Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

11 na sto na autobanach polskich, czeskich, austriackich, chorwackich. Tempo 120 do 160 ze wskazaniem na te ostatnie wartości

 

....duzo ja GTekiem robie to srednio na 9.5 litra :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwalę:

Wykonałem wczoraj "rajd o kropelce" do Gdyni. 90% na tempomacie, na niemal pustej drodze, w związku z tym praktycznie brak wyprzedzania.

Spalanie 10.8l/100km.

 

A teraz akcent humorystyczny:

Po przejechaniu w powyższy sposób ponad 100km, gdzieś w okolicach Mławy postanowiłem wyprzedzić kolumnę TIRów. Jednorazowe dociśnięcie gazu do dechy przy wyprzedzaniu tej kolumny, zmieniło średnie spalanie z 10.4 na 10.8.

Jeżeli sposób liczenia przez komputer średniego spalania jest zgodny ze zdrowym rozsądkiem, to to jedno dociśnięcie gazu na odcinku paruset metrów spowodowało zużycie dodatkowego pół litra paliwa...

Wniosek:

Pełne otwarcie przepustnicy w Subaru powoduje, że silnik leje jak pijany huzar pod płotem.

Noga z gazu panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem w czwartek do Starej Jablonki kolo Trzciela i mijalem kolumne jadacych na spot starych Fordow (Taunusy itp.). Posluchalem sobie rozmowy i pogadalem tez troche z nimi na CB i taki tekst:

"My jedziemy sobie spokojnie, choc mozliwosci pod maskami sa, ale pomimo, ze sa tu tak rzedowe czworki, jak i widlaste szostki, a nawet osemki i jedna dziesiatka, to tylko jeden na LPG"

 

=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od definicji normalności widocznie nasza jest właśnie taka :mrgreen: Dopóki liczyłem spalanie to wychodziło mi średnio 18.7 (przez 3 miesiące), potem mi się odechciało obliczeń :mrgreen:

 

Na drugim forum faktycznie nie mam się czasu udzielać, przez pewien egzamin - domyślasz się jaki :wink: Ale dajcie mi jeszcze tydzień to wracam do wątku o FX na początek! Do ELW też zajrzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki liczyłem spalanie to wychodziło mi średnio 18.7

rotfl :mrgreen: ale mam zamulonego GT :twisted: :wink:

 

Zrób te hamulce jutro, wpadnę wieczorem i go trochę odetkamy :mrgreen:

 

na maklera czy doradce? ja raczej unikam FX i wszelkich kontrakow - mam za slabe serce :wink:

 

obys tylko powrotem nie sciagna ze soba bessy :mrgreen: :wink:

 

MPW było już 2 lata temu, teraz doradca level 2 w niedzielę.

Bessy się nie bój, S się weźmie a na serce to kropelki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MPW było już 2 lata temu, teraz doradca level 2 w niedzielę.

Bessy się nie bój, S się weźmie a na serce to kropelki :wink:

 

widze ze niezle cisniesz ja jakos nie mam tyle zaparcia aby sie tego teraz uczyc juz nie mowiac o doradcy :evil:

wystarcza mi moje egz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...