Skocz do zawartości

Subaru XV 2016


yossarian

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się już powoli z zamiarem wymiany starszego ze swoich Foresterów na nowe auto. Nie kryję, że wśród kilku kandydatów na drugie auto w rodzinie jest właśnie XV. Wczoraj w olsztyńskim salonie Subaru usłyszałem informację, że poza sprowadzonymi już do Polski nie są aktualnie przyjmowane zamówienia na nowe XV, prawdopodobnie w związku ze zmianą wersji modelowej na tę z 2016. Chciałem zweryfikować te infomacje u źródła. Czy już wiadomo kiedy odnowione XV będą dostępne, jakie będą zmiany? Czy jest szansa na Levorgowski 1.6T w ofercie silników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Czy już wiadomo kiedy odnowione XV będą dostępne

Tak. Oczekujemy produkcji 01.2016.

 

 

jakie będą zmiany?

Niestety na ten temat nie mogę się ( jeszcze ) wypowiadać.

To co wiadomo, to że będzie nowa stacja multimedialna ( jak w OBK i FOR ).

 

 

Czy jest szansa na Levorgowski 1.6T w ofercie silników?

Nie ma takiej szansy.

 

Pozdrowienia 

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Czyli nie pozostaje mi nic innego niż uzbroić się w cierpliwość.
 

yossarian powiedział Czy już wiadomo kiedy odnowione XV będą dostępne Tak. Oczekujemy produkcji 01.2016.


No tak, generalnie chodziło mi o to kiedy będę mógł zamówić odnowionego XV :) , na dziś nie ma możliwości przyjęcia zamówienia na XV w salonie dealerskim...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A czy kolejna wersja modelowa będzie nową generacją, czy raczej będzie to samo XV co do tej pory? Pytam, bo jak wpisuję w wyszukiwarce "Subaru XV 2016", to nie wiedzieć czemu często pokazują się zdjęcia Subaru Viziv. A jeśli będzie ta sama generacja, co do tej pory, to czy są planowane jakieś zmiany/modyfikacje w stosunku do dotychczasowej wersji?

Edytowane przez miszael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A czy kolejna wersja modelowa będzie nową generacją, czy raczej będzie to samo XV co do tej pory?

 

 

 

A jeśli będzie ta sama generacja, co do tej pory, to czy są planowane jakieś zmiany/modyfikacje w stosunku do dotychczasowej wersji?

 

Dzień dobry.

Subaru XV na rok 2016 będzie kontynuacją obecnej generacji tego modelu. Samochód przejdzie tak zwany lifting. Co konkretnie obejmują zmiany (oprócz wiadomej nowej stacji multimedialnej) tak ja napisała Dyrekcja:

 

 

 

yossarian powiedział jakie będą zmiany? Niestety na ten temat nie mogę się ( jeszcze ) wypowiadać.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak już robią lifting, to fajnie by było, gdyby zrobili lampy soczewkowe.
Myślę, że w kwestii oświetlenia koncern idzie zgodnie z nurtem obecnego postępu i trzeba raczej czekać na LED (jak w nowym OBK) ale pewnie już w kolejnej generacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak Tylko będziemy mieli specyfikacje i ceny przekażemy dealerom. Przypuszczam, że we wrześniu zamówienie powinno być możliwe.

 

Pozdrowienia

Szanowna Dyrekcjo, jakie są widoki - kiedy będą specyfikację i ceny XV na kolejny rok modelowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Witam, a czy mógłbym się dowiedzieć czy w XV będzie automat diesel?

Niestety nie będzie takiej wersji.

 

 

jakie są widoki - kiedy będą specyfikację i ceny XV na kolejny rok modelowy?

Nie mamy jeszcze pełnej specyfikacji. 

Zmiany generalnie są niewielkie ( nowy system audio i nawigacji ), drobne zmiany stylistyczne ( zauważalne, gdy dobrze znamy XV), małe zmiany w tuningu zawieszenia, w automacie ma być wprowadzony system symulacji zmiany przełożeń ( jak w OBK, czy Levorgu ).

Produkcja dla nas zacznie się od stycznia 2016.

Będziemy się starali nie później niż w styczniu właśnie opublikować szczegóły ( jeżeli będą wcześniej znane, zrobimy to wcześniej).

Możliwe też, że będę więcej wiedział po planowanej na koniec miesiąca wizycie w Japonii.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Witam, a czy mógłbym się dowiedzieć czy w XV będzie automat diesel?

Niestety nie będzie takiej wersji.

 

 

jakie są widoki - kiedy będą specyfikację i ceny XV na kolejny rok modelowy?

Nie mamy jeszcze pełnej specyfikacji. 

Zmiany generalnie są niewielkie ( nowy system audio i nawigacji ), drobne zmiany stylistyczne ( zauważalne, gdy dobrze znamy XV), małe zmiany w tuningu zawieszenia, w automacie ma być wprowadzony system symulacji zmiany przełożeń ( jak w OBK, czy Levorgu ).

Produkcja dla nas zacznie się od stycznia 2016.

Będziemy się starali nie później niż w styczniu właśnie opublikować szczegóły ( jeżeli będą wcześniej znane, zrobimy to wcześniej).

Możliwe też, że będę więcej wiedział po planowanej na koniec miesiąca wizycie w Japonii.

 

Pozdrowienia

 

XV po lifcie można już oglądać na subaru.ch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dziękuję pięknie.

 

Nie jest to jednak MY 16', lecz MY 15 ( zmiana systemu audio nastąpiła w tym roku ).

Tej wersji - ze względu na ograniczenia dostaw nie mieliśmy w sprzedaży.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie.

 

Nie jest to jednak MY 16', lecz MY 15 ( zmiana systemu audio nastąpiła w tym roku ).

Tej wersji - ze względu na ograniczenia dostaw nie mieliśmy w sprzedaży.

 

Pozdrowienia

XV z tego filmu to nie jest MY16

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lift po lifcie zatem. Pysznie. Choroby wieku dziecięcego mamy więc za sobą. No to jak to teraz nie jest 16MY to się zamknę. W sobie. https://youtu.be/FYdPIG7UUe4

klon mojego :wub:

Nie jest to MY16. My 16 ma inny przedni zderzak, inne felgi, stacje multimedialną jak w nowym OBK , Levorgu czy Forku, jakies tam akcenty kolorystyczne w srodku. MY16 wyglda tak:

http://www.subaru.com/vehicles/crosstrek/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

equipment_pict02.jpg

http://www.subaru.jp/xv/special/

 

podobnie jak w Levorg-u szersze listwy dekoracyjne na desce rozdzielczej, boczki drzwi ze srebrnym plastikiem, odrobinę inna konsola centralna przy lewarku

Edytowane przez ketivv
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...