Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, llkuba napisał:

Pewnie dlatego bo mamy czekać z niecierpliwością i zacząć oglądać inne tytuły.

 

To jest biznes przez to, że masz świadomość  niedokończonych seriali nie rezygnujesz z abonamentu ;). Przynajmniej takie jest moje zdanie.

 

Przy dobrym serialu i tak się czekało na kolejny sezon. Teraz po prostu robi się szybko i na ilość więc nie chce im się przykładać do zrobienia dobrego scenariusza - prościej ciachnąć akcję w połowie czy wypuścić tylko połowę odcinków w jednym rzucie  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NonPhixion napisał:

Na netflixie widziałem ostatnio kilka fajnych seriali lub mini seriali:

Mindhunter

Manhunt: Unabomber

Szpieg

Czarnobyl

Gambit Królowej

 

Kolejność przypadkowa.

 

P.S. Netflixa mam dopiero od 10.2020 :-)

 

akurat poleciałeś w krótkie serieB) ledwie po ~8 odcinków na sezon. Ale szacunek za dobre pozycje! Masz albo dobrego nosa, albo dobrych doradców- chwal się z czasem co Ci jeszcze wpadło.

 

20 godzin temu, GREGG napisał:

 

Serial słabiutki, ale że mam słabość do Omara od czasu "Nietykalnych", to obejrzałem dla niego

 

 

ja również dla Omara "zaliczyłem" tę pozycję i mam mieszane uczucia. Z jednej strony przyjemnie się oglądało z drugiej do Gomory (kompletności historii etc.) mu brakuje w opór.

 

 

Ja odhaczyłem serial na HBO "Ramy", jakoś ostatnio takie multi kulti mnie interesują- chociaż końcówka mnie zawiodła.

 

 

Dokończyłem "co robimy w ukryciu"- no dla mnie mega! Lekkie zwiewne, ale pomysłowe strasznie.

 

 

30 srebrników próbowałem- ale niestety, takie potworki to bym z chęcią w 93r pooglądał.

 

Próbowałem obejrzeć odcinek specjalny serialu Euforia, który przez pandemię nie dali rady nakręcić 2 sezon i dali taki dodatkowy odcinek- omatko, muł i kamieni kupa.

 

Obejrzałem "normalni ludzie"- no jak lubię dramaty, tu zabrakło kropki nad i- czekałem do końca na jakieś wow... się nie doczekałem

 

 

Podszedł mi serial "branża"- dobre 7/10

 

"Tacy właśnie jesteśmy"- mega specyficzny, ale mi podszedł.

 

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dymian napisał:

akurat poleciałeś w krótkie serieB) ledwie po ~8 odcinków na sezon. Ale szacunek za dobre pozycje! Masz albo dobrego nosa, albo dobrych doradców- chwal się z czasem co Ci jeszcze wpadło.

Oglądałem oceny na filmweb i radziłem się znajomych.

 

Rozczarował mnie Dom z papieru. Po S01E04 stwierdziłem, że nie oglądam tego dalej, bo jest to po prostu nudne.

 

Lubie oglądać miniseriale lub seriale z góra dwoma sezonami, bo później większość seriali jest rozwadniana. Oglądałem dwa pierwsze sezony Lucyfera jak jeszcze nie był na Netflix. Jak zobaczyłem sezon trzeci to kolejnych odcinków już mi się nie chciało oglądać.

 

Dobry serial (niemiecki) widziałem kiedyś na TNT => 4 Blocks => Uważam, że warto, bo fajnie pokazuje aktualny Berlin w pewnych dzielnicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, NonPhixion napisał:

Rozczarował mnie Dom z papieru. Po S01E04 stwierdziłem, że nie oglądam tego dalej, bo jest to po prostu nudne.

 

Mnie też ;).

 

29 minut temu, NonPhixion napisał:

Oglądałem dwa pierwsze sezony Lucyfera jak jeszcze nie był na Netflix. Jak zobaczyłem sezon trzeci to kolejnych odcinków już mi się nie chciało oglądać.

 

Czekałem na ostatni sezon i po pierwszych dwóch odcinkach rozczarowałem się. Mało tego Pani Detektyw zrobiła coś z twarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, NonPhixion napisał:

Oglądałem oceny na filmweb i radziłem się znajomych.

 

 

 

bardzo dobrych masz znajomych!

 

9 godzin temu, NonPhixion napisał:

 

 

Rozczarował mnie Dom z papieru. Po S01E04 stwierdziłem, że nie oglądam tego dalej, bo jest to po prostu nudne.

 

 

miałem dokładnie tak samo. Jak ktoś w towarzystwie zaczyna się "spuszczać" nad cudownością tej pozycji- to dla mnie robi się takie -1 dla takiej persony i jej gustu filmowego

 

9 godzin temu, NonPhixion napisał:

Lubie oglądać miniseriale lub seriale z góra dwoma sezonami, bo później większość seriali jest rozwadniana. Oglądałem dwa pierwsze sezony Lucyfera jak jeszcze nie był na Netflix. Jak zobaczyłem sezon trzeci to kolejnych odcinków już mi się nie chciało oglądać.

 

Z Lucyferem się kiedyś męczyłem. A z ocenianiem kolejnych sezonów mam podobnie. Chociaż Gomorra, Suburra i takie tam- wręcz niektóre sezony są po to, by dopełnić historię i ma to tam ręce i nogi.

 

9 godzin temu, NonPhixion napisał:

Dobry serial (niemiecki) widziałem kiedyś na TNT => 4 Blocks => Uważam, że warto, bo fajnie pokazuje aktualny Berlin w pewnych dzielnicach.

 

Obejrzałem całość i nawet mega spodobała mi się końcówka. Na plus niemieccy raperzy, którzy tam grają, kojarzę ich.

To zobacz teraz berlińskie psy na Netflixie.

Potem zmień kraj na Włochy i w/w Gomorra i Suburra

Potem z USA/UK- peaky blinders, Synowie Anarchii

 

 

Jak coś mniej pochłaniającego czasowo: Ślepnąc od świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dymian napisał:

Obejrzałem całość i nawet mega spodobała mi się końcówka. Na plus niemieccy raperzy, którzy tam grają, kojarzę ich.

To zobacz teraz berlińskie psy na Netflixie.

Potem zmień kraj na Włochy i w/w Gomorra i Suburra

Potem z USA/UK- peaky blinders, Synowie Anarchii

 

 

Jak coś mniej pochłaniającego czasowo: Ślepnąc od świateł.

Dziękuje za polecenie seriali :-)

 

Kiedyś oglądałem dłuższe seriali i uważam, że Teoria Wielkiego Podrywu jest tak samo dobra albo i lepsza niż Przyjaciele.

 

P.S. Szkoda, że doba ma tylko 24h, bo kiedy to wszystko oglądać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorię zarzuciłem na dobre 3 lata, żeby nadrobić w kilka miesięcy niedawno.

 

Od kiedy nabijali jej z każdej strony- jak to mawia moja babcia- hype i płacili aktorom po 1mln $ za każdy odcinek na głowę, to prezentowali najgorszy możliwy poziom z całości.

Do tego Sheldon tj. Parsons  jest tak słabym aktorem, że jedynie gra...siebie- jego wszystkie role w jakich go widziałem grane są na jedno kopyto, to też odebrało mocno całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dymian napisał:

Teorię zarzuciłem na dobre 3 lata, żeby nadrobić w kilka miesięcy niedawno.

 

Od kiedy nabijali jej z każdej strony- jak to mawia moja babcia- hype i płacili aktorom po 1mln $ za każdy odcinek na głowę, to prezentowali najgorszy możliwy poziom z całości.

Do tego Sheldon tj. Parsons  jest tak słabym aktorem, że jedynie gra...siebie- jego wszystkie role w jakich go widziałem grane są na jedno kopyto, to też odebrało mocno całości.

Penny w innych produkcjach jest jeszcze słabsza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 20 stycznia jeszcze dostępny na Netflix miniserial dokumentalny "Inside the Mossad".

Polecam też dokument "Don't F*ck with Cats: Hunting an Internet Killer". 

 

https://www.imdb.com/title/tt7085648/

 

https://www.imdb.com/title/tt11318602/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, NonPhixion napisał:

Penny w innych produkcjach jest jeszcze słabsza :-)

tą stewardes'ę to wyłączyłem moment- 1/10.

 

Jak już obejrzysz pozycje z niemiec, włoch, polski, usa/uk- to wskocz na kalifat i Fauda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2021 o 20:20, NonPhixion napisał:

uważam, że Teoria Wielkiego Podrywu jest tak samo dobra albo i lepsza niż Przyjaciele

 

1024 razy lepsza ;)

Ale ja jestem z IT i lubię Star Wars|Trek :rolleyes:

 

BTW, z tego co pamiętam, Koothrappali jeżdził Legacy..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 01:19, czekker napisał:

 

1024 razy lepsza ;)

Ale ja jestem z IT i lubię Star Wars|Trek :rolleyes:

 

BTW, z tego co pamiętam, Koothrappali jeżdził Legacy..

 

Ja właśnie ostatnio postanowiłem sobie odświeżyć Star Trek. Jestem w połowie 2-go sezonu TNG. Potem planuje VOY. DS9 nigdy mnie nie chwytał za serce, ale może się zmuszę. Major Kira wydaje mi się teraz dużo atrakcyjniejsza niż kiedy oglądałem to po niemiecku na SAT1 jako szczyl. :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...