Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

NOKIA wraca z 3310!!! :)

biel i błękit? ...czy to tylko życzeniowe projekcje?

Opowieść z postanowien czy ze zgruzowanych wyobrażeń?

Pytania me są nieobiektywne i wymagajo korekty.

Data?

Przyjmę jedną do hardkor testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba zdecyduję się na XCOVER3. Patrzyłem na akcesoria typu szkła , etui to do tego modelu wszystkiego w brud. A do innych już tak lekko nie jest.

Badziew...

Moment szkło porysowane zasięg gubi nagminnie, gps to porażka...

Paru znajomych ma....wróć miało...i nigdy więcej...

Branża leśnictwo czyli też potrafimy przetestować ostro tel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak chyba zdecyduję się na XCOVER3. Patrzyłem na akcesoria typu szkła , etui to do tego modelu wszystkiego w brud. A do innych już tak lekko nie jest.

Badziew...

Moment szkło porysowane zasięg gubi nagminnie, gps to porażka...

Paru znajomych ma....wróć miało...i nigdy więcej...

Branża leśnictwo czyli też potrafimy przetestować ostro tel...

Potwierdzam.

Wodoodpprnosc tez slaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Opowieść z postanowien czy ze zgruzowanych wyobrażeń?

 

Nie znam niestety szczegółów, informacja od kolegi który będzie obsługiwał NOKIE na naszym rynku. W internecie sporo sprzecznych informacji, raz że będzie miała androida, raz że 100% taka jaką ją pamiętamy,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, Ratinal napisał:

Osiołkowi w żłoby dano... co wybrać S7 Edge czy iPhone 7 (32GB)? 

Założenia: bardzo intensywne użytkowanie (6-9 godzin rozmów dziennie), internet + poczta, jak najlepsza bateria. 

Ja jestem po zmianie 5s na s7. Następny bedzie ponownie  iphone. S7-telefon ok ale drobiazgi psują ogólną ocenę. Bateria powinna starczyć na cały dzień- ale tu teź kwestia ustawień jasności, youtuba itd itp

Edytowane przez Yoshii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się, bierz iPhona...

 

A ja przy okazji odradzam komukolwiek LG - sypie się to, serwis jest bardzo problematyczny, a uzyskanie od nich czegokolwiek to gehenna... Kupiłem w grudniu 2015 G3, a ostatnio od 8 listopada do 15 lutego walczyłem z serwisem o naprawę dwóch rzeczy... Skończyło się co prawda wymianą na G4, ale po 3 tygodniach używania wyszły usterki... I na samą myśl o wysyłaniu tego telefonu do serwisu się gotuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej od iPhona odstrasza mnie brak gniazda słuchawkowego. Będąc na lotnisku mam do wyboru albo słuchać muzyki albo ładować telefon... Nie wiem kto to wymyślił :rolleyes:

Przejdę się i pobawię nowym jabłkiem, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Żonie Xiaomi Red mi 3s.Bardzo przyjazny telefon.Bateria trzyma kilka dni,ale telefon do nieczęstego dzwonienia służy,okresowego korzystania z netu.Wybrałem ten,gdyż mam wrażenie,że robi lepsze zdjęcia niż Huawei P 8.Ten ostatni wygląda bardziej elegancko.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ratinal napisał:

Najbardziej od iPhona odstrasza mnie brak gniazda słuchawkowego. Będąc na lotnisku mam do wyboru albo słuchać muzyki albo ładować telefon... Nie wiem kto to wymyślił :rolleyes:

Przejdę się i pobawię nowym jabłkiem, zobaczymy...

Zawsze możesz kupić słuchawki bezprzewodowe ;) Wiem, że to lekka kombinacja, no ale mając na chwilę obecną iPhone'a 5S i LG G4 stwierdzam, że jak tylko finanse pozwolą, to kupię najnowszy model iPhone'a na jaki mnie stać. Problem w tym, że zawsze najnowsze wersje Androida wymagają mocnych telefonów - przykładowo 6.0 stale zjada około 2,2-2,3 GB RAM... Pojawi się nowszy i pewnie do płynnego działania będzie potrzebować telefonu z 4 GB RAM do płynnego działania, a to dalej przesada - w porównaniu do 5S, gdzie jest 1 GB RAM i telefon działa bardzo płynnie, jest to przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, siewcu napisał:

Pojawi się nowszy i pewnie do płynnego działania będzie potrzebować telefonu z 4 GB RAM do płynnego działania, a to dalej przesada - w porównaniu do 5S, gdzie jest 1 GB RAM i telefon działa bardzo płynnie, jest to przegięcie.

Taka jest niestety cena za opartą o Javę abstrakcję warstwy sprzętowej. Zaletą jest to, że każdy może zrobić telefon z Androidem bazując na różnych scalakach. W ekosystemie Apple jest dużo prościej - mniej wariantów sprzętowych. Niemniej te słuchawki też w nieskończoność nie żyją - przychodzi w końcu taka aktualizacja iOS, że można telefon/tablet schować tylko do szuflady (choć dzieje się to wiele lat po premierze i tym samym wielu pierwszych właścicieli problem nie dotyka).

A przejściówki? Cóż... #donglelife :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym jest mega przewaga Apple. Kupiłem tego 5S, telefon z 2013 roku, z 1 GB RAM. Wyszedł z iOS 7, teraz mam na nim iOS 10 i nie ma do czego się przyczepić. G3 miało 4.4.2, przyszła aktualizacja do 5.0 i działało w miarę dobrze. Aktualizacja do 6.0 - telefon strasznie zamulony. Ale co się dziwić, skoro miało 2 GB RAM a na chwilę obecną na G4, z tym samym systemem, zużycie RAM to ponad 2 GB... Dlatego jak tylko będę miał możliwość to zmieniam to badziewne LG na iPhone'a 6S. Nie chce mi się ze złomem użerać, a te kilka brakujących rzeczy, jak np ograniczenia BT czy mniejszą ilość aplikacji przeżyję bez problemów... Bo to, czego używam, i tak tam jest. Ale telefon będzie działać sporo szybciej i sporo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25 marca 2017 o 01:55, Ratinal napisał:

Najbardziej od iPhona odstrasza mnie brak gniazda słuchawkowego. Będąc na lotnisku mam do wyboru albo słuchać muzyki albo ładować telefon... Nie wiem kto to wymyślił :rolleyes:

Przejdę się i pobawię nowym jabłkiem, zobaczymy...

 

To jest moim zdaniem super głupi pomysł.

Nie wiem, czy ta bateria tyle pociągnie bo aż tak ostro nie używam. I ogólnie, gdyby nie aparat fotograficzny, to chyba wolę szóstkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktos zna, czy w ogole istnieje, a moze wymyslilem apke za milion dolcow?

Chodzi mi o terminarz z opcja przypomnien na podstawie lokalizacji, a nie o czasie.

Chcialbym, zeby przypomnienie wlaczylo sie gdy znajde sie w danym miejscu, a nie koniecznie o danym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...