Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 3/4 Ozarka 2 sezon, co prawda zakończenia jeszcze nie widziałem, ale myślę, że ogólnie jest niestety gorzej niż pierwszy sezon - niby coś się ciągle dzieje, ale tak jakby "na siłę"

 

Przy okazji, może ktoś znający się lepiej na rzeczy mnie oświeci, jak człowiek może wyprać w 3 miesiące 8 milionów USD, kupując 2 small biznesy w jakiejś dziurze i zawyżając im koszty?? Jakieś mało realne mi się to wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, Preacher , ktoś oglądał? Jak nie przepadam za filmami na podstawie komiksów, tak Preacher baaaardzo mi przypasował.

https://www.imdb.com/title/tt5016504/  (uwaga, może obrażać niektórym uczucia religijne ;-))

 

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ozark jedynie się "dokręci", jeśli nie poczułeś magii do 5tego odcinka, to do końca sezonu się z nim nie złapiesz. Zaś przy drugim sezonie będziesz wolał w szambie nurkować, niż go ciągnąć, bo jest gorzej. Ja o ile z pierwszym sezonem się zaprzyjaźniłem, tak z drugim było jak w "sami swoi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać "Good Cop", z jednej strony fajnie, z drugiej strony kolejny serial kryminalny, z trzeciej strony brak spójności (niby realny a np. w czwartym odcinku sterowana kula do kręgli nie dziwi głównego bohatera...) a to mnie trochę denerwuje.

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Ayu napisał:

I mnie też. Oglądałem z otwartą japą a jeszcze kilka odcinków przede mną.

 

 

 

 

Noooo, kurcze niby człowiek wie "jak to wygląda" ale tak naprawdę wielkie G może wiedzieć o ich działaniach, pracy Policji, tej brutalności, ilości przestępstw itd...
Trochę budujące jest, że część z tych dilerów chce się zająć legalnym biznesem, ale raczej nie chce mi się wierzyć że tak łatwo zrezygnują z takiej kasy, tym bardziej że tam po 10-20 lat już niektórzy zasuwają już w drugim pokoleniu, oni nie znają innego życia.


Tak samo zachowanie tych narkomanów to dla mnie szok, niby sprawa jasna ale ich życie to po prostu koszmar :o na żywo nigdy czegoś takiego nie widziałem ale 2 osoby z mojej klasy miały mega problem z narkotykami - wiem że wkrótce po liceum dziewczyna przedawkowała i zmarła a o gościu nie mam wiadomości od niemal 20 lat więc nawet nie wiem czy żyje...

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, woocash2 napisał:

No to mnie zdziwiłeś. Ja myślałem, że 3. sezon dopiero będzie późną jesienią :o

Ten sezon utrzymał poziom dwóch poprzednich?

Pierwszy był bardzo dobry, drugi mniej IMHO, trzeci nie dorównuje pierwszemu, ale na pewno jest lepszy od drugiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee ten "dope" przekoloryzowany, jak to u Amerykanów... Obecnie dilerow czy ich klientow ciezko poznac na ulicy ;) czesto to ludzie majacy dobra prace, rodzine, i chcacy sie rozerwac w weekend czyms mocniekszym jak alkohol. Ale obejrze chocby z czystej ciekawosci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, boorek napisał:

Eee ten "dope" przekoloryzowany, jak to u Amerykanów... Obecnie dilerow czy ich klientow ciezko poznac na ulicy ;) 

 

Nie wiem, nie znam się, ale mogę podejrzewać że w większości sytuacji masz rację ;) natomiast tutaj pokazane są te myślę najczarniejsze scenariusze, w których są całe dzielnice przestępczości i tak tam pewnie wygląda jak pokazali, gdzie statystyki są wielokrotnie zawyżone itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nawiedzony dom na wzgórzu- na netflix- nieźle "ryje banie".

 

Ślepnąc od świateł na hbo go- wierne odwzorowanie książki Żulczyka. Do tego naturszczyk w głównej roli- trochę sztywny, ale pasuje do roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po obejrzeniu niemieckiego "Dark" i mogę spokojnie polecić. Ciężko powiedzieć coś więcej bez spoilowania, ale jest to dreszczowiec z elementami

Spoiler

sci-fi

. Momentami jest trochę powolnie, ale potrafi zaskoczyć i łapię w którymś momencie to fajne: "ok to jeszcze jeden".

Edytowane przez HeadlessRdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark jak dla mnie to taka udana odpowiedź na stranger things, który też polecam.

 

Ogólnie łykam tyle tych seriali, że się tu już raczej nie rozwodzę, bo będę miał posty tylko stąd.

 

Ogólnie House of Cards nowy zacząłem- nie podszedł mi bez Kevina i tej całej otoczki kompletnie. 1 odcinek i odpuszczam.

 

Jak dla mnie jeden z seriali, które są dłuższe żeby się wciągnąć, oprócz kultowych "Dexter" i "Breaking bad" to "Ray Donovan"- gra aktorska jak w dobrym komercyjnym filmie. Jeśli chodzi o coś dobrego nowego- napisałem 2 posty wyżej.

 

btw. jako platformy do oglądania seriali polecam Netflixa, potem HBO z kolei showmax można sobie odpuścić, tam poza "opowieść podręcznej" nic mi nie przychodzi do głowy z nowych. Ipla, player etc.- wszystko ma zaledwie po tytule jednym lub dwoma godnych uwagi- bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dymian napisał:

"Ray Donovan"- gra aktorska jak w dobrym komercyjnym filmie

Jak zaczął się kolejny sezon, to obawiałem się znów retrospekcji z Abby. Powiedziałem sobie, że jak znów będą nią zaśmiecać film, to nie będę oglądać. Drugi odcinek 6 sezonu przywraca serial na właściwe tory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...