Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, chojny napisał:

 

Pierwsza jazda to było 911 carrera, które mnie zawiodło a zupełnie wyleczył z fascynacji Porsche GTS cabrio. Majorka, białe cabrio, nadmorskie bulwary, górskie ścieżki wijące się nad morzem i...  przeszło jak ręką odjął. 

 

 

A cóż tak? Co się działo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Paweł_P napisał:

Ale ewidentnie z winy samochodu czy po prostu oczekiwałeś czegoś kompletnie innego?

 

Oczekiwałem że Porsche zamiecie wszystko czym do tej pory jeździłem a się okazało, że prócz totalnego szału jaki wzbudzało to auto u płci przeciwnej i zazdrości u facetów to nie odnalazłem w nim nic wyjątkowego. Tak Carrera jak i GTS były zwyczajne do bólu. Radość z jazdy była, nie powiem ale raczej związana z sytuacją jako taką, bo po głębszym zastanowieniu nie tęskni mi się aby znowu pojeździć. 

 

Motoryzacyjne emocje były na poziomie Golfa GTi. Szybko, perfekcyjnie i... nudno. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio u nas spadło sporo śniegu , nie zastanawiając ani chwili zmieniłem w Lanosie koła letnie na zimowe z kolcem i jeździłem przez 5 dni nocne odcinki byłego rajdu Magurskiego w okolicach Ujścia gorlickiego . Kochani , ani AMG , ani żaden RS nie da połowy frajdy z jazdy , jak Subaru lekko dlubniete po śniegu :) z kolcem i między drzewami . To jest coś niesamowitego , jeździł se mną mój przyjaciel , kierowca rajdowy , i sam był w szoku jak to się prowadzi . Zrobiłem ponad 1000km przez te dni , i aż żałuje ze zima odchodzi :( .
Subaru w takich warunkach jest nie do pobicia :)
Trochę fotek , pikowanie w rowie tez było ;)
Fotki z tego tygodnia :)
eecac4189909680ef8c17af4b070e7d4.jpg
63e9f2299b5f356cd6f941053846a3e0.jpg
fabace9b9627186abe631a81fdd5ba0e.jpg
f7486d387da6dd8b4220356ec605daba.jpg
60ad74bf2a1f6392be2554a512726f59.jpg
d846b1383d1f84e7ce771e16c6379bb5.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 5
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adi napisał:

No to po 115 stronach wątku mamy odpowiedź na tytuł- Lanos 

;)

he he he , może nie do końca , ale na zimę , zdecydowanie SUBARU ! ( na wąskim kapciu ) bo STI na 18" nie robi roboty niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w lecie ? Kiedyś na Korsyce facet w mercu, pięknym kabriolecie z mocą rzędu 500 kuni, ładna blondynka na prawym, nie mógł wytrzymać, że głupia 2,0 RC nie daje się dogonić. Jak raz na pięknym prawy, lewy, prawy mało nie wpadł na skały, to sobie odpuścił. Jechał za mną 10 - 30 metrów, a później 100 - 200 i tak zostało. Jak go obserwowałem w lusterku, to chyba tylko rozbudowana elektronika go uratowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał:

 

Oczekiwałem że Porsche zamiecie wszystko czym do tej pory jeździłem a się okazało, że prócz totalnego szału jaki wzbudzało to auto u płci przeciwnej i zazdrości u facetów to nie odnalazłem w nim nic wyjątkowego. Tak Carrera jak i GTS były zwyczajne do bólu. Radość z jazdy była, nie powiem ale raczej związana z sytuacją jako taką, bo po głębszym zastanowieniu nie tęskni mi się aby znowu pojeździć. 

 

Motoryzacyjne emocje były na poziomie Golfa GTi. Szybko, perfekcyjnie i... nudno. 

 

 

Myse ze moze chodzić o to ze obecne 911 jest po prostu za duże za dobrze wyciszone itp itd. Słyszałem juz kilkukrotnie opinie od ludzi ktorzy znają sie na rzeczy ze jak nowe Prosie to tylko GT3 albo Cayman ale nie ten poliftowy tylko NA.

bardzo często przewija sie Cayman GTS jako jedno z najlepszych aut sportowych w przystepnych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy i dziewczęta, którzy mają lakier zabezpieczony ceramiką na swoich zabawkach, jak to myć?

Czy normalnie aktywna piana, myjka ciśnieniowa potem płukanie wodą zdemineralizowaną? Czy wystarczy tylko płukanie samą wodą bez chemii?

 

Pytam bo instrukcje które mam nie są zbyt jasne a wolałbym czegoś nie spieprzyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myje pianownicą z piana o neutralnym pH. Nanosisz na suche auto, czekasz ok 5min i później albo płukanie samą woda pod ciśnieniem lub rękawica i mycie ręczne szamponem także o neutralnym pH. Następnie do wytarcia mikrofibra, ściągacza gumowa tylko do szyb.

 

Aboutnie nie używam tej chemii z myjni samoobslugowych.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, filipk93 napisał:

@carfit jaki rozmiar polecasz na zime? 215/50 17 ?

205/50r17

Z nudów wszedłem na strone Nissana i zobaczyłem oferte na Leaf , szczęka mi opadła . 170 TYS !!! ( NAJTAŃSZY 140 ) . prędkość maksymalna 144km/h , zasieg teoretyczny 378 km ( czyli w praktyce 250 ) czas ładowania z gniazda domowego bez stacji 21 godzin !!!! Chyba kogoś porąbało !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, turdziGT napisał:

BTW Carfit co to za zimowa z kolcem ? Wygląda jak jakaś Hakka ?

Szczerze nie wiem :) , kupiłem kpl. nówek od Suchego ( ten co zaopatruje całą Polskę w Michelina rajdowego ) . 120 kolców wklejanych jak na opony Monte , komplet 205/50R17 1000 zł ! :) . Robią starszną robotę , mimo że to chyba jakieś nalewki .  Po ok 1500 km , może z 300km po gołym asfalcie , nie wypadł ani jeden kolec ! Owszem trochę sie stępiły ale to pikuś ,  więc jest mega  !!!!

W poniedziałek mogę zrobić zdjęcia co to za wynalazek :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyknij jak bedziesz miał czas ciekaw jestem co za wynalazek.Mysle ze na lód nie ma znaczenia ze to nalewki.

Znalazle przynajmniej wzór.Bieznik to Hakkapeliitta 4

 

 

 

Zmieniajac troche  trochę temat imponujące wejście XC40

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex ;)

 

Mówcie co chcecie ale jest w  kombi w wydaniu performance jest coś ekstra cool w porównaniu do odpowiednika w sedanie.To jest coś czego z jakiś dziwnych powodów BMW nadal nie rozumie.....

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...