Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Simon1 napisał/a:

Heh, Erixon, zobacz chlopaku o co chodzi z ta zima:

 

 

Enjoy!

 

 

na jakich zasadach można na Imoli pojeździć? Mam już dosyć przeganiania z parkingu Reala :twisted:

 

Na zasadach "podjezdzam do panow ochroniarzy w dniu planowanego szalenstwa i uprzedzam co i jak. Dostaja po 5zl od wozu i jestesmy tylko my i jest spokoj od drechowozow, etc." :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak nap.... śnieg , ze dziś pół nocy bede upalał :mrgreen:

 

moi staruszkowie wracają właśnie z Zakopca. Wyjechali o 15 i o 19.30 byli w Rabce :shock: :shock: :shock: . Coś sie rozkraczyło na zakopiance, jakies tiry podobno i wszystko stoi. Oczywiscie jak to moj ojciec próbował znależć objazd i po poltorej godz wrocił w to samo miejsce :mrgreen: , sypie podobno masakrycznie, a w zakopcu na ławkach 50 cm puchu leży :shock:

 

nawet piszą o tym paraliżu zakopianki :arrow: http://wiadomosci.onet.pl/1642268,11,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jak to moj ojciec próbował znależć objazd i po poltorej godz wrocił w to samo miejsce :mrgreen:

Zebys tylko wiedzial ilu Ojcow ma tak samo. :mrgreen: Nic tylko patrzec jak sami zaczniemy szukac "skrotow" i "objazdow" :mrgreen: :mrgreen:

Ja już tak mam :mrgreen: Jak jestem na jakimś wyjeździe i jest prosta droga to zawsze pojadę inną, licząc że może będę szybciej, albo że coś fajnnego na niej będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie! Po śniegu w ostatni weekend w Zakopanem doczekałem się też białego w Krakowie. Nadal jestem zachwycony Imprezą (oczywiście, dla przypomnenia MY08 :grin: ). Nie piszę kogo skilowałem, bo nikt nie miał szans. Widziałem tylko jednego Legasia odjezdżającego spod Decathlonu. Takie różne RAV-4 i CRV też się snuły po prawym pasie. O ośkach nie wspomnę. Dla mnie jednak najważniejsze jest to, że ciągle jechałem bezpiecznie. Taki był pomysł zakupu Impezy i sprawdziło się w 200%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., no dzisiaj to była masaka..spod Sfery jechałem na Sarni Stok 1,5h :evil: Jak już wyjechałem ku mej radości ukazał się dwupas na cieszyn cały biały, ruch ograniczał się do 50kph. Gdybym dalej jeździł BMW byłbym jednym z tych tysięcy biednych ludzi, uwięzionych dzisiaj w Bielksu...a tak to jestem królem szos HU HA ! :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subuk, ... paraliż komunikacyjny nastąpił . Znajomy , który o 19.00 wyjechał z Bielska do Szczyrku właśnie zameldował , że dotarł na miejsce . 16 km w pięć godzin ??? Więc mu mówię : Zbysiu , następnym razem przyjedź samochodem :wink: . Chyba mnie już nie lubi .

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dalej jeździł BMW byłbym jednym z tych tysięcy biednych ludzi, uwięzionych dzisiaj w Bielksu...

 

hehehe... macie może jakiś link do forum fanów BMW bo z tego co wiem niektórzy właściciele tych pojazdów lubią sobie czasem z innych szydzić - można by sie ich z lekką ironią zapytać jak im idzie po pierwszych tegorocznych śniegach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subuk, podjedź dzisiaj po 22.00 na Salmopol, Raga będzie tam chodził bokami swoją Imprezką :twisted: będę chciał się z nim umówić przez weekend i coś pooglądać.

 

Wy tak często :?: :razz: Bo bym kiedyś chętnie wpadł tam poobczajać - jako obserwator tylko - bo "ośką" na tych górkach to ja mogę zdziałać :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł P sorki jak cię obudziłem ale Błonie musiałem dzisiaj przeorać

:mrgreen:

Spoko, ale następnym razem wpadnij do mnie :twisted:

 

Gdybym dalej jeździł BMW byłbym jednym z tych tysięcy biednych ludzi, uwięzionych dzisiaj w Bielksu...a tak to jestem królem szos HU HA ! :twisted::mrgreen:

:mrgreen:

 

Wy tak często :?: :razz: Bo bym kiedyś chętnie wpadł tam poobczajać - jako obserwator tylko - bo "ośką" na tych górkach to ja mogę zdziałać :???:

Ja i Raga jesteśmy chętni, póki co do połowy grudnia jestem zawalony w tygodniu ale potem spoko, z kolei Raga jest zawalony w weekendy, ale na pewno zrobi wyjątek jak zrobimy jakiegoś spota na południu :)

 

No to kiedy robimy dużego foumowego spota w B-B lub okoliach Szczyrku? Przydałoby się pokazać forumowiczom, że południe tez potrafi się zorganizować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa przez ten śnieg żona sie do mnie nie odzywa :twisted: , wysłała mnie wczoraj po pampersy, i była bardzo zdziwiona że tak chętnie pojadę :mrgreen: , wróciłem za 4 godziny wyłączając telefon, :twisted: kręcąc slajdy po całym sączu , ale była zabawa :!: :mrgreen:

ludzie z przystanków uciekali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...