Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moje refleksje są takie:

 

Wartość bezwzględna strzałek nie jest równa. Tzn. strzałka zielona na '+' znaczy dużo mniej niż czerwona na '-'. Więc ich przydatność w dyskusji jest niewielka. Poza tym pozostaje już tylko dziecinada ;)

 

I ciekawe ile osób straci motywację do pisania na Forum :biglol:

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie mówi, że głosowałem, a ja sobie nie przypominam. Od czasu pojawienia się ankiety jestemw miarę trzeźwy.

A nie sprawdzałeś przypadkiem wyników (co jest równoznaczne - zgodnie z opisem zresztą - z oddaniem głosu pustego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie mówi, że głosowałem, a ja sobie nie przypominam. Od czasu pojawienia się ankiety jestemw miarę trzeźwy.

A nie sprawdzałeś przypadkiem wyników (co jest równoznaczne - zgodnie z opisem zresztą - z oddaniem głosu pustego)?

 

 

Nadgorliwość(ciekawość ;) ) gorsza od faszyzmu :biglol:

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi nowemu wypowiadać się w kwestiach Forum SIP. Ale chociaż chciałbym, to jednak w ankiecie nie głosuję, ponieważ nie mogę w niej znaleźć satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.

 

Nie jestem zwolennikiem "lajkowania się" i wszelkiego rodzaju kółek wzajemnej adoracji, dlatego nadużywanie narzędzia reputacji uważam za niestosowne, bo przez to zielone strzałki tracą jakąkolwiek wartość, czy wiarygodność.

 

Taka forma aprobaty "dobrze gada, polać mu" potrafi zmotywować, ale przez nadużycia traci na znaczeniu. Od początku mojego bycia na forum otrzymałem kilkadziesiąt strzałek w różnych tematach, szkoda, że moderatorzy odbierają tą satysfakcję w tematach, w których ktoś pomógł innym, tylko dlatego, że temat znajduje się w innym, nie tym ci trzeba, dziale.

 

Pozostaje zaakceptować i wmawiać sobie, że to dla wyższego dobra i dla wewnętrznej satysfakcji człowiek siedzi godzinami przed monitorem, by pomoc innym. Taka strzałka jako uznanie nakładu czyjejś pracy miała bardzo pozytywne odziaływanie, co najmniej takie, jak zdanie: dziękuję, doceniam Twój wysiłek.

 

 

_____

iPhone + Tapatalk

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...