Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

spokojna emerycka jazda (100-120) ---1000km na wysiwetlaczu srednie 7.8/100 - gazu zjadło 108 literków i niech ktos mi nie mówi że subaru nie jest oszczędne :yahoo:

 

Spokojny emeryt jazda 100% miasto spalanie gazu 11,46 l/100 km jest lepiej niż zakładałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

u mnie ostatnio średnia wychodzi 25-27 l/100

 

Norveg, ale Ty ostatnio testowałeś warunki pogodowe w NMnP, a to się nie liczy:) Ja się pochwalę wynikiem Mercedesa Sportcoupe 200 Kompressor. Ja wiem, że to nie ma turbo i napędu na cztery koła, ale jak na razie w mieście mam spalanie jakieś 19 litrów na setkę przy powiedzmy to sobie szczerze średnio agresywnej jeździe. Generalnie robię dziennie jakieś 30 km. Auto ma jużponad 350 tys przebiegu i mam wrażenie, że jest chyba niedogrzane, wskaźnik temperatury cieczy nigdy nie przekracza 80 stopni. To już mapowany Lanos STI teścia spala jakby ciut mniej, nie mówiąc o turbodziadku szwagra, który przy nich jest mistrzem ekonomicznej jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outback H6 3.0 - pierwsza dluzsza trasa - z poludnia na polnoc, zaladowany jak Cygan - cztery kola, masa gratow + panna, ale ona leciutka, zeby nie bylo icon_razz.gif - 577km przejechane, dotankowane niecale 54 litry. Wychodzi 9.4 litra/100km.

Wczoraj, w ostrych warunkach zimowych, przy -17, 10% miasto, reszta trasa, 218 km - jedenascie bedzie, na moje sztuczne oko. No ale ja jezdze jak dziad. :lol:

 

H4lik, masz 99-03 czy 03- Outbacka :question: 209 czy 245 KM :question:

 

Zapomnialem o tym watku - H6 2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie spalanie z trasy w Niemczech - 100% autostrada. Średnia prędkość ok 120-130km/h, chwilami do 150km/h, spalanie wychodzi coś między 11,5 a 12,5l lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norveg, ale Ty ostatnio testowałeś warunki pogodowe w NMnP, a to się nie liczy:) Ja się pochwalę wynikiem Mercedesa Sportcoupe 200 Kompressor. Ja wiem, że to nie ma turbo i napędu na cztery koła, ale jak na razie w mieście mam spalanie jakieś 19 litrów na setkę przy powiedzmy to sobie szczerze średnio agresywnej jeździe. Generalnie robię dziennie jakieś 30 km. Auto ma jużponad 350 tys przebiegu i mam wrażenie, że jest chyba niedogrzane, wskaźnik temperatury cieczy nigdy nie przekracza 80 stopni. To już mapowany Lanos STI teścia spala jakby ciut mniej, nie mówiąc o turbodziadku szwagra, który przy nich jest mistrzem ekonomicznej jazdy :)
Niezly archeolog ;)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy IV 2.0 165km

trasa Zakopane - Kraków udało sie zejść do 6,2 l/100!

No bo z górki na pazurki. :P Wynik elegancki, ale jadąc w drugą stronę będzie 1,5-2l więcej. Pytanie jeszcze czy wynik z dystrybutora czy kompjutera.

 

U mnie od kilku miesięcy spalania oscylują w granicach 9,5-10,3 l/100 km przy jeździe mieszanej 50% miasto (głównie przejazdy po 3-8 km), 50% trasa (większość autostrada), raczej bez korków, bo wieczorną porą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Łódź - Płock - Łódź. Spokojna kazda (byłem zmęczony) Komputer pokazał 26.7 MPG co daje 8.81 litra na 100 km. Niestety w Płocku spalanie wzrosło do 12 co jest standardem w mieście.

 

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...