Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja polecam Redmi 3 bez Pro, bo takiego używam od dwóch miesięcy. Za około 650 ciężko znaleźć coś tak szybko działającego i z tak dobrą baterią.

Znajomy ma wersję Pro i też sobie chwali. Różnice to: czytnik na palec, 1GB więcej ramu i więcej pamięci wewnętrznej. I oczywiście wyższa cena. Moim zdaniem nie warto dokładać do wersji Pro. Chyba że chce się używać dwóch kart sim to wtedy wersja Pro będzie lepsza bo będzie więcej pamięci dostępnej, bo przy dwóch kartach sim nie da się włożyć karty pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem REDMI 3S i na razie jestem zadowolony, bateria trzyma 3-4 dni, czytnik lini papilarnych, aparat w miarę dobry i podoba mi się te Miui, fajnie uproszczony android , jedynie spolszczenie nie jest kompletne na szczęście żadnych krzaków tylko angielski więc to nie problem.

600 pln. na allegro i 10 dni czekania, porównywałem to z samsungiem A5 i generalnie różnice niewielkie wręcz żadne a samsung 1500 pln.

Jedynie boję się że jak się zepsuje będzie problem, gwarancja niby jest ale gdzie to wysłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj https://miuipolska.pl/ jest polski portal MIUI - co tydzień wydawana jest "polska" aktualizacja, także polecam sobie zainstalować, bo nie wiadomo, co tam Chińczyk wgrał, chyba, że ze sklepu zaufanego. Do tego odpadnie problem z niekompletnym tłumaczeniem.

Gwarancja, to wiadomo, że sprawa umowna, a serwis prowadzi we Wrocławiu admin portalu, którego link wkleiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu, zamówiłem u sprawdzonego sprzedawcy Redmi Note 3 Pro Prime (http://skroc.pl/903ac). Bechmark pokazał różnicę 44k zwykły 77k pro więc wolałem stówkę dopłacić, za telefon wydajnością przewyższający samsunga Galaxy S6 :)

 

Jak go dostanę to opiszę wrażenia.

Edytowane przez Ozzy1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu, zamówiłem u sprawdzonego sprzedawcy Redmi Note 3 Pro Prime (http://skroc.pl/903ac). Bechmark pokazał różnicę 44k zwykły 77k pro więc wolałem stówkę dopłacić, za telefon wydajnością przewyższający samsunga Galaxy S6 :)

 

Jak go dostanę to opiszę wrażenia.

Bardzo dobry sprzedawca.

Zakup sobie od razu kable do ladowania, bo dostaniesz 1szt. a z tego co wiem to tam jest type-c (u mmie taki jest w mi4c) czyli nie taki jak u wszystkich innych producentow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kilka dni temu, zamówiłem u sprawdzonego sprzedawcy Redmi Note 3 Pro Prime (http://skroc.pl/903ac). Bechmark pokazał różnicę 44k zwykły 77k pro więc wolałem stówkę dopłacić, za telefon wydajnością przewyższający samsunga Galaxy S6 :)

 

Jak go dostanę to opiszę wrażenia.

Bardzo dobry sprzedawca.

Zakup sobie od razu kable do ladowania, bo dostaniesz 1szt. a z tego co wiem to tam jest type-c (u mmie taki jest w mi4c) czyli nie taki jak u wszystkich innych producentow :)

 

To chyba jedyna rzecz jaka mi umknęła - w opisie jest MicroUSB, ale nie piszą który typ micro, a złącze faktycznie wygląda jak C.... czyli wszystkie ładowarki w domu i samochodzie do wyrzucenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja kilka dni temu, zamówiłem u sprawdzonego sprzedawcy Redmi Note 3 Pro Prime (http://skroc.pl/903ac). Bechmark pokazał różnicę 44k zwykły 77k pro więc wolałem stówkę dopłacić, za telefon wydajnością przewyższający samsunga Galaxy S6 :)

 

Jak go dostanę to opiszę wrażenia.

Bardzo dobry sprzedawca.

Zakup sobie od razu kable do ladowania, bo dostaniesz 1szt. a z tego co wiem to tam jest type-c (u mmie taki jest w mi4c) czyli nie taki jak u wszystkich innych producentow :)

To chyba jedyna rzecz jaka mi umknęła - w opisie jest MicroUSB, ale nie piszą który typ micro, a złącze faktycznie wygląda jak C.... czyli wszystkie ładowarki w domu i samochodzie do wyrzucenia :P

Jezeli masz faktycznie type-c to ja kupowalem tutaj:

 

http://m.aliexpress.com/item/32593965046.html?productId=32593965046&productSubject=0-25-1-2-3M-Black-White-Type-C-3-1-Type-C-USB-Data-Sync&spm=2114.13010608.0.70.2TjCNQ&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

 

Doszlo po 1,5tyg., kabelki dzialaja jak ta lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja kilka dni temu, zamówiłem u sprawdzonego sprzedawcy Redmi Note 3 Pro Prime (http://skroc.pl/903ac). Bechmark pokazał różnicę 44k zwykły 77k pro więc wolałem stówkę dopłacić, za telefon wydajnością przewyższający samsunga Galaxy S6 :)

 

Jak go dostanę to opiszę wrażenia.

Bardzo dobry sprzedawca.

Zakup sobie od razu kable do ladowania, bo dostaniesz 1szt. a z tego co wiem to tam jest type-c (u mmie taki jest w mi4c) czyli nie taki jak u wszystkich innych producentow :)

To chyba jedyna rzecz jaka mi umknęła - w opisie jest MicroUSB, ale nie piszą który typ micro, a złącze faktycznie wygląda jak C.... czyli wszystkie ładowarki w domu i samochodzie do wyrzucenia :P
micro USB to micro USB :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem mojego xiaomi po 9 dniach roboczych od zamówienia.

Na początek rozwieje wątpliwości nt. Wtyku ładowania mianowicie jest to micro USB.

Co do samego telefonu, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wykonania obudowy oraz tym co pod nią.

W tej klasie cenowej xiaomi redmi note 3 pro bije wszystko na głowę. Wszystko śmiga płynnie no bo czemu miałoby b być inaczej 77k punktów z antutu nie kłamie.

jeszcze słowo o baterii - poezja dwa dni intensywnego użytkowania z włączoną transmisją danych/wifi i zostało jeszcze 33%. Strach pomyśleć co będzie jak włącze tryb oszczędzania baterii :-)

Telefon od 15 do 100 ładuje się 2h.

 

Dla mnie super.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do właścicieli Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime - jak wygląda sytuacja z jakością wykonywanych zdjęć?

 

Zamierzam zakupić sztukę dla mojej małżonki z AliExpress tylko wolałbym się upewnić bo jakość zdjęć to dla niej najważniejsza sprawa.

Obecnie używa Samsung Galaxy S3 mini więc chyba każdy "dzisiejszy" telefon będzie lepszy no ale wolę zapytać dla pewności.

 

Ja np używam Nexus 5 (1. gen.) i jak na moje potrzeby to jakość zdjęć czy filmów jest wystarczająca == super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam pytanko do właścicieli Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime - jak wygląda sytuacja z jakością wykonywanych zdjęć?

moim zdaniem jakość zdjęć dupy nie urywa :), ale ja nie wybierałem tego telefonu ze względu na aparat, który we weszystkich recenzjach jest słabo oceniany.

Dla mnie po budżetowym Sony, xiaomi robi niezłe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beki,

 

mam Xperia Arc S, używa go 6 latka, robi super zdjęcie i filmy i generalnie jest ok poza ICS 4.0.4

 

czy jest jakiś łatwy sposób by zrobić mu update do KK 4.4.4 który jest jedynym androidem z serii 4 który daje radę z 512mb ram.cała reszta niestetyzamula na 512MB

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beki,

 

mam Xperia Arc S, używa go 6 latka, robi super zdjęcie i filmy i generalnie jest ok poza ICS 4.0.4

 

czy jest jakiś łatwy sposób by zrobić mu update do KK 4.4.4 który jest jedynym androidem z serii 4 który daje radę z 512mb ram.cała reszta niestetyzamula na 512MB

 

pzdr.

Zapewne standard jak w każdym innym telefonie:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2545354

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...