Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

odradzi mi ktoś xperię z3?

Koleżanka miała, więcej razy był w serwisie niz u niej. 4 razy chyba oddawała, aż dostała nowy telefon i sprzedała. Ale jak dobry egzemplarz trafisz to super telefon, bateria trzyma fenomenalnie i dobre zdjęcia robi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no to spróbuję tej z3

ja juz mam 3 nowa xperie z3 compact . Pierwsza miała byc wodoszczelna a nie byla - dostalem po 45 dniach nową, druga wyłaczyla sie na zawsze - dostałem nową. Teraz mam trzecią. W Z'tce kolegi samoczynnie pekła tylnia szybka-wada fabryczna która w Polsce nie podlega naprawie gwarancyjnej. Nigdy więcej telefonu Sony- szajs jakich mało. W dodatku ich serwis w-support to kpina .Być może jak sie trafi na dobry egzemplarz to działa ( ja jeszcze nie trafiłem -w trzecim który otrzymałem nie chce zamykać się klapka od karty sim )  Szkoda nerwów i czasu na ten badziew.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Z3 a Z3 compact jest kilka istotnych różnic, również w jakości wykonania

mniejszy ekran o mniejszej rozdzielczości , jeden GB pamięci RAM mniej, brak metalowej ramki. Rzeczywiscie  istotne różnice :)

Być może to ja mam ultra pecha ze juz 3 Z'ka jest wadliwa. Byc może kolejka wkur***nych osób na swoje telefony Sony do okienka W-Support we Wrocławiu to też przypadek, a negatywne wpisy uzykowników Z'tek czekających na naprawe swoich telefonow na facebookowym profilu W-supportu(serwisu Sony) to wpisy konkurencji ale ja tego telefonu nikomu nie polece bo za duzo nerwów mnie on kosztował. Na rynku jest wiele fajnych bezawaryjnych telefonów żeby wybierac Z'ke

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja i żona mamy mega szczęście znaczy się :-)

Nic nie pękło, nic się nie oderwalo. Wodoszczelności nie sprawdzam, dla mnie IP68 to zwyczajnie gwarancja że nic sprzetowi nie grozi w razie W. I tak to należy ogolnie traktować. Urządzenia oznaczone IP65 czy IP68 mają za zadanie zapewnić szczelność w określonym szczegółowo kontakcie z wodą natomiast nie nurkowanie - no wiem reklamy sugerują więcej. Po prostu zawodowo mam do czynienia z urządzeniami mającymi zapewniać np strugoszczelność, czego nie należy utożsamiać z petmanentnym nurkowaniem na rafie czy basenie.

Ja z mojej Z3 jestem bardzo zadowolony.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekacie na wsupport... przytoczę historię z regenersis. koledze się popsuł tygodniowy szajsung któryś. przestał się włączać, no to co - serwis. całe szczęście, że słyszałem o wałach które robią, i porobiliśmy fotki tego papierka, który świadczy o zalaniu. zdjęcie zrobione na gazecie z danego dnia etc. telefon wrócił. jako zalany - skur... zalali telefon i odesłali to cofając gwarancję. nie wiem jak się sprawa skończyła bo się z kolegą pokłóciłem, ale zdjęcia sam robiłem i sam czytałem list o odmowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarł, miedziany jest ok choć czarny wyglądałby lepiej chyba.. kurier stwierdził że świetny, sam taki ma podobnie jak jego kurierzy z oddziału i temat pękania nie wystąpił mimo że raczej nie dbają przesadnie.. może będzie spoko ;) pierwsze wrażenia super tylko trochę ciepławy się robi przy grzebaniu w sieci/graniu/ciągnięciu danych aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie nexus 5s

 

Jedyny problem, że taki nie istnieje ;)

 

 

 

tylko trochę ciepławy się robi przy grzebaniu w sieci/graniu/ciągnięciu danych aplikacji

Bo to wersja na Europę centralną i wschodnią - nadchodzi zima i trzeba mieć czym ręce zagrzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak psioczycie na Z3 compact a ja mam pytanie - dajcie choć jednego konkurenta. Jednego.

 

Tak mnie irytuje obecny trend coraz to wiekszych ekranow...tym tempem za 5 lat bedziemy nosic 40 calowe telewizory w kieszeniach. No właśnie - jakie trzeba mieć kieszenie czy spodnie, by wygodnie nosic telefony z ekranami 5,5 cala? Jak Wy to nosicie? W torebkach? :D;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cię LG mini obecnego modelu jest chyba nawet większy niż chocby normalnej wielkości galaxy s4, parametrami też znacznie gorszy, szajsung S6wersji mini nie posiada, a S5 mini to ze zwykła S5 wolna ma tylko nazwę. Generalnie poza Sony wszystkie wersje mini są znacznie okrojone.

Software również u konkurencyjnych wersjach mini pojawia się z opoznieniem o ile w ogóle, chyba że w ciągu roku jakoś to się zmieniło. Choć to akurat dla mnie mniej ważne bo jak dna wersja softu mi odpowiada to nie interesuje mnie czy będę miał najnowszą i to zaraz po wydaniu czy nie, ma poprostu działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko iPhone z dedykowanym iOs, żaden patefon na androidzie.... Pytacie dlaczego. Ano dlatego ze to taka roznica jak jezdzic fabrycznym Wurcem i Wurcem od prywaciarza ( patrz obecnie RK)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Kts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...