb15bd861cf34b5498a96db.jpg

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należy podważyć nożykiem klapkę z napisem "DVD" pod nią znajduje się oddzielny napęd do navi. Najpierw płyta A i aktualizacja softu, a następnie dowolna płyta z interesującą Pana nawigacją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza płyta Volvo A 2016/2017 wystartuje system, wrzucasz później D i powinno śmigać. Poza aux bo po aktualizacji do ver. 5700 nie ma go w opcjach i przycisk nie reaguje. 

Tak więc szukać oryginału Subaru, albo startowej Volvo 2013/2014 wersja systemu 5000 i dopiero D Volvo żeby mieć nowsze mapy. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie. Przerylem caly temat bo przymierzam sie do montazu nawi. Chce kupic wyswietlacz i naped montowany w schowku od wersji poliftowej - taki jest opis na aukcji. Wyswietlacz i naped z gacka 2007r. Niestety po naklejkach ciezko ocenic co to dokladnie jest. Sprzedawca twierdzi ze wyciagniete z legacy 2007r. Chce to wpakowac do mojego gacka iv z 2003r. Sprawdzalem ze wiazki sa za schowkiem w konsoli centralnej jest wtyczka pasujaca do wyswietlacza. I tu moje pytanie jesli faktycznie jest to z 2007r to rozumiem ze jest to core2? I pytanie o radio bo jest to gx-201lh czy nie bedzie z tym problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dvd http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6753805426

Lcd http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7283364966

 

Jak juz pisalem za wyswietlaczem komputera mam wtyczke pasujaca do tego lcd. Mysle ze za schowkiem jest tez wtyczka do dvd, wniosek wysnowam po tym ze jestem w trakcie doposazania gacka w tempomat i wszystkie kable sa podciagniete fabrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dracula napisał:

Dvd http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6753805426

Lcd http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7283364966

 

Jak juz pisalem za wyswietlaczem komputera mam wtyczke pasujaca do tego lcd. Mysle ze za schowkiem jest tez wtyczka do dvd, wniosek wysnowam po tym ze jestem w trakcie doposazania gacka w tempomat i wszystkie kable sa podciagniete fabrycznie

Złe wnioski.

1. japoniakorea77  to "rozbierak" z Leonowa pod Lublinem, który nie ma pojęcia o tym, co sprzedaje. Ceny także mocno dyskusyjne.

2. W przytoczonych linkach masz wersje UK wyświetlacza i czytnika. Jest tylko jeden mały problem. Nie będą ze sobą działać bez pozostałych elementów układanki - anteny GPS, radia poliftowego, wiązki.

Przeszukaj forum pod kątem modyfikacji, którą chcesz wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...