Skocz do zawartości

Forumowe kalendarze 2017 + Świąteczna Paka dla Zwierzaka!


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

Doszły ode mnie ?

 

Doszły :)

 

 

Na dobrą sprawę to kalendarz już możemy robić :D

 

Dobrych zdjęć mam już wybrane 12, więc minimum mamy ;) Ale nadal możecie nadsyłać swoje prace! Jest jeszcze prawie dwa tygodnie do końca :)

 

Ps. Będęn - patrząc na Twoje fotki to najchętniej bym tylko je widział w kalendarzu :D MEGA OGIEŃ! Ale niestety mogę tylko 1 wybrać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ps. Będęn - patrząc na Twoje fotki to najchętniej bym tylko je widział w kalendarzu MEGA OGIEŃ! Ale niestety mogę tylko 1 wybrać
 

 

Mógłby być wtedy kłopot z popytem. ;) No i nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji pytań czy "moje fotki doszły", zaraz wszystkim odpiszę maila z informacją o dostarczeniu Waszych zgłoszeń :D

Czyli, że jak wysłałem w sobotę fotki a nie mam potwierdzenia tzn., że nie doszły? :( wysłać jeszcze raz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z racji pytań czy "moje fotki doszły", zaraz wszystkim odpiszę maila z informacją o dostarczeniu Waszych zgłoszeń :D

Czyli, że jak wysłałem w sobotę fotki a nie mam potwierdzenia tzn., że nie doszły? :( wysłać jeszcze raz?

 

To ja też proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Jachu93, mógłbyś tu napisać w 1 poście od kogo dostałeś, a od kogo nie. Byłoby przejrzyście i jasno. Robienie z tego tajemnicy jest dziwne. Taka mała babska uwaga ;)

 

Mogę, ale po pierwsze - nie każdy podał swój nick z forum, mam sporo imion i nazwisk, albo nic nie mówiące maile :) 

 

Każdy dostał odpowiedź do swojego maila ze zdjęciami z informacją, że fotki doszły ;) 

 

Chyba, że coś WP popsuło i nie doszło tam gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało 10 dni do końca terminu nadsyłania zdjęć! Póki co jest... słabo :( Baaaaardzo słabo :(

 

Napisałem do schroniska czego potrzebują - i aktualnie jest to karma pewnej firmy dla kotów - schronisko jest przepełnione kotami w tym roku i trzeba im pomóc. Liczę na Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...