Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kukson napisał:

Nie dziwie się. Czekałem na jazdy Giullią bo mieli dzwonić za kilka dni i do dzisiaj nie zadzwonili więc jak maja takie podejście do klienta to nie dziwi mnie, że w salonach są jeszcze auta z 2017.

 

a jest już w Lublinie ta guglia  Veloce ? jak bylem to tylko Stelvio mieli 280.  Wersje Q podobno są niedostepone jako demo w Polsce, takze wypozyczalnia zostaje ....Sprzedawca w Lublinie na mnie zrobil dobre wrażenie , oba auta Stelvio i Guglia  wizualnie "na żywo" mi się bardzo podobają ... ale jeszcze nie jezdzilem. Nie wiem jak serwis lubelski dziala bo to tez bardzo wazne przy zakupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w salonie ponad dwa czy trzy tygodnie temu w sobote to mówili, że po niedzieli będzie i do dzisiaj cisza ale obok jest Hyundai to przynajmniej i30n się przejechałem więc czekać juz nie muszę bo inne auto mam.

W przyszłym roku pewnie będzie trzeba szukać coś za XT ale może Subaru się szarpnie i da OBK turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jaszyn napisał:

 

a jest już w Lublinie ta guglia  Veloce ? jak bylem to tylko Stelvio mieli 280.  Wersje Q podobno są niedostepone jako demo w Polsce, takze wypozyczalnia zostaje ....Sprzedawca w Lublinie na mnie zrobil dobre wrażenie , oba auta Stelvio i Guglia  wizualnie "na żywo" mi się bardzo podobają ... ale jeszcze nie jezdzilem. Nie wiem jak serwis lubelski dziala bo to tez bardzo wazne przy zakupie. 

Jakość obsługi przy sprzedaży u Bołtowicza (Mazda, Fiat, Alfa) w Warszawie rewelacja. Na jazdę dają Ci auto i masz czas pojeździć sam - bez problemu, do dwóch godzin. Jak po sprzedaży tego nie wiem. QV mają na placu, ale nie do jazd testowych. Wrażenia z jazdy Stelvio diesel 210KM jak najbardziej super. Jedno co nie do końca pasowało to niezwykle czuły układ kierowniczy - nie wiem czy przy dużych przelotach po autostradach to nie byłoby męczące (minimalny ruch i jesteś na drugim pasie).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kukson napisał:

ak byłem w salonie ponad dwa czy trzy tygodnie temu w sobote to mówili, że po niedzieli będzie i do dzisiaj cisza

 to ze cisza to ja już w kliku innych markach tez przerabialem takze mnie to przestaje dziwić ...Ja sie przejada tymi alfami i zobacze  bo mi chodzi alfa po glowie odkad wprowadzili guglie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2019 o 20:17, carfit napisał:

Niestety szybko przybliżający sie pesel do 50-tki 

 

W takim razie, wzorem pownej, dosyć burzliwe tu omawianej 50 letniej Pani, powinieneś kupić Macana za 250 k. 

;)

 

A tak poważnie, to jestem antysuvowy, ale jakbym już musiał, to właśnie mocny Macan, albo Stelvio QV. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adi napisał:

A tak poważnie, to jestem antysuvowy, ale jakbym już musiał, to właśnie mocny Macan, albo Stelvio QV. 

 

 

 

najmocniejszych  macanów obecnie chyba brak, dopiero wszedł nowy model 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaszyn napisał:

 to ze cisza to ja już w kliku innych markach tez przerabialem takze mnie to przestaje dziwić ...Ja sie przejada tymi alfami i zobacze  bo mi chodzi alfa po glowie odkad wprowadzili guglie

To im powinno zależeć na kliencie zwłaszcza jak sami biorą nr i mówią, że zadzwonią. W ulubionej marce na forum to po kilka razy potrafią dzwonić aby nie zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to tak ze Alfa przylepiona jest do salonów Fiata i Jeepa i może nie jest nikomu na rękę utrzymywać sprzedaż czegoś czego sprzedają mało i chcą się tego pozbyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adi napisał:

 

W takim razie, wzorem pownej, dosyć burzliwe tu omawianej 50 letniej Pani, powinieneś kupić Macana za 250 k. 

;)

 

A tak poważnie, to jestem antysuvowy, ale jakbym już musiał, to właśnie mocny Macan, albo Stelvio QV. 

 

 

Macany mają być w przyszłości tylko elektryczne. A Ta pani ma dostać służbowego lexusa, więc nie aktualne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adi napisał:

 

W takim razie, wzorem pownej, dosyć burzliwe tu omawianej 50 letniej Pani, powinieneś kupić Macana za 250 k. 

;)

 

A tak poważnie, to jestem antysuvowy, ale jakbym już musiał, to właśnie mocny Macan, albo Stelvio QV. 

 

Tylko Macana nie ma już jako Turbo. Najmocniejszy to S Ą ten ma tylko 350KM i setkę w 5,5 sek.Po RS6 to tak jak by przesiać się do Malucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin, tradycyjnie namawiam cię do wyjścia poza oczywisty krąg bmw mercedes audi. Jest tyle fajnych aut na rynku ...

Dla mnie niekwestionowana gwaiazda tego segmentu jest RR sport SVR. Miażdży wizualnie, dźwiękowo, jest oryginalny nietypowy. Nie wiem jak SVR ale nasz 300 konny sport póki co jeździ 22 tys km bezawaryjnie .

Dopiero niedawno dowiedziałem się ze Jag tez wprowadził SVR . Oglądałem i powiem szczerze ze podoba mi się to auto. Pełen kubełek w suvie wyglada genialnie :) !!!

Jeepa bym odpuścił, obejrzyj test łosia, to auto jest jak taczka, typowo amerykański król prostej.

Są jeszcze dość szybkie infinity ale to dla mnie zagadka

Zawsze zostaje pójście na łatwiznę czyli kupno porsche np macan. Tu na pewno będzie i szybko i perfekcyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lit ??? Hahahah dobry żart, pali średnio ok 13-14 pod Kasi nogą. Szybsza jazda autostradowa rzędu 160-180 powoduje ze co każde 100 km znika z baku ok 16-18 litrów. Oszczędny nie jest ale daje całkiem fajne osiągi. Spalanie wynika z tego ze żeby napędzić to auto trzeba je wkręcić na obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beben napisał:

10 lit ??? Hahahah dobry żart, pali średnio ok 13-14 pod Kasi nogą. Szybsza jazda autostradowa rzędu 160-180 powoduje ze co każde 100 km znika z baku ok 16-18 litrów. Oszczędny nie jest ale daje całkiem fajne osiągi. Spalanie wynika z tego ze żeby napędzić to auto trzeba je wkręcić na obroty

 

 

Dzieki, tak myślałem. Cudów nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, beben napisał:

Dopiero niedawno dowiedziałem się ze Jag tez wprowadził SVR . Oglądałem i powiem szczerze ze podoba mi się to auto. Pełen kubełek w suvie wyglada genialnie :) !!!

 

@beben mamy zdecydowanie inne motoryzacyjne preferencje ale tu się zgadzamy.Macalem ostatnio i wygląda genialnie zarowno z zewnątrz jak i w środku. Te fotele cymesik i pozycja za kierownicą na pewno lepsza niż w Stelvio. Silnik na pewno też ma więcej charakteru niż ten w QV.Ogolnie SUV którego bym zdecydowanie przytulił.

Jeżeli coś tu przeszkadza to chyba tylko cena bo pewnie z dobrym wyposażeniem 600K pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak ? Zaczyna się od 500K wedle konfiguratora.Dobre auto zrobiłem za 615K.

Trzeba tylko pamiętać że auto jest pomiędzy X3 a X5 więc  wielkościowo jest tak w sam raz.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beben napisał:

Edwin, tradycyjnie namawiam cię do wyjścia poza oczywisty krąg bmw mercedes audi. Jest tyle fajnych aut na rynku ...

Dla mnie niekwestionowana gwaiazda tego segmentu jest RR sport SVR. Miażdży wizualnie, dźwiękowo, jest oryginalny nietypowy. Nie wiem jak SVR ale nasz 300 konny sport póki co jeździ 22 tys km bezawaryjnie .

Dopiero niedawno dowiedziałem się ze Jag tez wprowadził SVR . Oglądałem i powiem szczerze ze podoba mi się to auto. Pełen kubełek w suvie wyglada genialnie :) !!!

Jeepa bym odpuścił, obejrzyj test łosia, to auto jest jak taczka, typowo amerykański król prostej.

Są jeszcze dość szybkie infinity ale to dla mnie zagadka

Zawsze zostaje pójście na łatwiznę czyli kupno porsche np macan. Tu na pewno będzie i szybko i perfekcyjnie

Opcją jest także Velar, moim zdaniem przepiękny a mniejszy niż RR Sport, wielkością tylko trochę większy niż Stelvio czy X3

https://www.landrover.pl/range-rover-velar-svautobiography-dynamic?_ga=2.166219966.1473057583.1564327744-1435229246.1552463014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Aż tak ? Zaczyna się od 500K wedle konfiguratora.Dobre auto zrobiłem za 615K.

Trzeba tylko pamiętać że auto jest pomiędzy X3 a X5 więc  wielkościowo jest tak w sam raz.

 

od 510 zaczyna się supercharged 525 km a SVR startuje od 710 tysi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...