Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

to Grzyb z Wrocławia jest ? :

http://rajdy.autoklub.pl/news/grzyb-z-trzyletnim-planem-w-erc,72437

 

;) ;) ;)

 

kolejny do ME się wybiera.

będzie grube lanie ..... tam już o " działki " nie tak łatwo i nie w tej cenie hektary  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze można sie za nimi rozglądać

jak mam być szczery , to za tą załogą z pewnością flag polskich nie będę rozkładał , na szacunek wsród kibiców pracuje sie latami , "czystymi" latami . 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale zawsze można sie za nimi rozglądać

jak mam być szczery , to za tą załogą z pewnością flag polskich nie będę rozkładał , na szacunek wsród kibiców pracuje sie latami , "czystymi" latami . 

 

...carfit rozwiń to.... Przez cały czas "kopiesz" Grzybka w różnych postach.... Czym ten rajdowiec zawinił???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ten rajdowiec zawinił???

można by chyba niezłą książke napisać ;)

począwszy od tłumaczeń z nielegala jak to kupował działki w okolicach rajdu na miesiąć przed rajdem dolnoślaskim , poprzez nielegalne wahacze w fokusie wrc na słowacji i odebranie mu mistrzostwa , czy incydentach tegorocznych w RSMP , czy w ubiegłych latach jak to trenował na rzeszowskim , czy na słowacji przed rajdem Kosyc na motorze ..... tych nieczystych zdarzeń jest tyle ..... że już o niektorych zapomniałem. 

Sam mistrz słowacji Bereś ( stary ) wypowiadał sie o nim że lepiej zna odcinki , jak on sam ( oczywiście z grubym przekazem w tle .... ) 

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to Grzyb z Wrocławia jest ? :

http://rajdy.autoklub.pl/news/grzyb-z-trzyletnim-planem-w-erc,72437

 

;) ;) ;)

 

kolejny do ME się wybiera.

 

będzie grube lanie ..... tam już o " działki " nie tak łatwo i nie w tej cenie hektary  :twisted:

Tez jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono również utworzenie WRC Trophy dla kierowców aut WRC obecnej generacji. Zawodnicy będą mogli zdobywać punkty w maksymalnie siedmiu rundach z których do końcowego rezultatu będzie brane sześć najlepszych wyników. Jeśli w końcowej klasyfikacji pojawi się mniej niż pięciu zawodników tytuły mistrzowskie nie zostaną przyznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tey, no właśnie ja też ale chyba dobrze rży... dlaczego mają takie same jak mieli inne... albo TJ na Plejady miał inne  :huh:

 

13307192_10154115407309627_9507993468020

:huh:

To gdzie ja to widziałem???

 

Było, na bank.

Może wśród tych fotek premierowych nowego oklejenia, które TJ wrzucał??? Chyba nawet w tym wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby wspaniale, 5 różnych konstrukcji... strasznie żal, że VW się wycofał, ale myślę że szanse na RedBull Team są marne... ale nie do końca wykluczone. Testy (np wczoraj) Polo 17 WRC trwały nawet po ogłoszeniu zakończenia programu WRC przez VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...