Skocz do zawartości

RENOWACJA SUBARU IMPREZA STI RA VER II LIMITED 363/555


herrkam

  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

:biglol:  Elmo tylko że te króliczki już na wymarciu i lada moment nie będzie czego gonić i łapać ;)

 

Ja napisze jeszcze inaczej odnośnie przekładki... Przełożyć mógłbyś może później, gdyby jednak zbytnio Ci przeszkadzała kiera po prawej.

Kwestia się dowiedzieć jak to wtedy byłoby dokładnie z tym zapisem w dowodzie rejestracyjnym...

Natomiast jak już go przełożysz odwrotu do oryginału na pewno nie ma ;)

 

Ja się u siebie przyzwyczaiłem do rhd. NIe mam jej do jazdy na codzień tylko jako zabawkę. W tym wydaniu mi to w niczym nie przeszkadza.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładaj, tylko bez kompromisów - żeby wszystko było zrobione jak należy (co przeglądając sporo wątków gdzie forumowicze opisują swoje auta/przygody z restaurowaniem ich, nie jest takie oczywiste).

Trzymanie RHD w kraju gdzie jest ruch prawostronny "bo może kiedyś się sprzeda trochę drożej" to jak pakowanie nowiutkiego, smukłego telefonu w pancerny case żeby się nie zniszczył bo "za dwa lata się sprzeda ciut drożej".

 

Kupujesz dla siebie - martw się żeby Tobie się dobrze jeździło, a nie żeby ewentualny kupujący miał potem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak się znudzi, zawsze będzie Ci gop łatwiej sprzedać. A nie chce mi się wierzyć że z RHD znajdą się chętni. Tylko takie gadanie. Znając rynek każdy będzie się dopytywał o przekładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...