Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Zelazny napisał:

U mnie 2 razy turbina na gwarancji w A45 wymieniana ;)

Auto wracało na lawecie czy o własnych siłach ?

12 minut temu, turdziGT napisał:

Mysle tez ze minie tak skasowali za ta wymiane oleju bo po prostu byla nadprogramowa i jak bym prowiozl swoj olej to by bylo duzo taniej no ale to moje wydzimisue zmienieac wczesniej niz plan serwisowy co 30K.

I bardzo dobrze robisz 30 tys km to stanowczo za długo. Nie ma czegoś takiego jak long life. Auto ma wytrzymać 100tys albo okres gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie pojac jak w takim aucie olej ma wytrzymac 30K ? Dla mnie nawet 15K to dlugo ale powiedzmy ze juz nie chce przesadzac.Mysle ze przy mojej jezdzi wystarczy.

BTW wczoraj widziałem nowe A6 i na żywo jest na prawdę mega !

20180613_220617.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, llkuba napisał:

Auto wracało na lawecie czy o własnych siłach ?

1 raz stwierdzili ze w sumie cos dziwnie gwizdze i trzeba wymienic. 2 raz gwizdalo faktycznie, komputer cos pokazywal i cos tam jeszcze im sie nie podobalo. A ze jest gwarancja... -_-

 

Aha i my mamy przedlifta. W sumie mega zadowolony jestem, dlatego przedluzylem gwarancje :biglol:

Edytowane przez Zelazny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

18 minut temu, Zelazny napisał:

Aha i my mamy przedlifta. W sumie mega zadowolony jestem, dlatego przedluzylem gwarancje :biglol:

Dobrze, że pozwolili ;)

30 minut temu, turdziGT napisał:

Ja nie jestem w stanie pojac jak w takim aucie olej ma wytrzymac 30K ? Dla mnie nawet 15K to dlugo ale powiedzmy ze juz nie chce przesadzac.Mysle ze przy mojej jezdzi wystarczy.

To jest biznes robisz ponad 100 tys. i panewka obraca się. Dla przysłowiowego Hansa to nie problem bo albo wsyawia nowy silnik lub kupuje nowy model. 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem juz prawie zdecydowany kupic Audi RS6 C6 co prawda nie tak drogi jak te nowe ale jednak cos tam kosztuje  no ale jak przestudiowalem z jakimi te auta borykaja sie usterkami, plus eksploatacja czesci zamiennych, a raczej ich ceny.... Stwierdzilem nie bede pracowal tylko n auto  i szybko czar prysl co do 4 kolek  
Dlatego pozostaje przy japoncach. Co ciekawe na forum RS czytalem jak chlopaki modzili swoje RS-i 6 stki nawet po 900 koni , wydawali kupe pieniedzy na modzenie silnika, po czym jechali na tor i dostawali lomot wlasnie od japoncow  nie zmyslam cytuje co napisali... Wiadomo inna liga i klasa, zalezy kto i do czego potrzebuje.
Ale niesmak panow na forum pozostal .

turdziGT 

Na audi mnie po prostu nie stac  trudno, ale chodszi mi po glowie AMG45 , starsznie mi sie podoba  Tylko pytanie jak taki wysilony silniczek jak 2.0 ile on pojezdzi? W koncu AMG potrafilo robic motory, ale byly to zawsze potezne v8. Poki co nie wyczytalem nigdzie o problemach tego modelu, ale w koncu auto ma dopiero dwa lata, albo juz ...  No wlasnie jak to jest z AMG45?
Ten silnik ma więcej niż 2 lata. Jedyne co w przedliftach lubilo się skopac to właśnie turbo i było robione na gwarancji. Ciężko tez winić MB, jak turbo dostarcza do nich firma zewnętrzna. Czasem lubila też skrzynia. W poliftach o tym problemie nie słyszałem. Ogólnie bardzo udane auto. I spalanie normalne, na torze i 25 a gdy się toczymy z rodzinka do 100 potrafi spalić poniżej 7. Średnia z 8kkm gdzie 5kkm to miasto to 11,5l.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, grin napisał:

Ciężko tez winić MB, jak turbo dostarcza do nich firma zewnętrzna.

Płacisz wymagasz. Jak najbardziej trzeba winić, że mają kiepską kontrole jakości i wkładają bubel. 

Produkt z firmy zewnętrznej powinien być jak najwyższej jakości.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

 Tymczasem gdzies na ringu.

Możecie się dość ale na tym zdjęciu wygląda super :)

Screenshot_20180614-105844.jpg

 

Nie bardzo rozumiem te próby robienia z SUV-a auta sportowego. SUV ma być do wygodnego wsiadania a nie latania po torze ;) Na tor to może być STi, EVO, Cayman czy 911 GT3 ... a SUV to taki ekstremalny erzac.

 

 

4 godziny temu, turdziGT napisał:

BTW wczoraj widziałem nowe A6 i na żywo jest na prawdę mega !

20180613_220617.png

 

 

Rzeczywiście, robi robotę. Wyszła im ta A6-ka, trzeba powiedzieć.

Edytowane przez subleo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gifty są na pewno w tym silniku i to nawet nie tyle co w KM ale Nm.

Widzę że ten silnik pokazuje na hamowni 650Nm zamiast deklarowanych 600 i to by się zgadzało bo moment w tym aucie w połączeniu ze skrzynia jest potężny.Ja szczerze mówiąc najbardziej lubię wyprzedzać n D bo wtedy skrzynia nie redukuje tylko właśnie ciągnie potwornie dołem.

 

 

 

 

Dzisiaj w korku taki oto miałem widok w lusterku  :)

 

20180615_181346.thumb.png.79d522b153896d8f9519a28e3762a8e2.png

 

Duży i maly brat oba w Glacier i czarnym pakiecie jeden za drugim umilaly kierowcą życie w trakcie piątkowego kaosu.

Wygląda też na to iż w świecie wlascicieli RS panuje ten sam klimat co w Subaru czyli nikt przypadkowy takim autem nie jeździ a właściciele maja dużo pasji do tego czym jeżdżą.Mila pogawędka przez szybę i wymiana doświadczeń w korku zawsze umili ta chwilę :)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, radekk napisał:

miał ktoś do czynienia z Mercedesowskim 3.0 w benzynie o mocy 333KM, oznaczają to jako wersję 400?

 

Moj klient ma w e coupe, kupil nowe wiec jeszcze sie nie zdazyl popsuc, ale chód tego silnika na wolnych obrotach jest tak cichy, ze zastanawialem sie czy to w ogole chodzi. Dzwiek jak jakies wykastrowane 1.4. Moze akurat mial pozamykane przepustnice, ale mimo wszystko nawet jak ruszał to nie grało to jak stara poczciwa Vłka Mercedesa. 

Edytowane przez filipk93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipk93 napisał:

 

Moj klient ma w e coupe, kupil nowe wiec jeszcze sie nie zdazyl popsuc, ale chód tego silnika na wolnych obrotach jest tak cichy, ze zastanawialem sie czy to w ogole chodzi. Dzwiek jak jakies wykastrowane 1.4. Moze akurat mial pozamykane przepustnice, ale mimo wszystko nawet jak ruszał to nie grało to jak stara poczciwa Vłka Mercedesa. 

a to ciekawe, bo to chyba ten sam silnik co w C43 AMG, tylko w 400 o mniejszej mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znoszę wszelkiego rodzaju SUVow to przyznam że to Q8 wyszło im po prostu MEGA zwłaszcza z tej perspektywy.

 

Screenshot_20180621-204109.thumb.png.7fca7f27ac9c20d9b03ea244e55a53b7.png

 

Mógł bym przytulić takiego smoka :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...