Skocz do zawartości

RENOWACJA SUBARU IMPREZA STI RA VER II LIMITED 363/555


herrkam

  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Poniękad racja Premo, ale nie wiadomo co przyniesie przyszłość... Np. parę lat temu idealne Fiaciki 126p były bez znaczącej wartości za grosze do kupienia. A teraz :huh: Klasyk pełną gębą  :P I nie jest Mercedesem  ;) 


Albo nie szukać daleko przykładu... Jeszcze nie tak całkiem dawno można było wyhaczyć naprawdę ładne RA v2 za 2k funtów a teraz wszyscy wiemy ile trzeba wyłożyć...

Znam nawet takie jedno auto ;) I jak pomyśle że kiedyś kosztowało 2k to mnie skręca :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeżeli zamiana to tylko na takie jak z linku :) 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/porsche-911-carrera-3-2-rallye-track-leende/224188388.html?origin=PARK


aczkolwiek z Subaru jak z Subaru...wszyscy chcą a kasy nie chcą dać ;)

Muszę chyba pomyśleć o większym garażu... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ☺ ale sam w innym wątku sprzedażowym chciałeś dac 50 za przełożonego i już zarejestrowanego☺

Nie chciałem tego komentować :) pamiętam jak nawet obecny owner zapewniał mnie że cena za tamtego to kosmos .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz @Turbo z racji mojego doświadczenia twierdzę że się mylisz .

Pewna grupa jest do jeżdżenia i pewna już głównie do kolekcjonowania.

Jak się ma jaja (i kasę) to wszystko da się upalać. Samochody są do jeżdżenia i szacun dla tych którzy mają jaja żeby bawić się tak klasykami jak np tutaj w Castle Combe:

 

9f9afd7b90fd7b567ce12525dfbae973.jpg

 

e2fedc617d0b98eb1090b7e3147debc7.jpg

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o komentarze ceny to chyba sprzedaję inne auto niż ra99 ;) poza tym dwie sztuki, trzecie primo sprzedajacy ma zawsze gorzej niz kupujacy, chyba ze ma dobry stuff na sprzedaz juz to pisalem.

@Matros większym problemem dla moejego podejscia jest niestety kasa jeżeli chodzi o mnie...nie mam teraz niewyczerpanych budzetow

Edytowane przez herrkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem przed podobnym dylematem zakupu klasyka z RHD i postanowiłem nie przekładać. Mam ochotę przedłużyć mu żywota, jeździć na spokojnie z fanem, są też drogi gdzie można się zabawić, nie przekładaj. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem przed podobnym dylematem zakupu klasyka z RHD i postanowiłem nie przekładać. Mam ochotę przedłużyć mu żywota, jeździć na spokojnie z fanem, są też drogi gdzie można się zabawić, nie przekładaj. Pozdrawiam :)

Czyli jednak FSTI ? a zarejestrujesz tak? pomogą Tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam.

Jestem przed podobnym dylematem zakupu klasyka z RHD i postanowiłem nie przekładać. Mam ochotę przedłużyć mu żywota, jeździć na spokojnie z fanem, są też drogi gdzie można się zabawić, nie przekładaj. Pozdrawiam :)

 

Czyli jednak FSTI ? a zarejestrujesz tak? pomogą Tobie?
Darek, odnośnie rejestracji Japończyka namierzyłem firmę we Wrocławiu, która zajmuje się całością: tłumaczeniami, akcyzą w urzędzie celnym jeśli nie jest zapłacona, rejestracją samochodu w urzędzie komunikacji.Usługa w cenie 250 zł plus koszty urzędowe. Jakby ktoś potrzebował link to na priv.

Natomiast nad Forkiem cały czas "pracuje", mam nadzieję, że wszystko będzie OK i go wyrwę za kwotę, którą znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

odnośnie rejestracji Japończyka namierzyłem firmę we Wrocławiu, która zajmuje się całością: tłumaczeniami, akcyzą w urzędzie celnym jeśli nie jest zapłacona, rejestracją samochodu w urzędzie komunikacji.Usługa w cenie 250 zł plus koszty urzędowe. Jakby ktoś potrzebował link to na priv.

 

Nie nastawiaj się :) Japończyka może i tak ale o ile to jest jakiś podrabiany Japończyk typu Porsche :P

RHD nie zarejestrujesz nie rejestrując go wcześniej w kraju UE. Tak legalnie to się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...