Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No zadna nowosc :) Dlatego mozna nowki sztuki jeszcze kupic za pol ceny - wyprzedawali magazyn niedawno, pracownicy mogli je za grosze kupowac. Dlatego tez pozostaje tylko ebay , bo shop na neonode.com juz nie niestety nie dziala.

Narazie uzywam 5 dni - genralnie jestem zadowolony :)

 

Jakby kogos interesowal to tu jest porzadne reveiw

http://www.phonearena.com/htmls/Neonode ... _1849.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.R, po co są te 2 dziury na dole?

 

Do powieszenia na gwoździu, jak się zepsuje

 

No dokładnie moze byc i do tego :P Rownie dobrze moglo by tego joya nie byc i tych dziur :) Telefon bylby jeszcze mniejszy. Czysty design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu krąży Tomtom obsługujący (przy pewnych kombinacjach) wewnętrzną antenę Nokii. Jest wersja "bez pudełka" :wink: :mrgreen:

Dopiero teraz, po przerwie wróciłem do tego wątku.

Próbowałem zainstalować TT na Nokii (E66) z Symbianem. Zainstalowałem, działało OK, ale żadna z opisanych w necie kombinacji nie spowodowała, by zechciał działać wewnętrznym odbiornikiem GPS. :evil:

Znalazł się natomiast nowy program, z którym nie ma tego problemu. Nazywa się McGuider. Interfejs dość przyjazny, jest polska wersja i korzysta z map Teleatlasa, w zasadzie równie aktualnych jak najnowsze mapy TT. Niestety czasem (na szczęście dość rzadko) wyskakuje "Unspected error". Program komercyjny, ale są "źródła alternatywne". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś powie o Sony Ericssonie C905 ?

Jak się sprawuje ? Warto zainwestować w niego ?

 

Wszystkie SE sprawują się bardzo dobrze, a ten ma dość przejrzyste menu i naprawdę dobry aparat (stabilizator ratuje zdjęcia robione nawet w duzym ruchu) :smile: Dodatkowym atutem jest mocna obudowa.

Inna sprawa, czy naprawdę potrzebujesz telefonu z tak dużą matrycą?

WiFi jest użyteczne, ale z praktyki wiem, że nie za wiele wciąż puntów dostępowych - a jeśli nawet są, to wielkość wyświetlacza i tak nie daje frajdy surfowania. Hmmm pamiętam jak biegałam po nabrzeżu na Helu, bo uciekała mi owa sieć bezprzewodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś powie o Sony Ericssonie C905 ?

Jak się sprawuje ? Warto zainwestować w niego ?

 

Wszystkie SE sprawują się bardzo dobrze, a ten ma dość przejrzyste menu i naprawdę dobry aparat (stabilizator ratuje zdjęcia robione nawet w duzym ruchu) :smile: Dodatkowym atutem jest mocna obudowa.

Inna sprawa, czy naprawdę potrzebujesz telefonu z tak dużą matrycą?

WiFi jest użyteczne, ale z praktyki wiem, że nie za wiele wciąż puntów dostępowych - a jeśli nawet są, to wielkość wyświetlacza i tak nie daje frajdy surfowania. Hmmm pamiętam jak biegałam po nabrzeżu na Helu, bo uciekała mi owa sieć bezprzewodowa.

 

Chce po prostu wymienić niedługo swojego K800i. Naprawde telefon bardzo fajny i dlatego też chce zostac przy Sonym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu krąży Tomtom obsługujący (przy pewnych kombinacjach) wewnętrzną antenę Nokii. Jest wersja "bez pudełka" :wink: :mrgreen:

Dopiero teraz, po przerwie wróciłem do tego wątku.

Próbowałem zainstalować TT na Nokii (E66) z Symbianem. Zainstalowałem, działało OK, ale żadna z opisanych w necie kombinacji nie spowodowała, by zechciał działać wewnętrznym odbiornikiem GPS. :evil:

Znalazł się natomiast nowy program, z którym nie ma tego problemu. Nazywa się McGuider. Interfejs dość przyjazny, jest polska wersja i korzysta z map Teleatlasa, w zasadzie równie aktualnych jak najnowsze mapy TT. Niestety czasem (na szczęście dość rzadko) wyskakuje "Unspected error". Program komercyjny, ale są "źródła alternatywne". :wink:

Mam TT na E50 i działa świetnie z zewnętrzym odbiornikiem via bluetooth. Jak byś chciał się pobawić jeszcze w konfigurację TT to służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TT na E50 i działa świetnie z zewnętrzym odbiornikiem via bluetooth. Jak byś chciał się pobawić jeszcze w konfigurację TT to służę pomocą.

Dziękuję bardzo :mrgreen: , bawiłem się TT w telefonie dla siostrzeńca. Sam używam od 2 lat One XL - duuużo większy ekran. Zwykle mam najnowsze mapy, więc gdybyś był w potrzebie :arrow: PW

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model E75 wydaje się być całkiem ciekawy

Rzeczywiscie. Dopoki nie wyjechala klawiatura z niego...(grubosc).

 

Nie jest tak źle. :wink: A wysuwana klawiatura może być bardzo pomocna np.: do pisania maili. Trzeba będzie zobaczyć ten telefon w realu i wtedy ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ nie ma tematu który by pasował do mojego pytania a nie chce zaśmiecać tematami więc napisze tu

masz ktoś jakieś doświadczenia Ipod-em Touch?

zapewne kupię te urządzenie ale może ktoś mógłby podzielić się wrażeniami z użytkowania

Iphon-a nie potrzebuję bo komórkę wolę mieć oddzielnie a Ipod przyda mi się do internetu, e-booków itp.

jeśli to nie odpowiedni temat to sorry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca używam HTC Touch Pro, i jest poprostu nie zastąpiony.

Super design, ogromna pamięć ram, mnóstwo możliwości i ustawień.

 

Powgrywałem parę swoich programów i teraz nie ruszam się bez niego.

Wiem że następny napewno będzie HTC, może HD pro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...