Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, pegi napisał:

I to wyznacznik przynależności do klasy premium? :rolleyes:

 

Mityczne "premium" to w Polsce przede wszystkim niemieckie pochodzenie i wysoka cena. Jakość nie jest istotna :)

 

Swoją drogą jak miałbym wybierać między Stingerem a gołym A4 z 1,4 pod maską, to ja sobie sam te wytłaczanki włożę...

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kukson napisał:

Trochę jej brakuje do premium jak chociażby puste drzwi po zdjęciu boczków :D

 

 

Nieważne jak coś jest zrobione, ważny jest rezultat.

 

A on wygląda następująco:

Kia Stinger 50 km/h: 55 dB

Audi A5 Sportback 50 km/h: 56 dB

 

Kia Stinger 100 km/h: 63 dB

Audi A5 Sportback 10 km/h: 63 dB

 

Kia Stinger 130 km/h: 67 dB

Audi A5 Sportback 130 km/h: 67 dB

 

http://www.auto-swiat.pl/nowe/kia-stinger-2-0-t-gdi-gt-line-czy-to-najlepsza-kia-w-historii/blf21g

http://www.auto-swiat.pl/testy/audi-a5-sportback-2-0-tdi-quattro-oszczedny-wariant-dla-rodziny/by9jrc

Edytowane przez subleo
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Paweł_P napisał:

Myślę, że 90% samochodów miałoby problem w takiej sytuacji ;)

 

Nie mialem takiej sytuacji w zadnym z zachodnich aut, nie raz stawalo sie ukosnie do drogi jednym kolem juz na krawezniku/chodniku i nie bylo problemu z otwarciem drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, OBK CVT napisał:

 

dzisiaj jeden z pracownikow kia zaparkowal stingera tylnym kolem na chodniku

drzwi pasazera dalo sie otworzyc od srodka dopiero po uderzeniu ramieniem

myslalem ze snie ;)

 

tapatalked

W OBK 05 jak stałem na nierównym poboczu bagażnik dało radę otworzyć ale już zamknąć nie;)

 

 

Co wy macie do tych pustych drzwi? Jeździ?

Jeździ.

Czy coś tam mam czy nie co za różnica. Wsadza pełno wytłoczeń będzie narzekanie po co to i ile to zbędnej masy, nie wsadza też źle.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, radekk napisał:

 

Co wy macie do tych pustych drzwi? Jeździ?

Jeździ.

Czy coś tam mam czy nie co za różnica. Wsadza pełno wytłoczeń będzie narzekanie po co to i ile to zbędnej masy, nie wsadza też źle.

 

Hehe, też się zastanawiam, ale jak widać nie zbadane są "potrzeby" klientów i nie dogodzi się wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kukson napisał:

 

 

10 godzin temu, Kukson napisał:

23632137_1445475308834898_2735312406983764979_o.jpg

Kukson poszukaj dokładnie bo to zdjęcie już dłuższy czas lata różnych forach a tak na prawdę jest nie prawdziwe. Stinger jak większość nowych samochodów ma w tym miejscu panel z tworzywa z głośnikami, linkami czy klamką więc jest w jakis sposób wygłuszone. Były gdzieś porównania do innych marek i chyba nawet Audi ma tak samo wykonane drzwi.

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kukson napisał:

jak już chcieli oszczędzać to mogli chociaż wytłaczanki po jajkach wsadzić

nie znacie się....oszczędzali na masie.....a jak coś to jakaś kontrabanda się  zmieści

Premium gangsta style

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże że najdłuższa lista opcji przy konfiguracji samochodu będzie wybór rodzaju i miejsca wygłuszeń.

-Panie a jakie wyposażenie? Klima, navi, skóry, alcantary...czego dusza zapragnie?

-Eee, po co mi, mam wytłoczki po jajach, starczy.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukasdraz napisał:

 

Kukson poszukaj dokładnie bo to zdjęcie już dłuższy czas lata różnych forach a tak na prawdę jest nie prawdziwe.

Nie muszę szukać bo wystarczy wejść na fb firmy z Lublina(Dobry Ton) co to rozbierała. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknął najskuteczniej Subleo podając wyniki pomiaru głośności :) Chyba, że świadomość obecności wytłaczanek jest istotna dla "premiumowatoścci" auta, bez względu na hałas w środku. ;)

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Crazy_Ivan napisał:

Temat zamknął najskuteczniej Subleo podając wyniki pomiaru głośności :) Chyba, że świadomość obecności wytłaczanek jest istotna dla "premiumowatoścci" auta, bez względu na hałas w środku. ;)

Poziom głośności w autach premium to się sprawdza w dużo większych prędkościach  a nie w 50/100/130 . W markach premium masz najczęściej podwójne boczne szyby akustyczne , czy opony z pianką wyciszającą , ale to jest wyczuwalne powyżej 150km/h . :). Stawiam 100:1 że póki co w Kia to raczej abstrakcja :) ale i tak jestem jak najbardziej za tym aby KIA/HYU robili coraz lepsze auta i deptali Niemcom po piętach, to może wymusi albo lepsze ceny , albo jeszcze lepszą technologie , czy obsługę serwisowa , która często kuleje.

Edytowane przez carfit
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie żołnierze Macierewicza :( pasja, poczucie wspólnoty to jedno, ale nie przesadzajmy, Subaru daleko do ideału, szczególnie teraz po zmianie grupy docelowej, a KIA to jeszcze nie BMW, Audi czy Mercedes!!! Oczywiście skok zaliczyli olbrzymi, ale tak jak i Subaru, do którego też im moim zdaniem jeszcze daleko nie ma póki co podejścia do Niemieckiego triumwiratu, Lexusa i Infiniti. Naprawdę nie odczuwacie różnicy jak wsiadacie do Stingera i np. Audi A5? Plastiki, wykonanie, ogólne wrażenia organoleptyczne?!? 

  • Super! 1
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=766]carfit[/mention] - ja wiem, że statystycznie mamy z psem po 3 nogi, ale jednak większość, akurat polskich, użytkowników tych aut, przez 90% czasu będzie podróżowała poniżej 150 km/h.


No to po co kupować Stingera ? ;) zwykła Kia Picanto starczy , 150 też pojedzie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...