Skocz do zawartości

Poniosło mnie - później pomyślałem...


thomson0073

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłą środę było 8 (osiem) osób na goryczkowym poratrakowym sztruksiku porannym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kamerka na kask, tryb on line i będziemy wszyscy z Tobą
 
A są takie kamerki w ogóle? :D Przymocuje na kask - to w sumie czemu nie wrzucić online - jak się tylko będzie dało. :D

 

Byle Goryczkową przetrwać, to później już luz

Dokładnie tak. Zakład jest prosty mam się nie zatrzymać na "odpoczynek", ale przecież nikt nie powiedział, że muszę ciąć na kreskę w dół non stop. 

 

Koniecznie. Wolałbym chyba wtedy nie być w pobliżu

Hahaha, dlaczego? :D Zawsze możesz mieć zestaw pierwszej pomocy przedmedycznej przy sobie. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą środę było 8 (osiem) osób na goryczkowym poratrakowym sztruksiku porannym :D

 

Sztuksik jest dla mięczaków ;) Prawdziwi wyjadacze jeżdżą po gładzi à la Kitzbuhel z ostatniego weekendu ;)

 

B8GfyGdCYAAB1j3.jpg

 

 

A temacie dlugich zjazdów, Kasprowy to najdłuższa trasa w Polsce, a w Europie to chyba ... Aiguille du Midi. 20 km zjazdu off-piste (do góry jest kolejka), długo ale można odpoczywać, bo są miejsca niemal płaskie ... za to trzeba omijać szczeliny, które czasami się zadarzają, dlatego najlepiej zjeżdżać wg mapki z ominięciem niebezpiecznych rejonów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sztuksik jest dla mięczaków

...albo dla hedonistów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Staraj się nie oddychać szybko
 
Kondycyjnie będzie spoko, bez problemu, bardziej się "boję" o kolana - będzie w nie ciepło, na dole na pewno  :biglol: 
 

 

 

Prawdziwi wyjadacze jeżdżą po gładzi à la Kitzbuhel z ostatniego weekendu  
 
I weź tutaj nie miej przygotowanych nart na sezon... Na "tępych" nartach to serdeczne pozdrowienia na takiej trasie.  :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ot, ale @@subleo widziałeś ratowanie Innerhofera?

 

https://www.youtube.com/watch?v=SPiraDdrRkA

 

:blink:

 

Czapki z głów dla Chrisa, za tę figurę powinien dostać jakiś bonus na mecie ;) Bezsprzecznie niedoścignionym wzorem narciarskiego akrobaty jest jednak Bode Miller. W Kitzbuhel akurat nie miał jakiś szczególnych osiągnieć ale przejechać po bandzie (gdy wszyscy widzieli go juz poza trasą) mu się zdarzyło ;)

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....., bardziej się "boję" o kolana - będzie w nie ciepło, na dole na pewno  :biglol:

O kolana należy bać się bez cudzysłowia. Ostatnio słuchałem b. sugestywnej audycji o układzie kostnym i m.in. kolanach. Najbardziej trafiło do mnie nast. porównanie - kolana są jak zelówki w bucie, ale każdy dostaje tylko jedną parę na całe życie, bez możliwości wymiany i naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stawy kolanowe można wymieniać. ;)

 

Ale lepiej dbać o własne. A podstawą jest mocny "aparat" mięśniowy.

Melduję, że cały czas trenuję i się przygotowuję. :D

Mocno wzmacniam nogi.

Dzień mojego tryumfu się zbliża. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...