Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ok @Kukson mi tez bardziej leżą „nie-Suvy”, co nie zmienia faktu ze SQ7 wydaje się sensowna alternatywa dla RS6. Tez daje radę. A jak widzisz Carfit chce suva. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tsunetomo napisał:

Ok @Kukson mi tez bardziej leżą „nie-Suvy”, co nie zmienia faktu ze SQ7 wydaje się sensowna alternatywa dla RS6. Tez daje radę. A jak widzisz Carfit chce suva. 

Chce ale bardziej kompaktowego jak wspomniał, a SQ7 to spory kredens, a o takich gabarytach to można wziąć i Jeepa Trackhawka.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kukson napisał:

Chce ale bardziej kompaktowego jak wspomniał, a SQ7 to spory kredens, a o takich gabarytach to można wziąć i Jeepa Trackhawka.

Można :) Zapomniałem o tym aucie. Wbrew pozorom SQ7 aż tak wielkie nie jest. Moja żona sobie radziła nawet na rampach w marketach. Tylna oś skrętna tez pomaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2019 o 22:24, carfit napisał:

W tym roku raczej będę sprzedawał RS6 , chce kupić jakiegoś bardzo szybkiego SUV-a . 

Jakieś propozycje ? Od razu piszę , auto o gabarytach Q8 , Lambo Urus , RR Velar , odpadają , chce coś mniejszego bardziej kompaktowego , bardzo szybkiego , ale zgrabniejszego . 

Myślałem o Stelvio Q 510 , lub X3M Comp. 510 , coś Wam jeszcze chodzi po głowie ? Alfy sie trochę boję ....

 Byle nie lexus. Moja żona w pakiecie ze zmianą pracy dostaje służbowego.

Sam rozumiesz....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kukson napisał:

Ja wolałbym zostać przy RS6 niż pchać się w SQ7.

To normalne , absolutnie duże auta mnie nie interesują !!! SQ7 nawet w najczarniejszym scenariuszu nie biorę pod uwagę :) 

SVR rzeczywiście super , ale dwa Jaguary w rodzinie ? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carfit napisał:

To normalne , absolutnie duże auta mnie nie interesują !!! SQ7 nawet w najczarniejszym scenariuszu nie biorę pod uwagę :) 

SVR rzeczywiście super , ale dwa Jaguary w rodzinie ? ;) 

Chyba się nie pogryza. Co prawda to koty, ale ryzyko nikłe. GLC63 AMG pewnie zbyt pospolity? Jeździłem 43ka i mnie nie powaliło, choć ponoć 63 to inny wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tsunetomo napisał:

GLC63 AMG pewnie zbyt pospolity?

To nie to, zwyczajnie mi sie nie podobają . Mogą być i świetne , ale nie ciągnie mnie coś do mercedesa , jak mam już wydać ponad pół miliona na auto, to musi mieć to coś , a w mercedesie niestety nic nie widzę . Jedynie nowa A45 będzie dla mnie kusząca . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, msi napisał:

@carfit pomóż alfie, weź stelvio, to najmocniejsze :)

Moim zdaniem alfa nie potrzebuje pomocy,  ma swoich fanów tak jak subaru. Nadal robią piękne i fajne samochody, przynajmniej mi się bardzo podobają 

Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, carfit napisał:

To nie to, zwyczajnie mi sie nie podobają . Mogą być i świetne , ale nie ciągnie mnie coś do mercedesa , jak mam już wydać ponad pół miliona na auto, to musi mieć to coś , a w mercedesie niestety nic nie widzę . Jedynie nowa A45 będzie dla mnie kusząca . 

No właśnie, akurat w tym modelu (glc) chyba faktycznie nic nie ma. Przejażdżkę gla 45amg wspominam lepiej. 

Wbrew pozorom nie zazdroszczę decyzji. Przy budżecie do 300k miałem kłopot z wyborem (padło na banalne V90CC... sporo poniżej tej kwoty, ale chyba sympatia do podwyższonych kombi zdecydowała i stosunek cena/wartość) a przy 500+... chyba bym RS6 wziął :) choć jest masa fantastycznych pojazdow w tym budżecie.

 

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tsunetomo napisał:

No właśnie, akurat w tym modelu (glc) chyba faktycznie nic nie ma. Przejażdżkę gla 45amg wspominam lepiej. 

Wbrew pozorom nie zazdroszczę decyzji. Przy budżecie do 300k miałem kłopot z wyborem (padło na banalne V90CC... sporo poniżej tej kwoty, ale chyba sympatia do podwyższonych kombi zdecydowała i stosunek cena/wartość) a przy 500+... chyba bym RS6 wziął :) choć jest masa fantastycznych pojazdow w tym budżecie.

 

Czy ja wiem ja bym powiedział ze bardzo prosty.Samochodow do wyboru jest moze troche wiecej niz na palcach jednej reki no chyba ze Carfit z jakimś Lavente wypali w co po RS6 watpie :) . Merc odpadł wiec wyboru dużego juz nie ma 4 /5 moze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

To normalne , absolutnie duże auta mnie nie interesują !!! SQ7 nawet w najczarniejszym scenariuszu nie biorę pod uwagę :) 

SVR rzeczywiście super , ale dwa Jaguary w rodzinie ? ;) 

 

 

Wczoraj testowałem RR Sporta SVR 575 koni. Osiągi bardzo fajne, uczucie ze garaż wolnostojący może tak przyspieszać dość dziwne. Trochę te wszystkie sportowe dodatki nie pasowały mi do auta i mysle ze słabsza wersja silnikowa i spokojniejsze wnętrze bardziej pasują do charakteru RRa. 

 

Na trasie bajka. 

 

Oczywiscie zapewnienia ze auta z zielonym jajem się już nie psują poszły w las, kiedy to spotkałem znajomego, który wlasnie przyjechał ze swoim do serwisu na lawecie. Padło turbo albo silnik. 

 

Podobno system obsługi (panele dotykowe) sprawia również bardzo dużo kłopotów. Zawiechy, spowolnienia, brak funkcji, złe działające funkcje. 

 

Dziwne bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, abecer napisał:

Moim zdaniem alfa nie potrzebuje pomocy,  ma swoich fanów tak jak subaru. Nadal robią piękne i fajne samochody, przynajmniej mi się bardzo podobają 

 

 

Alfa zalicza w tym roku rekordowy na rynku, 40% spadek sprzedaży, nie jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się. Czekałem na jazdy Giullią bo mieli dzwonić za kilka dni i do dzisiaj nie zadzwonili więc jak maja takie podejście do klienta to nie dziwi mnie, że w salonach są jeszcze auta z 2017.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, chojny napisał:

 

 

Alfa zalicza w tym roku rekordowy na rynku, 40% spadek sprzedaży, nie jest dobrze. 

A to ciekawe. Wydawałoby się, ze Gulia i Stelvio pociągną im sprzedaż. Może jednak spore ceny i obawa o jakosc? Swoją droga za dużo ich na ulicach nie widać jak się nad tym zastanowić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, chojny napisał:

Alfa zalicza w tym roku rekordowy na rynku, 40% spadek sprzedaży, nie jest dobrze

 

Ja mam wrazenie, ze oni tych aut nie chca sprzedawac. Dwa razy staralem sie o abonament na Stelvio QV i niestety otrzymalem odpowiedz odmowna. Powod...nie podali i tyle. Masakra.

Pomijam juz fatalna obsluge klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

 

 

Wczoraj testowałem RR Sporta SVR 575 koni. Osiągi bardzo fajne, uczucie ze garaż wolnostojący może tak przyspieszać dość dziwne. Trochę te wszystkie sportowe dodatki nie pasowały mi do auta i mysle ze słabsza wersja silnikowa i spokojniejsze wnętrze bardziej pasują do charakteru RRa. 

 

Na trasie bajka. 

 

Oczywiscie zapewnienia ze auta z zielonym jajem się już nie psują poszły w las, kiedy to spotkałem znajomego, który wlasnie przyjechał ze swoim do serwisu na lawecie. Padło turbo albo silnik. 

 

Podobno system obsługi (panele dotykowe) sprawia również bardzo dużo kłopotów. Zawiechy, spowolnienia, brak funkcji, złe działające funkcje. 

 

Dziwne bardzo. 

Też tak uważam RR SVR jest mega ale trochę już festyn. Nie pasują te wloty i spoilery do takiego auta.Poza tym auto waży 2,5 tony podczas gdy F-Pace zaledwie 1,9 a więc nawet mniej niż RS6 co zapewne wpływa na lepsze właściwości jezdne w stosunku do RR.

 

Odnośnie awaryjności to ciężko coś powiedzieć bez doswiadczenia ale biorę sporo aut z wypożyczalni,  tanich drogich małych i dużych i tylko E-Pace miałem z pełną dyskoteka kontrolek na desce.Przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

 

 

Alfa zalicza w tym roku rekordowy na rynku, 40% spadek sprzedaży, nie jest dobrze. 

 

to prawda alfa w trudnej sytuacji jest podobno, dziwne bo naprawde fajne samochody wypuścili - guglia i stelvio, każdy chwaili a malo kto  nie kupuje z jakis względów..  podobno że nawet lancia sie lepiej sprzedaje. Ja czekam na lift i może kupie w dobrej cenie, żeby sie tylko z Polski nie wycofali.

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tsunetomo napisał:

A to ciekawe. Wydawałoby się, ze Gulia i Stelvio pociągną im sprzedaż. Może jednak spore ceny i obawa o jakosc? Swoją droga za dużo ich na ulicach nie widać jak się nad tym zastanowić. 

 

chyba obawa o jakosc bo ceny wysokie ale rabaty tez można niezle dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...