Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

zmarnować cenne 15 minut na tankowanie

 

15 minut na tankowanie???? :shock:

To ile mieścisz paliwa? Ze dwie i pół tony? :roll:

 

Chyba że do odmierzania ilości paliwa używasz równie precyzyjnych narządów.... znaczy przyrządów, jak do ustawiania tarcz!

:razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmarnować cenne 15 minut na tankowanie

 

15 minut na tankowanie???? :shock:

To ile mieścisz paliwa? Ze dwie i pół tony? :roll:

 

Chyba że do odmierzania ilości paliwa używasz równie precyzyjnych narządów.... znaczy przyrządów, jak do ustawiania tarcz!

:razz:

 

:mrgreen:

 

Dojechać do stacji po drodze trzy skrzyżowania z sygnalizacją, potem na stacji podpisać listę itp :P tyle wyjdzie 12-15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaliczyłem kamień w szybę przednią i musiałem ją wymienić. Przy okazji wymieniłem opony z zimowych na letnie (geolander'y....) no i szok!. Panowie z serwisu powiedzieli, że geolandery należy troszkę bardziej podpompować (co też uczyniki) i autko jeździ rewelacyjnie na zakrętach, i spala średnio 50 litrów na 540 km. Jak dla mnie rewelacja!!!!

 

PS. Głównie przemierzam trasę pomiędzy Żywcem a Tychami, i nie mam zwyczaju jeździć spokojnie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pomiar z pierwszej przejechanej moim Outbackiem A/T trasy wskazał, że spaliłem 9.35l/100km. Długośc trasy to 430 km (W-wa - Mazury - W-wa), w tym dwa przejazdy dokładnie całej Stolicy w godzinach szczytu. Prędkość przelotowa na trasie 130km/h, średnie natężenie ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy pomiar spalania miejskiego wykazał zużycie dokładnie 13l/100km. Outback 2,5 A/T, rocznik 2000. Jazda w częci w hardkokowych korkach na krótkich trasach, a w częsci nieco dłuższe przejazdy po luźniejszych przedmieściach W-wy. Czyli uśrednione miejskie warunki duzej aglomeracji. Generalnie w moim odczuciu to bardzo dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trasa 446.5km uturbionym starnym Forkiem z predkosciami przelotowymi od 100 do 165kmph, w tym 7km upalania po piaskowych i lesnych bezdrozach wylacznie na I i II biegu: 9.85l/100km na noPb98 z Neste.

 

Swoja droga baardzo ladnie ciagnie na V powyzej 120kmph =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...