Jump to content

lechuorzech

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Dobry

About lechuorzech

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday July 7

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  widły Wisły i Sanu
 • Auto
  Legacy IV
  Lanos SE

Recent Profile Visitors

897 profile views
 1. Masz core1, powinna pójść bez problemu od razu na 3800 Tak, trzeba wypakować, a otrzymany plik iso trzeba jeszcze zmodyfikować jak pisał wcześniej Marcin, bo nie zmieści się na płycie dl.
 2. Cześć,

  w sprawie auta z CH to jak można się skontaktować bo PW nie działa.

  1. Fala

   Fala

   falasuisse@gmail.com 

   501 584 598 

 3. Zasilanie można pociągnąć z lampek. Ale problemem będzie mocowanie lusterka do szyby. W EU jest plastikowe okrągłe przekręcane w bok, a w US metalowe nasuwane od góry. Jedno z drugim nie zagra.
 4. Ze zdjęć na necie tego OEM AUXa (H6210AG010) wynika że ma on wtyczkę 8-pin. Aux wpina się do gniazda 8-pin razem ze sterowaniem z kierownicy w GX-204LE W tym radiu tj. FZDA07ELEF2 aux wpina się do gniazda 24-pin. 8-pin jest do kamery cofania i sterowania z kierownicy, oprócz tego sterowanie jest zdublowane znowu do gniazda 24-pin. Trzeba sprawdzić czy na pewno jest prawidłowo podłączone. Działa sterowanie z kierownicy? Skądinąd miałem raz taki przypadek że po aktualizacji softu aux przestał być aktywny. Trzeba było odpiąć klemę z aku i załadować soft od
 5. Przeszczep tapicerki, na pełny elektryk założona materiałowa zamiast skóry. Do tego mały serwis Plus czyszczenie przepustnicy i wymiana zaworka pcv odmy. Nie mam porównania, a więc czy to jest bardzo zasyfione? i dolot Tak więc majówka wykorzystana z pożytkiem.
 6. Najnowsza płyta Volvo A 2016/2017 wystartuje system, wrzucasz później D i powinno śmigać. Poza aux bo po aktualizacji do ver. 5700 nie ma go w opcjach i przycisk nie reaguje. Tak więc szukać oryginału Subaru, albo startowej Volvo 2013/2014 wersja systemu 5000 i dopiero D Volvo żeby mieć nowsze mapy.
 7. To przygotuj sobie w razie czego jeszcze płytę A, bo ja sprawdziłem i D nie ruszy po zaniku prądu.
 8. Zadziałają No to jest właśnie EU, jedna z czterech. W moim przypadku aktualizuje ona firmware do ver. 5700 i są to obecnie najnowsze dostępne mapy z 2016 r. Z tym że, mając wcześniej wgrany firmware o wyższym numerze, np. 9200 z płyty Australii 2010 r., niezależnie od tego które mapy są nowsze, firmware nie zostanie zaktualizowany. Mapy będą działać ale strefa czasowa zostanie zgodna z pierwotną płytą. Trzeba odciąć prąd od radia i odpalić "na czysto" system z płyty D - wtedy powinno być EU. Poprawka - U mnie automatyczna zmiana działa tylko jak są wyłączone światła
 9. Przeczytać kilka postów wstecz Jw. A najlepiej cały wątek od początku. Wszystko już było napisane.
 10. Będzie działać na wszystkich modelach opartych na core 2, odpali też na core 1 ale nie działa wyszukiwanie po adresie itp. Wsadzić płytę na Europę i będą odpowiednie strefy czasowe. Tylko że radio musi wystartować z tej płyty aktualizując firmware, czyli: wyjąć wszystkie płyty, odciąć prąd na parę minut (np. klema z akumulatora) i dopiero odpalić Europe. Testowane z płytą z Australii.
 11. A nie miałeś przypadkiem letniego płynu w zbiorniku? Ostatnio spore mrozy były.
 12. nie potwierdzę że w każdym modelu na 100% ale u mnie jeśli światła są wyłączone to reflektorów nie spryskuje, a przy włączonych bardzo krótkie przytrzymanie spryskuje samą szybę, dłuższe szybę i reflektory
×
×
 • Create New...