Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Boorek na razie go poznaje...kiedyś lubilem nowinki techniczne..teraz jakoś średnio do mnie trafiają...ale ogólnie jak z Lg byłem b.zadowolony tak z huawei mam nadzieję być nie mniej

 

Jest to tak zwany sprzęt wszystko mający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przed końcem lutego będę przedłużać umowę, a co za tym idzie będę mieć na zbyciu obecną Nokię Lumię 925.

Jacyś wstępnie zainteresowani?

Stan wizualny dobry, na ekranie folia od nowości, więc sam wyświetlacz pod folią pewnie jak nówka. Tył (szary) również jak nowy. Jedynie na narożnikach delikatnie przytarty. Bez sim locka.

Dodam tylko, że telefon jest sprawny tak w 99% ;) A mianowicie, niedawno od wkładania telefonu w uchwyt samochodowy, wyrobił mi się jakby przycisk od blokady.

Tzn, działa, ale jest lekko zapadnięty, brakuje tego charakterystycznego kliknięcia podczas naciskania i trzeba go dość mocno nacisnąć, żeby zareagował.

Na szczęście da się go odblokować przez podwójne "tapnięcie" w ekran, więc nie nadużywam tego przycisku. Nie orientowałem się jak wygląda kwestia naprawy, bo i tak wiedziałem, że za chwilę będę zmieniać telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za parę dni dostanę do domu pre-order , chinski telefon z grubymi podzespołami Sony za 156 $ . kupiłem go tylko i wyłącznie dlatego że ma dual sim i jest tani . Potrzebuje taki telefon na wyjazdy zagraniczne jak kupuje karte sim do netu .

http://ulefone.com/products/power/features.html

 

Sam jestem ciekaw , mimo ze nie cierpie androida :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te bebechy że od Sony to wierzyć nie ma co. drugim ważnym aspektem te chińskie telefony nie są cholera weryfikowane. skąd wiesz że twoje wszystkie zdjęcia loginy hasła nie będą przekazywane dalej. Ja mając samsunga stwierdziłem że zmienię fw na nie oryginalny, przyplacilem to wyciekiem firmowych danych. ktoś ewidentnie skradł mi prosto z telefonu kody prepaid, które fotografowalem i miałem je nie dłużej niż 15minut na telefonie. skradzione konto e-mail, Facebook IP logowania Hongkong

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za parę dni dostanę do domu pre-order , chinski telefon z grubymi podzespołami Sony za 156 $ . kupiłem go tylko i wyłącznie dlatego że ma dual sim i jest tani . Potrzebuje taki telefon na wyjazdy zagraniczne jak kupuje karte sim do netu .

http://ulefone.com/products/power/features.html

 

Sam jestem ciekaw , mimo ze nie cierpie androida :)

 

a nie lepiej/prościej/taniej było kupić jakiś tani aparat, wrzucić do niego kartę i udostępnić sobie net poprzez hotspota, wtedy możesz korzystać z neta nie tylko na podstawowym tel, ale na lapku/tablecie lub znajomym udostępniać (na wyjeździe możecie wspólnie kupić prepeida)

ja już kilka razy się tak ratowałem i taki wariant daje radę w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Huawei Honor 7 łapie zaiweszenie, klawiatura działa ze strasznym opóźnieniem, psuje sie gniazdo ładowania i komputer przestał rozpoznawać urządzenie jako usb czyli nie mogę przesyłać plików. Lipa. Trzeba jednak kupić coś sprawdzonego, wyleczyłem się z chińczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie problemow z klawiatura: ustawienia-zarzadzaj aplikacjami-huawei skype- wyczysc pamiec podreczna. Co do reszty nie pomoge bo nigdy nie mialem takich problemow. Mozesz napisac jak sie psuje gniazdo ladowania? Ladujesz I podlaczasz do komputera tym samym kablem?

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

za parę dni dostanę do domu pre-order , chinski telefon z grubymi podzespołami Sony za 156 $ . kupiłem go tylko i wyłącznie dlatego że ma dual sim i jest tani . Potrzebuje taki telefon na wyjazdy zagraniczne jak kupuje karte sim do netu .

http://ulefone.com/products/power/features.html

 

Sam jestem ciekaw , mimo ze nie cierpie androida :)

a nie lepiej/prościej/taniej było kupić jakiś tani aparat, wrzucić do niego kartę i udostępnić sobie net poprzez hotspota, wtedy możesz korzystać z neta nie tylko na podstawowym tel, ale na lapku/tablecie lub znajomym udostępniać (na wyjeździe możecie wspólnie kupić prepeida)

ja już kilka razy się tak ratowałem i taki wariant daje radę w 100%

Stosuje właśnie takie rozwiazanie i jest to niestety kłopotliwe , a w niektórych krajach/operatorach masz zablokowany hotspot dla kart pre-Paid dlatego kupuje telefon dual sim . Zeby było jasne , ja ten telefon potrzebuje tylko na wyjazdy , nie zamierzam sie rozstawać z moim ukochanym jabłuszkiem :) Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie problemow z klawiatura: ustawienia-zarzadzaj aplikacjami-huawei skype- wyczysc pamiec podreczna. Co do reszty nie pomoge bo nigdy nie mialem takich problemow. Mozesz napisac jak sie psuje gniazdo ladowania? Ladujesz I podlaczasz do komputera tym samym kablem?

dzieki za radę. Po prostu jaki bym kabel nie podłączył nie włącza sie ładowanie, to samo z przesyłem danych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, nawet nie wiedziałem że operatorzy takie blokady zakładają - myślałem że te czasy już minęły

niestety coraz czesciej sie z tym spotykam , nawet w cywilozowanych krajach , jak hiszpania , grecja , czy nawet Niemcy :(

te bebechy że od Sony to wierzyć nie ma co. drugim ważnym aspektem te chińskie telefony nie są cholera weryfikowane. skąd wiesz że twoje wszystkie zdjęcia loginy hasła nie będą przekazywane dalej. Ja mając samsunga stwierdziłem że zmienię fw na nie oryginalny, przyplacilem to wyciekiem firmowych danych. ktoś ewidentnie skradł mi prosto z telefonu kody prepaid, które fotografowalem i miałem je nie dłużej niż 15minut na telefonie. skradzione konto e-mail, Facebook IP logowania Hongkong

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

 

W piatek mój pracownik otrzymał telefon , ja pewnie w środę , dziś sie nim chwile bawiłem i mówiąc szczerze kopara mi opadła jak jest wykonany ! Ładował go w piątek , bawił sie nim sporo, podobno rewelacyjny zasięg WIFI ( zbiera lepiej jak jego laptop ) a dziś rano jeszcze mial 28 % baterii i jest rzeczywiście sony . Muszę przyznać że robi lepiej zdjęcia i filmy jak IP6+  :( , więc rzeczywiście reklama że jest na podzespołach SONY , musi być prawdą , zresztą chyba w necie na oficjalnej stronie raczej bali by sie kłamać, bo SONY by ich zjadło …. 

Zdam relację jak sie sprawuje po jakimś czasie , choć i tak mam obawy że wyląduje w szufladzie ….. bo od chyba 7 lat uzywam tylko jabłka a do androida mam wrodzony wstręt  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widzialem na stronie to od sony jest bateria, o podzespolach niedoczytalem. Chociaż przyznam że przegladalem pobieżnie

 

tak , bateria i aparat SONY , reszta tu 

http://ulefone.com/products/power/features.html

 

za 650 zł z wysyłką , myślę że to zakup roku , chyba że przyjdzie zepsuty ;) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co ja widzialem na stronie to od sony jest bateria, o podzespolach niedoczytalem. Chociaż przyznam że przegladalem pobieżnie

 

tak , bateria i aparat SONY , reszta tu 

http://ulefone.com/products/power/features.html

 

za 650 zł z wysyłką , myślę że to zakup roku , chyba że przyjdzie zepsuty ;)

 

Sony chyba do sporej części urządzeń mobilnych dostarcza aparaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wczoraj telefon ULEFONE POWER , najważniejsza rzecz nie poszedł na cło ;) , i jego koszt to 600 zł z groszem  :yahoo:

Szczerze jestem mega zaskoczony , jakość jest wręcz rewelacyjna , przypomina ip4 , ip5 , piękna alu obudowa zewnetrzna ( boki ) tylna część niczym nie ustępuje renomowanym telefonom . 

Bateria , od wczoraj naładowana na 100% obecnie ma 15% a telefon praktycznie non stop na obrotach, WIFI, BLUT, ekran na 80% jasności , to jest nie wiarygodne , mam IP6 PLUS , i niestety z przykroszcią stwierdzam że nie ma podejscia jesli chodzi o baterie , mimo że naprawdę byłem zadowolony w porównaniu z innymi telefonami. 

Jest niestety również szybszy  :o od IP6+ , porównywałem to tradycyjnie na wyznaczanie czasu trasy w google maps , ok 1,5-2 sek. szybciej, np. trasa Twoja lokalizacja - DUBAI wykonał to szybciej  :(

Zdjęcia niestety też również lepsze robi, choć w tym przypadku może być różnie , bo akurat mój telefon , ma wadę fabryczną i wymieniają aparat za free nawet po gwarancji , bo jest wada i zdjęcia tracą na jakości , a że nie miałem chęci im oddawać telefonu na 10 dni to nie wymieniłem . 

Ważyłem obydwa telefony dziś i IP6+ z oryginalnym skórzanym etui + karta kredytowa waży 201 gramów , ulefone z fabrycznym coverem 211 gramow , więc pomijalne . 

Ale żeby nie było tak różowo , to jednak przewaga systemu IP nad Androidem , jest naprawdę spora , choć ta różnica moim zdaniem kiedyś była większa . zdecydowanie lepiej sie pisze na IP , jest prościej , bardziej intuicyjnie , lepszy słownik , mniej błędów , itp. 

Jutro bede testował dual sim , bo na tym mi najbardziej zależało , ale muszę kupić konwertery na kartę micro z nano sim. 

Jednym słowem , mega warto za 600zł kupić ten telefon , jak sie zepsuje , co oczywiście jest mozliwe , jest 2 lata gwarancji a wysyłka do chin pocztą to 30 zł:) . Aha zapomniałem , w zestawie : szybka ładowarka EU , kabel usb , słuchawki, cover tylni , szkło zapasowe przednie ( niestety słabej jakości ) . Opakowanie ok, choć dla ludzi przyzwyczajonych do standartów Apple , słabe :) 

To tyle :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wczoraj telefon ULEFONE POWER , najważniejsza rzecz nie poszedł na cło ;) , i jego koszt to 600 zł z groszem :yahoo:

Szczerze jestem mega zaskoczony , jakość jest wręcz rewelacyjna , przypomina ip4 , ip5 , piękna alu obudowa zewnetrzna ( boki ) tylna część niczym nie ustępuje renomowanym telefonom .

Bateria , od wczoraj naładowana na 100% obecnie ma 15% a telefon praktycznie non stop na obrotach, WIFI, BLUT, ekran na 80% jasności , to jest nie wiarygodne , mam IP6 PLUS , i niestety z przykroszcią stwierdzam że nie ma podejscia jesli chodzi o baterie , mimo że naprawdę byłem zadowolony w porównaniu z innymi telefonami.

Jest niestety również szybszy :o od IP6+ , porównywałem to tradycyjnie na wyznaczanie czasu trasy w google maps , ok 1,5-2 sek. szybciej, np. trasa Twoja lokalizacja - DUBAI wykonał to szybciej :(

Zdjęcia niestety też również lepsze robi, choć w tym przypadku może być różnie , bo akurat mój telefon , ma wadę fabryczną i wymieniają aparat za free nawet po gwarancji , bo jest wada i zdjęcia tracą na jakości , a że nie miałem chęci im oddawać telefonu na 10 dni to nie wymieniłem .

Ważyłem obydwa telefony dziś i IP6+ z oryginalnym skórzanym etui + karta kredytowa waży 201 gramów , ulefone z fabrycznym coverem 211 gramow , więc pomijalne .

Ale żeby nie było tak różowo , to jednak przewaga systemu IP nad Androidem , jest naprawdę spora , choć ta różnica moim zdaniem kiedyś była większa . zdecydowanie lepiej sie pisze na IP , jest prościej , bardziej intuicyjnie , lepszy słownik , mniej błędów , itp.

Jutro bede testował dual sim , bo na tym mi najbardziej zależało , ale muszę kupić konwertery na kartę micro z nano sim.

Jednym słowem , mega warto za 600zł kupić ten telefon , jak sie zepsuje , co oczywiście jest mozliwe , jest 2 lata gwarancji a wysyłka do chin pocztą to 30 zł:) . Aha zapomniałem , w zestawie : szybka ładowarka EU , kabel usb , słuchawki, cover tylni , szkło zapasowe przednie ( niestety słabej jakości ) . Opakowanie ok, choć dla ludzi przyzwyczajonych do standartów Apple , słabe :)

To tyle :)

trzymanie z wifi to nie wyczyn. ile trzyma bateria na włączonym stale i używanym lte?

 

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...