Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

@Vilmark

Jako, że publicznie Administratorzy Forum Subaru zostali, kilka stron wcześniej (link), oskarżeni o stosowanie gróźb oraz namawianie do popełnienia przestępstwa, proszę tym razem publicznie, aby zostały one poparte dowodami.

 

Myślę, że w kontekście naszej korespondencji na PW, nie będzie wygórowanym wymaganiem oczekiwanie odpowiedzi do końca bieżącego miesiąca tj. do 30.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Administrator Forum Subaru nie odpowiadam za to co dzieje się na profilu Facebook czy jakiegokolwiek innego portalu. Nie wiem też skąd założenie, że zapoznaje się z korespondencją na wskazanej stronie (nie mam nawet do tego dostępu). Nie jest natomiast dopuszczalne przenoszenie na Forum konfliktów z innych miejsc / portali.

 

Oskarżenia są jednoznaczne - dotyczą ADMINISTRATORÓW (są to dwie osoby). Jeżeli nie można wskazać jednoznacznie dowodów na poparcie oskarżeń, są one bezpodstawne.

 

Przykro mi, ale wobec wielokrotnie zadanego pytania - nie pozostaje mi nic jak poprosić Moderatorów o egzekwowanie Regulaminu Forum Subaru.

 

Poziom wypowiedzi świadczy tylko o piszącym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próba wymuszenia przesłania osobie trzeciej korespondencji do której nie ma dostępu

 

Mnie twoje rozmowy nie interesują, prosiłem Cię wyłącznie o dowody na poparcie postawnej wcześniej tezy: 

 

podając się za pracowników SIP

 

Proszę o dowód, w przeciwnym wypadku wypowiedź zostanie potraktowana jak oszczerstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum dyskusyjne jest po to żeby rozmawiać i wymieniać się poglądami. Tolerujemy żarty (często niezbyt wyszukane) o ile nie łamią regulaminu. Vilmark niestety nie żartuje. Oszczerstwa pod adresem SIP oraz Administratorów Forum nie zostały niczym udokumentowane. Nie zostały również odwołane.

Takich rzeczy nie będziemy tolerować. Zwłaszcza kiedy dyskusja zahacza o kodeks karny a na pewno łamie Regulamin (§3 ust. 3d, §3 ust. 3e, §3 ust. 3i, §3 ust. 6a, §3 ust. 6b).

 

Konto użytkownika Vilmark zostaje zawieszone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
nie miało być czasem wiosennej abolicj

Abolicja była. Dotyczyła, jak to abolicja, spraw zakończonych.

W tym przypadku sprawa była "w toku".

Czyli :

1. rzucone zostały b.poważe oskarżenia pod adresem Administratorów;

2. Adminstrator ( Flipper ) poprosił o udokumentowanie prawidłowości zarzutów;

3. prośba została ponowiona publicznie powyżej

4. pomimo wcześniejszego zapewnienie, że dowody zostaną dostarczone, reakcja j.w.

5. zasłanianie się tajemnicą korespondencji nie ma sensu, gdy obydwie strony wyrażają zgodę na jej przekazanie ( weżmy pod uwagę prosty fakt - ponieważ Flipper prosil o przekazanie tej korespondencji, to w przypadku gdyby pochodziła od niego, tajemnica nie byłaby tematem. Z tego prosty wniosek, że zarzuty są skierowane pod adresem Ape. A że ten także wyraził zgodę argument nie ma logicznego sensu. Wniosek : jest czyste kłamstwo ).

6. wobec powyższego oraz wypowiedzi Vilmarka wskazującej na uparte podtrzymywanie  wcześniej opublikowanych oszczerstw mamy do czynienia z oczywistym łamaniem regulaminu po terminie abolicji.

 

Tak ja to widzę i w pełni popieram decyzję Moderatorów.

 

Jednocześnie wnoszę o usunięcie szkalujących wpisów.

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

moderuje na czterech forach ale takie akcję widzę pierwszy raz :yahoo:

No więc sam rozumiesz, że jako mod musisz mieć wysoki próg tolerancji na obrzucanie Twojej osoby łajnem... ale są pewne granice których przekroczyć nie można. Pomówienia to taka właśnie granica.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moderuje na czterech forach ale takie akcję widzę pierwszy raz :yahoo:

No więc sam rozumiesz, że jako mod musisz mieć wysoki próg tolerancji na obrzucanie Twojej osoby łajnem... ale są pewne granice których przekroczyć nie można. Pomówienia to taka właśnie granica.

 

phi

połamanie, wywózki do lasu, wiedzą gdzie mieszkam, moja rodzina zostanie połamana itd itp a i dorabiam na boku w domu publicznym tylko adresu nie podali :P:biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

połamanie, wywózki do lasu, wiedzą gdzie mieszkam, moja rodzina zostanie połamana itd itp a i dorabiam na boku w domu publicznym tylko adresu nie podali

Czyli niczym nie różni się od nas.

 

 

aż tak grubo i to  TU - no to teraz jestem w grubym szoku :facepalm:

ps:

czyli z kibolstwem nie jest tak źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Chciałbym jednak wiedzieć czy w domu masz już wyłącznie LED. Bo wiesz naprawianie świata trzeba zaczynać od siebie samego.

Czytając wiekszość twoich postów, automatycznie nasuwa mi sie skojarzenie z powiedzeniem "wiejski filozof". Zawsze musisz negować i wiedzieć lepiej, a przytaczane kontr-argumenty są [edycja moderatora]. Takie [edycja moderatora]po to aby tylko byc anty. Dyskutujemy tu o światłach samochodowych i nowoczesnych rozwiazaniach z tym związanych. Ewidentnie dobre światła, szczególnie skrętne biksenony poprawiają bezpieczeństwo jazdy. Jaki  z tym ma zwiazek rodzaj żarówek w domu to chyba tylko można dojść po zażyciu "mocarza"

  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Takie pie........... po to aby tylko byc anty
 

Sugeruję edycję wypowiedzi.

Oryginał nie jest zgodny z regulaminem Forum i podstawami kultury osobistej ( stąd minus ).

 

Pozdrowienia 

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie pie........... po to aby tylko byc anty
 

Sugeruję edycję wypowiedzi.

Oryginał nie jest zgodny z regulaminem Forum i podstawami kultury osobistej ( stąd minus ).

 

Pozdrowienia 

 

Mam świadomość nie zgodności z regulaminem i edytować nie będę - jestem świadom konsekwencji. Co do drugiej części to ujmę to tak, czasami niestety niektóre rzeczy trzeba nazwać po imieniu choć niekoniecznie jest to kulturalne.

  • Lajk 5
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Mam świadomość nie zgodności z regulaminem i edytować nie będę - jestem świadom konsekwencji. Co do drugiej części to ujmę to tak, czasami niestety niektóre rzeczy trzeba nazwać po imieniu choć niekoniecznie jest to kulturalne

Przyznam, że jestem zaskoczony. Zaskoczony i rozczarowany. Zarówno Pańska postawą, jak i tym, że najwidoczniej niektórym Forumowiczom taka właśnie postawa odpowiada. Widocznie znany z internetu upadek dobrych obyczajów i kultury zaczyna dotykać także naszego Forum - smutne.  Przykre także, że zamiast argumentów woli Pan używać wulgaryzmów. Ot tak, bez wysiłku, jak byle przysłowiowy menel pod przysłowiową budką z piwem.

 

Ponieważ nie godzą z taką postawą, z tak prymitywnymi sposobami "pokonania przeciwnika" zgłosiłem temat do Moderatorów.

Albowiem nie chcę, aby nasze Forum dryfowało w kierunku poziomu  Onetu itp.

 

Pozdrowienia 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zarówno Pańska postawą, jak i tym, że najwidoczniej niektórym Forumowiczom taka właśnie postawa odpowiada.

 

Zgadzam się z Panem. Przestałem zwracać uwagę na stosowany język i staram się bardziej wyszukiwać jakiegoś sensu niż poprawności czy kultury w wypowiedziach. Niestety, coraz bardziej przykładamy uwagę do wirtualnego świata niż prawdziwych doznań i kontaktów. A to co jest niematerialne, nie istnieje. Radziłbym zwrócić także uwagę na tych Forumowiczów, którzy używając poprawnego i kulturalnego języka, piszą nieprawdę. Jest to, wg mnie, gorsze zjawisko niż wulgaryzmy  :rolleyes:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgadzam się ze spostrzeżeniem, że wirutalność wyzwala dużo większą łatwość w stosowaniu wulgaryzmów i pisaniu bez zachowania zasad j.polskiego (ba, świadomie je naruszając), na szczęście grono moderatorskie takiej postawy nie akceptuje, i zgłoszenie tej wypowiedzi do moderacji zostało wysłane praktycznie niezwłocznie - gdybym mógł, sam bym to zmoderował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...