Jump to content

Forumowe kalendarze 2017 + Świąteczna Paka dla Zwierzaka!

Recommended Posts

Wieczorem może uda mi się wysłać zdjęcia mojego ssaka. Jaką rozdzielczość chcesz?

• Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czas na najważniejszą dla mnie część... pomoc zwierzakom! W tym roku na chwilę obecną zostało przekazane na zakup karmy.... ponad 2800 zł!!! Baaaardzo Wam dziękuję za okazane pomoc i datki na rzecz sc

Cała akcja jest non-profit i dobrowolna, społeczna że tak ja nazwijmy.  Moim zdaniem nie ma nad czym się zastanawiać. Może to nie fair wypowiadać się za wszystkich ale IMO nikt nie wysłał swoich zdjęć

Wybrane zdjęcia:   Styczeń:       Luty:       Marzec:       Kwiecień:       Maj:       Czerwiec:       Lipiec:       Sierpień:       W

Posted Images

To i ja czekam na info odnosnie przelewu za kalendarz .

Co do kociaków to dwie znajdy w domku ,a i tutaj mam 9 bezdomniaków ,które dokarmiam ,niestety jeszcze tylko tydzień :(

Poszły. Nic ze zdjęć mojego odrapańca nie będzie, ale nie mogłem się powstrzymać przed próbą przemycenia zdjęcia mojego Daihatsu. :P

Dziękuje za kolejne fotki! Początkowo miałem pewne obawy... ale chyba były bezpodstawne! Poziom w tym roku jest mega... sporo zdjęć jest na bardzo wysokim poziomie!

Na wszystkie maile odpisałem - więc jak ktoś odpowiedzi nie otrzymał, to oznacza ze fotki od niego nie doszły :)

Jeszcze czas na nadsyłanie zdjęć :)

Pozwólcie, że w tym roku nie będzie głosowania. Zamiast demokracji będzie monarchia i to ja wybiore najlepsze zdjęcia :D 

A poważnie to jest za mało czasu na głosowanie. Musimy się mocno streszczać! :D

To takie krotkie przemyślenie. Czy nie uważacie ze autorzy zdjęć które sie zakwalifikują do kalendarza nie powinni dostac jednego egzemplarza? Albo chociaż dostac jakąś korzystniejszą cenę? W koncu tez robią jakiś wkład w cały kalendarz. Bo rozumiem, bo koleżeńsku kalendarz, forum itd. Ale jakby to mialo byc po koleżeńsku to jeden dałby papier, drugi zrobiłby projekt a trzeci by wydrukował. Nie chcę robic tutaj żadnej rewolucji, ale zostawiam to do rozważenia. Oczywiście darowizna byłaby wpłacana