Jump to content

RENOWACJA SUBARU IMPREZA STI RA VER II LIMITED 363/555

herrkam

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Witam szanowne grono, ostatnio nie pisuję za często, ale miłość do subaru trwa w nieskończoność.

po przetrenowaniu wszelakich możliwych wariantów Subaru STI wybór został dokonany i padło na STI type RA  V2 limited. Jako że swego czasu miałem takie RA i MTS zbudował z tego rajdówkę LHD a jak GŁUPI sprzedałem samochód do Gdańska :rolleyes: to musiałem jechać i kupić kolejne. Trafiło się w bardzo dobrym stanie, po rewizji silnika w API, ma wszystkie oryginalne smaczki jak rozpórka z tyłu, uchwyt na kubki, nawet (jak twierdzi sprzedawaca) ori set naklejek rajdowych zamontowany u dealera w JP.

MAM WIELKI DYLEMAT!

czy przełożyć na LHD i rerjstrowac na krótkim vin, czy zostawić RHD i zarejestrować w oryginale.

Samochód reczej nie będzie przebudowywany na rallycar itp. Ma pozostać potencjalnym elementem kolekcjonerskim do pojawienia się na spocie jakimś itp.

radźcie proszę :yahoo:

Edited by chojny

zostawić RHD - bezwzględnie - taka furka to rodzyn na naszym rynku, więc po co ją "psuć" przekładką, zwłaszcza, że sam piszesz, że auto raczej będzie jako okaz kolekcjonerski

ps. ankieta - Elmo się ucieszy ;)

czy przełożyć na LHD i rerjstrowac na krótkim vin, czy zostawić RHD i zarejestrować w oryginale.

Samochód reczej nie będzie przebudowywany na rallycar itp. Ma pozostać potencjalnym elementem kolekcjonerskim do pojawienia się na spocie jakimś itp.

radźcie proszę :yahoo:

Sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie :-)

Masz kwity z UK, nie ma problemów z rej poza VIN'em.

@MegasWRC z rejestracją ne ma problemu tak czy tak. oczywiście z LHD łatwiej dojechać na Plejady na przykład, wpis w dowodzie że kierownica po prawej stronie uniemożliwia lub bardzo utrudnia potem wszelkie zmiany. Natomiast przełożone nie będzie już ori, choć S203 jakie stało w SIP  było pięknie zrobione LHD...no i mam zagwozdkę...

Jak chcesz dużo, dużo jeździć to przekładaj, jak mieć, zbierać, kolekcjonować, trzymać pod kocem i raz na jakiś czas zrobić "rypa w koło komina" to zostaw.  ;)

Jak chcesz dużo, dużo jeździć to przekładaj, jak mieć, zbierać, kolekcjonować, trzymać pod kocem i raz na jakiś czas zrobić "rypa w koło komina" to zostaw.  ;)

Jestem podobnego zdania, z tą niewielką różnicą, że wystarczy dużo jeździć ;)

Że też na to wcześniej nie wpadłem, odpowiadając na pytanie z tematu, to chętnie pomogę uporać się z problemem. 

Mi dać!!  B)

Ja bym chyba przełożył, ale jeżeli to faktycznie taki rodzyn to tylko na nowych częściach i wiadomo gdzie ;)

Póki co LHD nie obniża wartosci takiego JDM-a, auto staje sie bardziej uniwersalne, a przekładka otwiera możliwości sprzedazy bo każdy w Europie chyba woli miec LHD.

Jedynie koszty są nie do odzyskania ;)

kocham forum... :D FTZ!!

przekładkę sam bym robił u nas w sportoldtimergarage.com oczywiście z pomocą Marasa. także za dużo czasu nie będę mu zabierał...może RA zostawić RHD i dokupić oraz przełożyć S203???

gupie pomysły mam :rolleyes:....niestety 22B poza zasięgiem póki co B)

PS zmieniłem pytania ankiety bo nie były miarodajne, także można poprawiać odpowiedzi jak by co ;)

Edited by herrkam

Patrze na te zdjecia i czegos mi brakuje :rolleyes: ..... sadze, ze niezaleznie od tego, czy bedzie RHD czy LHD, zdecydowanie powinienes zainwestowac w Lexus-look'i i Lambo doors'y. Sluchaj mnie, styl wczesnych lat '00 juz niebawem bedzie klasyka!

:D

a gdzie FTZ?

Ja bym przekładał jak są finanse , zawsze to będzie lepiej się jeżdziło po ulicach PL , skoro tylko do rekreacji. 

Zostawić ją w oryginale. Widzę wersja z klimatronikiem :) Chyba nie każde STI RA v2 go miało?  Piękna sztuka :ok: