Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam do domu, zjazd w drogę do posesji ładnie zasypany przez pługi odśnieżające szosę, obok sąsiad z łopatą odgarnia, zwalniam, delikatnie wjeżdżam i stop. Sąsiad opiera się o łopatę i patrzy co zrobię (pewnie liczy, że też zacznę odśnieżać :twisted: ). Poczekałem aż przejadą auta, wsteczny, ustawiłem się na wprost wjazdu i ogień, już jestem na drodze. Droga zawiana, więc szybka akcja na pole (na szczęście własne i dzida do domu. Miny sąsiada nie widziałem, ale chyba nie było mu wesoło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem :mrgreen:

już myślałem że Subarak nie da rady, na drodze do sąsiedniej miejscowości (przez łąki). Nikt tam nie jeździ, bo każdy po głównej woli :razz:

niektóre zaspy do wysokości lusterek, przez całą szerokość drogi :shock: , a ogólnie śnieg tam gdzie nie ma zasp pchałem zderzakiem :mrgreen:

Dałem radę, tylko nie mogłem zejść poniżej 80km/h, bo wtedy bym nie dał rady :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz napisał/a:

Arti napisał/a:

Sypie i wieje. A ja zaspom się nie kłaniam.

Nie mów ze bez sprawdzania co jest w srodku to zrobiles?

 

 

No właśnie...

 

Arti, pewnie sam ten snieg usypał :wink: a jakby tak zderzak jednak urwało :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasypało śniegu, nuda, we wsi nic się nie dzieje... Trzeba było coś zrobić:

 

 

Dobre, w weekend mogłeś ze mną i Grygo śmignąć na Nasze testy to Byśmy potestowali, My subaraki, kumple jazda na deskach za nami :) Traska trudniejsza była z winklami , kumple zadowoleni by byli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...odebrałem w sobotę PotForka, którego chce kupić od kolegi z Nowego Sącza. Jechałem trasą na Wojnicz z powrotem do domu i zastanawiałem się dlaczego wszyscy tak wolno jadą :mrgreen:

Kurczę, wiedziałem jak to przyspiesza bo wcześniej nim jeździłem ale nie wiedziałem że będę odczuwał aż tak dużą różnicę w prowadzeniu. Moja Bella była fantastycznym samochodem ale to jak ten PotForek jeździ po śliskim jest nie do porównania z AR...kopałem wszystkich i wszystko wszędzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...