Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

:biglol:

 

A na poważnie to 90 km tej drogi idzie przez lasy mega kretymi drogami po żywym lodzie jak na zdjeciu wyzej.Jak wracałem o 23.00 w nocy to minąłem dosłownie 1 auto na tym odcinku.Mówiąc w prostu gdyby nie to że nowe auto które cieszy w zyciu bym nie pojechał tylko wynajął sprzęt na miejscu.

 

 

Wygląda na to że nie tylko ja nie mogłem se zdecydować ale na to nie wpadłem :)

 

EPIC ! Zwłaszcza te nakładki na koła 

 

 

20180223_232157.png

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2018 o 20:34, turdziGT napisał:

EPIC ! Zwłaszcza te nakładki na koła 

 

moim zdaniem mało  estetyczne i bez sensu. W dodatku jeśli się spopularyzuje będzie można to spotkać w każdym 10-letnim Audi czy Golfie co drugiego fana tjuningu.

Edytowane przez Giechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Przymierzam się do zakupu takiego niskiego box'a ale dręczy mnie jedno pytanie. Czy deska snowboardowa wchodzi tam bez problemu? 
Narty można wstawić noskami do tyłu gdzie box jest wysoki ale z deską to nie przejdzie. Trochę się obawiam, choć pewnie zupełnie niepotrzebnie.
 
Myślę o czymś takim
AI7A4668e_1.jpg&key=68f03bf62f7f5811a35f0c420d2fa0102261be65e05a7f8cf4dd2e603de87809
 
Przy okazji boxow - przeliczyłem kupno dobrej deski i/lub nart, koszt przygotowania sprzętu przed sezonem, koszt boxu dachowego lub wynajem, koszt poprzeczek jak nie masz, podwyższone spalanie przez w/w box o hałasie nie wspomnę i dlatego od 3 lat z uśmiechem wypożyczam sprzęt na miejscu dla całej rodziny. Praktycznie zawsze z bieżącego roku, nasmarowane i naostrzone aż miło, do tego codziennie możliwość zmiany nart na inne jak najdzie ochota na dłuższe skręty...a z domu tylko swoje buty. Polecam, wygodniej i taniej lub podobnie, również wypożyczając w euro.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jakaś opcja ale jak na przykład jeździsz tak jak my czyli oprócz slalomowek masz jeszcze biegówki ( ja mam dwie pary ) to mozna by isc z torbami.ale jak jakie grosze narty w alpach to targać swoich nie ma sensu zwłaszcza jak samolotem.

Tymczasem na blacie juz prawie 2 000km wiec oficjalnie uwazam ze jest dotarte.

odkrecilem jej dzisia pare razy i tak.

Ad. 1 2.0 tfsi na czipsie to to nie jest :)

Ad.2  Audi faktycznie jest skromne z osiagami RSow.To auto bankowo chodzi ponizej 4 sek. Nawet nie ma co mierzyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Giechu napisał:

moim zdaniem mało  estetyczne i bez sensu. W dodatku jeśli się spopularyzuje będzie można to spotkać w każdym 10-letnim Audi czy Golfie co drugiego fana tjuningu.

Ale co tu bez sensu?

Jakoś poprzednie projekty mimo już swoich lat, nie widuje obecnie w co drugim golfie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie jestem zwolenikiem takiego oklejania ala Gumball ale uwazam ze akurat on robi to ze smakiem.

Z estetycznego punktu widzenia tez uwazam ze ta obezna RS6 jest ladniejsza od poprzedniej bo nie ma bodykitu ktory jak dla nie nie pasuje do takiego auta.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni mi nawet pasował póki nie był dołożony ten bodykit, już z zrobił się dla mnie festyn. Choć na codzień bym chyba i tak czymś takim nie chciał jeździć. Obecnym projektem że złożeniem z 2 RS6tek:D już całkiem mi się podoba nawet na codzienny samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdziGT napisał:

E tam mi by pasowały te kolpaczki na moje poor men's Jon Olsson wannabe RS4

Te co masz już są cacy...i całe szczęście, że nie całe czarne

 

Edytowane przez Xawery1939
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Xawery1939 napisał:

Te co masz już są cacy...i całe szczęście, że nie całe czarne

 

Cale czarne felgi Nie wygladaja dobrze musi byc cos co je łamie.

Wiadomo gusta sa rozne i nawet jak sie tu pytałem o zdanie to nie wszyscy byli zgodni z tym malowaniem.Tymczasem kazdy towidzisz auto pyta od razu co to za felgi i to nawet przypadkowi ludzie ktorzy nawet nie wiedza co to za auto :) 

Na żywo wyglądają na prawde swietnie i wręcz jak by były stworzone to kolorystyki tego auta z tymi czarnymi dodatkami.

 

 

 

Tymczasem wyciekly zdjecia nowego A6 C8.Wow bedzie kosmos 

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2018 o 20:34, turdziGT napisał:

:biglol:

 

A na poważnie to 90 km tej drogi idzie przez lasy mega kretymi drogami po żywym lodzie jak na zdjeciu wyzej.Jak wracałem o 23.00 w nocy to minąłem dosłownie 1 auto na tym odcinku.Mówiąc w prostu gdyby nie to że nowe auto które cieszy w zyciu bym nie pojechał tylko wynajął sprzęt na miejscu.

 

 

Wygląda na to że nie tylko ja nie mogłem se zdecydować ale na to nie wpadłem :)

 

EPIC ! Zwłaszcza te nakładki na koła 

 

 

20180223_232157.png

 

Wyobraźcie sobie tak potraktowaną Alfę QV, czy np. Bębnowe Ghibi :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, turdziGT napisał:

Tymczasem wyciekly zdjecia nowego A6 C8.Wow bedzie kosmos 

image.jpg

 

Z wyglądu nijakie a wręcz nudne. Projekt totalnie zachowawczy. Chyba Audi celuje tym modelem w klientów 60+? Bo tak to wygląda.

Edytowane przez subleo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, subleo napisał:

Z wyglądu nijakie a wręcz nudne. Projekt totalnie zachowawczy. Chyba Audi celuje tym modelem w klientów 60+? Bo tak to wygląda.

Ja sobie wypraszam :angry: rozumiem, że dla 18+ ideał to jazda na tylnym siedzeniu w autonomicznym elektryku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Guliwer napisał:

Ja sobie wypraszam :angry: rozumiem, że dla 18+ ideał to jazda na tylnym siedzeniu w autonomicznym elektryku?

Spokojnie... kolega trafił... kiedyś Audi prowadziło badania średniej wieku użytkowników A8... z tego co pamiętam średnia 62 lata... 

Mnie się podoba... to A6 to limuzyna na globalny rynek więc szyk zachowawczy z niemiecką solidnością i elegancją jak garnitury od Bossa..

1 godzinę temu, subleo napisał:

Projekt totalnie zachowawczy.

Taki ma być... to nie włoszczyzna...wzornictwo ma być stonowane w stronę ponadczasowe... oczywiście jak na dziaiejsze czasy

Edytowane przez Xawery1939
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Ja sobie wypraszam :angry: rozumiem, że dla 18+ ideał to jazda na tylnym siedzeniu w autonomicznym elektryku?

Spokojne od jakiś 10 lat subleo nie napisał ani jednego pozytywnego zdania na temat tej marki wiec domniewam ze kiedys sie musiał bardzo zrazić a jak wiemy zły dotyk boli całe życie ;) 

Godzinę temu, Korton napisał:

Baby nowe A8 (które nie specjalnie wygląda), za to do A6 pasuje ten wygląd.

Niestety wszystkim po D3 nie mogą sie wstrzelić w moje gusta i obecna tez tego nie zrobili za to to A6 genialne.

Stylistyka na zdjęciach to zapewne Sline wiec zwykle straci troche na agresywności zderzaka ale i tak jest dobrze a nawet bardzo.

Biorac pod uwage ze wnętrze zapewne bedzie wygladac tak 

 

image.thumb.jpg.d7fee101bdfdd9f30cd83d3f1005277b.jpg

 

to podniosą troche poprzeczkę w klasie.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, turdziGT napisał:

Niestety wszystkim po D3 nie mogą sie wstrzelić w moje gusta i obecna tez tego nie zrobili za to to A6 genialne.

 

Pełna zgoda, D2 na tamte czasy wyglądało genialnie, D3 tez ładne, klasyczna linia, trochę masywna, ale wyróżniająca się i do pomylenia z czymś innym. Jeden z ładniejszych tyłeczków:

1200px-Audi_A8_L_3.0_TDI_quattro_D3_II._

D4 przed liftem paskuda, po lifcie no ok nie kłuje w oczy, ale nie ma na czym oka zawiesić. D5 postawiłbym na równi z D4 po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz oficjalnie 

 

https://www.carscoops.com/2018/02/2019-audi-a6-revealed-look-close-might-see-new-model/

 

Super .Moim zdaniem najladniejsza A6 ever. Z wygladu udalo i sie uzyskac bardzo kompaktowy wyglad co jest zdecydowanie na plus.Avant zapowiada sie mniemusnie nie mowiac o RS6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Guliwer napisał:

Ja sobie wypraszam :angry: rozumiem, że dla 18+ ideał to jazda na tylnym siedzeniu w autonomicznym elektryku?

Mea culpa @Guliwer, 60+ to taka paralela stanu umysłu, nie wieku :)

 

Jako wieloletni hejter Audi :blink: muszę przyznać, że ta szara wygląda na zdjęciach dużo, dużo lepiej. Pewno inne ujęcia, inne profile. Te dwa pierwsze ujęcia czerwonej nie wzbudziły mojego zachwytu :P

 

2019-Audi-A6-1-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subleo napisał:

muszę przyznać, że ta szara wygląda na zdjęciach dużo, dużo lepiej.

Za dużo w tej szarości sieny palonej....mdły jak bawarka :mellow:

 .... a przez paralelę, czyż nie lepiej się prezentuje błękit kobaltowy zmieszany z bielą cynkową?

Subaru - The Subaru Viziv Performance Is A Next-Gen WRX Muscle-Fest - News

Edytowane przez Xawery1939
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...