Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

beben napisał/a:

a ja juz mam dosyc ciągłego szuflowania tego świństwa przed domem, czekam z utęsknieniem na lato

 

e tam, ja ugniatam kołami kolejne warstwy, dzięki temu na podwórku będę miał dłużej zimę

 

a ja mam piękne górki przed bramą usypane i mogę dalej odśnieżać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben napisał/a:

a ja juz mam dosyc ciągłego szuflowania tego świństwa przed domem, czekam z utęsknieniem na lato

 

e tam, ja ugniatam kołami kolejne warstwy, dzięki temu na podwórku będę miał dłużej zimę

 

a ja mam piękne górki przed bramą usypane i mogę dalej odśnieżać :cool:

 

a ja bramę zdjąłem, bo trzeba by jakieś pół metra wykopać żeby na zawiasach powiesić :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mam dosyc ciągłego szuflowania tego świństwa przed domem, czekam z utęsknieniem na lato

 

Wczoraj wieczorem znajomej spadła czapa sniegu na Yarisa. Kamienica 4 czy 5 pieter. Szyba sie posypała, blachy jakby ktoś po aucie skakał!!

 

Uważajcie gdzie parkujecie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem znajomej spadła czapa sniegu na Yarisa. Kamienica 4 czy 5 pieter. Szyba sie posypała, blachy jakby ktoś po aucie skakał!!

 

Uważajcie gdzie parkujecie!!!

 

mojemu koledze bryła lodu pogieła maskę i błotnik :sad:

 

w Warszawie znowu pada śnieg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... dach... szyba... maska... inne blachy... :roll:

Ludzie! Po prostu wystarczy myśleć i widzieć. Dokładniej tak - nie tylko patrzyć, ale też i widzieć. Niedawno zajechałem do znajomych z dzieckiem świeżo dosyć powitym... siedzimy tak sobie... gadamy... i widzę, że wózek na tarasie wymarzonego ich domku stoi dokkładnie na "krzywej balistycznej" tego, co z dachu zaśnieżonego spaść (biorąc pod uwagę Wrocławskie realia) powinno. Olewajac ich sceptyczne podejście - przestawiłem. Minut ileśtam później - spadło. Na zbicie szyby na pewno by wystarczyło. :neutral:

Ogólniej - zalecam "widzieć i myśleć"... bo wtedy nikt nie będzie zdziwiony, że ręka włożona do wrzątku jest, w efekcie, poparzona. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...