Jump to content

lechuorzech

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

About lechuorzech

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday July 7

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  widły Wisły i Sanu
 • Auto
  Legacy IV
  Lanos SE

Recent Profile Visitors

583 profile views
 1. Przeszczep tapicerki, na pełny elektryk założona materiałowa zamiast skóry. Do tego mały serwis Plus czyszczenie przepustnicy i wymiana zaworka pcv odmy. Nie mam porównania, a więc czy to jest bardzo zasyfione? i dolot Tak więc majówka wykorzystana z pożytkiem.
 2. Najnowsza płyta Volvo A 2016/2017 wystartuje system, wrzucasz później D i powinno śmigać. Poza aux bo po aktualizacji do ver. 5700 nie ma go w opcjach i przycisk nie reaguje. Tak więc szukać oryginału Subaru, albo startowej Volvo 2013/2014 wersja systemu 5000 i dopiero D Volvo żeby mieć nowsze mapy.
 3. To przygotuj sobie w razie czego jeszcze płytę A, bo ja sprawdziłem i D nie ruszy po zaniku prądu.
 4. Zadziałają No to jest właśnie EU, jedna z czterech. W moim przypadku aktualizuje ona firmware do ver. 5700 i są to obecnie najnowsze dostępne mapy z 2016 r. Z tym że, mając wcześniej wgrany firmware o wyższym numerze, np. 9200 z płyty Australii 2010 r., niezależnie od tego które mapy są nowsze, firmware nie zostanie zaktualizowany. Mapy będą działać ale strefa czasowa zostanie zgodna z pierwotną płytą. Trzeba odciąć prąd od radia i odpalić "na czysto" system z płyty D - wtedy powinno być EU. Poprawka - U mnie automatyczna zmiana działa tylko jak są wyłączone światła. Przy włączonych podświetlenie zależne jest od pokrętełka.
 5. Przeczytać kilka postów wstecz Jw. A najlepiej cały wątek od początku. Wszystko już było napisane.
 6. Będzie działać na wszystkich modelach opartych na core 2, odpali też na core 1 ale nie działa wyszukiwanie po adresie itp. Wsadzić płytę na Europę i będą odpowiednie strefy czasowe. Tylko że radio musi wystartować z tej płyty aktualizując firmware, czyli: wyjąć wszystkie płyty, odciąć prąd na parę minut (np. klema z akumulatora) i dopiero odpalić Europe. Testowane z płytą z Australii.
 7. A nie miałeś przypadkiem letniego płynu w zbiorniku? Ostatnio spore mrozy były.
 8. nie potwierdzę że w każdym modelu na 100% ale u mnie jeśli światła są wyłączone to reflektorów nie spryskuje, a przy włączonych bardzo krótkie przytrzymanie spryskuje samą szybę, dłuższe szybę i reflektory
 9. Światła włączone?
 10. Jest dysk D 2017! Trzeba dobrze szukać. Większość plików z 2016 r. więc to na pewno nie fejkowa płyta 2013/2014 ze zmienionym version txt. Identyfikuje się podobnie jak A, B i C jako 2016 ver.1 i są drogi których nie ma w 2014. Ale co z tego jak jest już 2018. A dla sceptycznych: Płyta 2014 Płyta 2017
 11. Wyświetlacz z zegarkiem ma inny wtyk (chyba 4 pin) którym idzie zasilanie i sygnały z CAN, wszystko do podebrania z radia ale p&p to nie będzie.
×
×
 • Create New...