Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Robeet, Niegowonice znam, fajne skałki przy drodze. Serpentyny bardzo fajne, ale porządnego boka tam nie zapniesz w normalnym ruchu. Porządny to według mnie taki, gdzie prędkość przekracza dozwoloną w obszarze zabudowanym :mrgreen: :wink: Jak naprawdę zrobi się zima to sprawdzę "ERG" To droga w lesie, może po cichu dałoby się ją zamknąć, jest mało uczęszczana. Jest jeszcze jedno fajne miejsce, z oczyszczalni w K-cach do Kochłowic, też przez las ale szersza. Tylko podobno jakieś znaki zakazu tam postawili i polują. Sprawdzę. Jak dobrze pamiętam to Patryk 55XL ma fajne miejsce, jakaś opuszczona wioska. Jakby sobie zabezpieczyć to można by nieźle pofruwać. Póki co w niedzielę na autodromie w Chorzowie organizujemy Sprint. Wpadnij looknąć.

http://www.auto-slaski.katowice.pl/2005/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję Wam - mieszkańcom nizin faktu, że tak ciężko u was o dobre miejsca do zimowego upalania. :cry: U nas nie ma tego problemu - w promieniu 20 km są 3 przełęcze (a właściwie to jeszcze więcej). Masa zakrętów, mały ruch no i góry - wiadomo, śnieg jest wcześniej i jest go więcej. Naturalnie musiałem pojechać i pierwszy raz na własnej skórze sprawdzić jak wygląda to rewelacyjne, opisywane wielokrotnie na forum, prowadzenie GTka na śniegu. I wiecie co? Pierwsza moja reakcja to: :shock: :shock: :shock: . Auto trzymało się jak przyklejone, szarpałem kierownicą, uderzałem w hebel, podcinałem rękawem (z wciśniętym sprzęgłem of course :cool: ), robiłem wszystko to co robiłem w ''zwykłym'' aucie żeby pójść bokiem. I... nic. Samochód jechał jak po sznurku. Dopiero zdecydowane ruchy kierownicą połączone z odpowiednią ilością gazu dały to o czym marzyłem przez całe życie - potężne, długie, kontrolowane powerslidy! Z początku podchodziłem bardzo ostrożnie, potem w miarę treningu coraz szybciej i coraz pewniej, na koniec mogłem już przejechać bokiem całą partię zakrętów. :twisted: Aż żal było wracać na studia do Wrocka. :cry:

 

JAZDA GTkiem PO ŚNIEGU I LODZIE TO PO PROSTU BAJKA!

 

Mam krótki film:

screen:

dscn1010cj7.jpg

tu link:

 

Niestety byłoby więcej ujęć (i lepszych :mad: ) ale baterie powiedziały ''niet''.

 

Pozdrawiam wszystkich fanów jazdy subarakami po śliskim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remek, gdybym wiedział, że jesteś w domu to bym dał znać. :cool:

 

pumex1, przyjeżdżaj - zorganizujemy pojeżdżawkę. :twisted: Tylko żeby śnieg był na drodze a nie zmrożone koleiny.

 

PS. A tu dla przypomnienia moje upalanie z zeszłego roku z tego samego odcinka. Auto tylko trochę słabsze i jakoś tak nie ciągnęło pod górę - nie wiem czemu. :twisted:

link:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie pięknie Arti. W Lublinie właśnie sypie śnieg a Subaru uziemione...Dzisiaj panowie z drogówki stwierdzili że za długo jeżdze nieprzerejestrowanym autem...kazali zdjąc pseudo tablice, zamknąc auto i dalej piechotką...Motyla noga!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie pięknie Arti. W Lublinie właśnie sypie śnieg a Subaru uziemione...Dzisiaj panowie z drogówki stwierdzili że za długo jeżdze nieprzerejestrowanym autem...kazali zdjąc pseudo tablice, zamknąc auto i dalej piechotką...Motyla noga!!

 

Lanek jak chcesz to dam Ci kluczyki do Subaru i polatasz bez tablic albo jakieś lipne zmontujemy i heyaho !!!! Tylko że na Dominowie wciąż śniegu brak .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...