Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

umowa w Plusie mi się skończyła .. i co teraz ? jaki telefon wybrać jako następce E52 ? (podobało mi się to że nie musiałem non stop nosić ładowarki i jak ją zgubiłem, to miałem tydzień czasem dwa na jej odnalezienie ... )

proponują mi jakieś Xperie J, P, Lumie 610, 620 i galaxy mini 2 ... ale przecież mogę wybrać coś innego ....

warunek: wygodny telefon, szybki internet i nie chcę go ładować za często .... co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ładowanie częściej, niż raz dziennie
to chyba wszystkie dzisiejsze telefony tak mają .... echh .. a moja E52 tydzień czasem dłużej ....

 

nie jest to do końca prawda. ja mam SGS III i bateria wystarcza mi spokojnie na kilka dni - ale na codzień mam ustawione łączenie tylko po GSM i wyłączony internet; jak potrzebuję internetu albo GPS, to włączam jednym kliknięciem i jest - oczywiście wtedy zżera baterię szybciutko ;)

 

a po co antywirus na Iphona? OS jest bardzo dobrze zabezpieczony ...

 

zależy, na jakie stronki się wchodzi w sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@GREGG, Muszę kiedyś spróbować z tym wyłączeniem transferu danych, swoją Xperie muszę przynajmniej raz dziennie podpiąć, i oczywiście prawie zawsze w aucie ;) Tylko strasznie się już przyzwyczaiłem do powiadomień o nowej poczcie itp. Także to będzie chyba tylko testowo ;)

@@Mont, Norton360 z tego co wiem jest niezły, ale generalnie ciężko coś złapać na ios'a, apple ma niezłe sito przy doborze aplikacji do swojego sklepu, więc tak jak pisał GREGG, zależy gdzie się wchodzi ;) ja nigdy nic nie złapałem, ale może za krótko używałem ios'a, albo za mało intensywnie ;) No i nie miałem jailbreak'a więc aplikacje były tylko z oficjalnego sklepu ;)

 

Przy okazji mogę polecić jakby ktoś wymieniał telefon Xperie T, przesiadłem się z SGS 1, i duży progres jest :) jakość wykonania lepsza, niezły ekran, i co również bardzo ważne- dobra cena, a właściwie stosunek Cena- jakość. ;) Gorzej niestety z modowaniem (w orange brak możliwości odblokowania bootloadera),ale mnie już znudziły trochę ciągłe zmiany softu, więc się skusiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@GREGG, Muszę kiedyś spróbować z tym wyłączeniem transferu danych, swoją Xperie muszę przynajmniej raz dziennie podpiąć, i oczywiście prawie zawsze w aucie ;) Tylko strasznie się już przyzwyczaiłem do powiadomień o nowej poczcie itp. Także to będzie chyba tylko testowo ;)

 

Wszystko zależy, co kto potrzebuje... ja siedze przeważnie cały dzień przy komputerze, więc poczta w telefonie mi niepotrzebna, a jak akurat jestem gdzieś w terenie i chcę sprawdzić pocztę czy uruchomić przeglądarkę, to włączam sobie neta jednym klikiem. Co do trybu GSM, to robiłem tak zawsze nawet w starych nokiach - jak się jedzie poza miastem i telefon ciągle szuka nadajnika 3G, bateria leci niepotrzebnie, a do gadania jest to niepotrzebne. Wolę tak niż codziennie się bujać z ładowaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam androidy ojtam unixy czy windowsy. Jeszcze nic o rosyjskiej technice nie było w temacie, a tak się składa że jestem w posiadaniu informacji z 64 roku, że i tam nowoczesność i videorozmowy sa na porządku dziennym. Priviet!

dscn0754fr.jpg

Edytowane przez plazermen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plazermen dobre, a w Polsce na wsi jeden telefon u sołtya, w miastach kolejki do kabin, a dziś....

Dziś wybieram nokie http://www.nokia.com...l-1todtmxb81b48

strasznie mi się ten telefon podobał ale po lekturze forum nokii... wymiękłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE TEGES!

Omyłkowo włożyłem w gniazdo słuchawek w komórce (N8) wtyczkę typu jack zasilającą chyba 18Volt.... Konsekwencja = uszkodzona płyta główna w telefonie. Tzn. telefon reaguje ale nie ładuje, nie można przerzucić kontaktów po USB bo zaczyna ładować i zawiesza się i dupa...

Kto zna dobry serwis w Warszawie, który zregeneruje płytę (nie wymieni) - Galeria Mokotów w podziemiu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pol rocznym uzytkowaniu Lumii 800 stwierdzam, ze nic innego mi potrzebne nie jest...

 

jak tylko bedzie mozliwosc upgrade'u u operatora to przesiadam sie na wyzszy model WP moze Lumie 920 lub wyzszy dostepny...

 

mam odblokowany bootloader i wgrany custom ROM... bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki? Zapodaj jakieś linki...

 

jaki ROM? czy czym sie rozni od brandowanego, ktory dostajesz z komorka od operatora?

tutaj masz link do forum i dostepne ROMy:

 

http://forum.xda-dev...play.php?f=1381

 

a ja mam u siebie FunkyROM v2.0

Edytowane przez saszynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...