Skocz do zawartości

lechuorzech

Użytkownik
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O lechuorzech

 • Tytuł
  ..:: Bywalec :..
 • Urodziny 7 Lipiec

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  widły Wisły i Sanu
 • Auto
  Legacy IV
  Lanos SE

Ostatnie wizyty

354 wyświetleń profilu
 1. lechuorzech

  Aktualizacja softu, oprogramowania z płyty dvd OEM radia, navi Kenwood

  To przygotuj sobie w razie czego jeszcze płytę A, bo ja sprawdziłem i D nie ruszy po zaniku prądu.
 2. lechuorzech

  Aktualizacja softu, oprogramowania z płyty dvd OEM radia, navi Kenwood

  Zadziałają No to jest właśnie EU, jedna z czterech. W moim przypadku aktualizuje ona firmware do ver. 5700 i są to obecnie najnowsze dostępne mapy z 2016 r. Z tym że, mając wcześniej wgrany firmware o wyższym numerze, np. 9200 z płyty Australii 2010 r., niezależnie od tego które mapy są nowsze, firmware nie zostanie zaktualizowany. Mapy będą działać ale strefa czasowa zostanie zgodna z pierwotną płytą. Trzeba odciąć prąd od radia i odpalić "na czysto" system z płyty D - wtedy powinno być EU. Poprawka - U mnie automatyczna zmiana działa tylko jak są wyłączone światła. Przy włączonych podświetlenie zależne jest od pokrętełka.
 3. lechuorzech

  Aktualizacja softu, oprogramowania z płyty dvd OEM radia, navi Kenwood

  Przeczytać kilka postów wstecz Jw. A najlepiej cały wątek od początku. Wszystko już było napisane.
 4. lechuorzech

  Aktualizacja softu, oprogramowania z płyty dvd OEM radia, navi Kenwood

  Będzie działać na wszystkich modelach opartych na core 2, odpali też na core 1 ale nie działa wyszukiwanie po adresie itp. Wsadzić płytę na Europę i będą odpowiednie strefy czasowe. Tylko że radio musi wystartować z tej płyty aktualizując firmware, czyli: wyjąć wszystkie płyty, odciąć prąd na parę minut (np. klema z akumulatora) i dopiero odpalić Europe. Testowane z płytą z Australii.
 5. lechuorzech

  Spryskiwacze xenonów

  A nie miałeś przypadkiem letniego płynu w zbiorniku? Ostatnio spore mrozy były.
 6. lechuorzech

  Spryskiwacze xenonów

  nie potwierdzę że w każdym modelu na 100% ale u mnie jeśli światła są wyłączone to reflektorów nie spryskuje, a przy włączonych bardzo krótkie przytrzymanie spryskuje samą szybę, dłuższe szybę i reflektory
 7. lechuorzech

  Spryskiwacze xenonów

  Światła włączone?
 8. lechuorzech

  Aktualizacja softu, oprogramowania z płyty dvd OEM radia, navi Kenwood

  Jest dysk D 2017! Trzeba dobrze szukać. Większość plików z 2016 r. więc to na pewno nie fejkowa płyta 2013/2014 ze zmienionym version txt. Identyfikuje się podobnie jak A, B i C jako 2016 ver.1 i są drogi których nie ma w 2014. Ale co z tego jak jest już 2018. A dla sceptycznych: Płyta 2014 Płyta 2017
 9. lechuorzech

  schowek z zegarkiem zamiast ekranu nawigacji

  Wyświetlacz z zegarkiem ma inny wtyk (chyba 4 pin) którym idzie zasilanie i sygnały z CAN, wszystko do podebrania z radia ale p&p to nie będzie.
 10. lechuorzech

  KENWOOD FXDD07EF2 dyskusja OEM Navi

  +1
 11. lechuorzech

  słabo świecące reflektory

  U mnie też są mleczne.
 12. lechuorzech

  Sprawdzenie nr VIN

  Марка: LEGACY (B13) Регион: Europe Руль: LHD Дата: 2007/03/26 Модельный год: D ('07MY(KS:'08MY INC)) Код компл.: BP5DL9S Код назн.: EC Главн. опц.код.: FC Внешн цв.: BRILLIANT SILVER M (39D) Внутр цв.: OFF BLACK (D20) BODY: WAGON (W) ENGINE: 2.0L DOHC NA (204) TRAIN: FULLTIME 4WD (4W) MISSION: 4SP-AUTOMATICTRANSMISSION (4AT) GRADE: 20R (20R) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S) DESTINAT: LHD (LH)
 13. lechuorzech

  słabo świecące reflektory

  Moje boje dotyczą Legacy IV polift
 14. lechuorzech

  słabo świecące reflektory

  Manual to za dużo powiedziane, nie jest to specjalnie skomplikowane. Ale w Legacy IV żeby wyjąć lampy trzeba zdemontować zderzak, a żeby to zrobić wyciągamy grila, a wcześniej łapacz powietrza. 1. Wlot powietrza - 2 kołki i już. 2. Atrapa - 2 kołki i 4 zatrzaski od góry, od dołu wsunięty jest w zderzak na dwóch zaczepach. Ciągniemy do przodu. 3. Zderzak - kołki od spodu + 2 schowane za nadkolami. Nadkola wystarczy odgiąć, są miękkie. Góra zderzaka trzyma się na wcisk na zatrzaskach. Ciagniemy zderzak do przodu, najlepiej zacząć od krawędzi przy nadkolach, uważać na halogeny. 4. Reflektory - kilka śrub i kołków. Odkręcamy wszystkie i wypinamy wtyczki. Mi właśnie to zajęło najwięcej czasu. Najgorsze te od kierunków. Pod lampą jest plastikowy uchwyt pod którym przykręcone są spryskiwacze. Odkręcamy go. Łatwiej odkręcić dwie śrubki i zdjąć cały sprysk, niż rozłączać przewód. I w zasadzie już. 5. Mając reflektor na stole potrzeba tylko śrubokręt krzyżakowy. Zdejmujemy osłonkę przeciwkurzową, odpinamy kabelki, wyciągamy żarnik. Odbłyśnik trzymają tylko 2 śrubki. Trzeba delikatnie pomanewrować, kręcąc na boki i pod kątem i tyle. Z odbłyśnikiem I bez Potwierdzam tym samym, że to pełnoprawny bi-ksenon. Jest klapka od długich :-) Czy warto? Koszt regeneracji samych odbłyśników 100 zł / szt.
×