Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już mam dość, jak nie pełno sniegu na aucie to mróz taki że zamki zamarzaja, nie mówiąc o tym że nie da sie polatać bo co chwile jakis ceper stoi na srodku drogi z puszka piwa i myśli ze jest na deptaku, nie wspomne tez ze nie da sie pospac bo dwa dni przed i dwa po sylwku czuje sie jak na froncie, więc mam to wszystko w tyle i barek moim przyjacielem jest :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, Srebrna Góra, Bielawa, Walim? :cool:

 

Arti by się musiał wypowiedzieć, to jego rejony :cool:

Znam, znam. Ale czy nic blizej nie ma? Kawal drogi jednak. No a moze cos nie blizej, a dalej, ale tak, zeby dalo sie cos zwiedzic, bo musze miec jakis lep na zone, zeby mi lba nie urwala ;-)

 

Kolega cos mi kiedys wspominal o jakichs zamkach po czeskiej stronie gdzies na wysokosci Szklarskiej, czy Karpacza.. A moze Kudowy? Duzo tam bialego? Bo czeskie jedzonko juz znam, na zamek jakis aparat sie wezmie, ale jeszcze dla czujnika przyspieszenia by sie jakis fun zdal :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie ładnie popadało :) Z racji, że sylwester spędziłem na trzeźwo, to dziś pełen sił polatałem sobie po leśnych dróżkach. Co prawda Swiftem, ale podbijałem go ręcznym i slajdy wychodziły baaaardzo długie, niejeden Subarak by się nie powstydził :)

Jutro wyciągam sti, może uda się coś nagrać :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...