Jump to content

Strzałki reputacji

stach1111

Strzałki reputacji  

152 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dopiero teraz zobaczyłam, że można wybrać kilka opcji ... autor powinien podać tę informację ... albo ja jej nie zauważyłam ;)

Śmiało :D

No właśnie nie mogę :evil: ... a gdyby była informacja, że można wybrać kilka opcji, wybrałabym dwie :P ... albo trzy, tak jak Ty ;)

Muszę z całą stanowczością stwierdzić, iż ankieta jest nieważna :P:mrgreen:

brt głosował 5 razy :o:biglol:

Dajmy ludziom swobodny i kryształowo czysty wybór!!! :P

Myślałem,że informacja o wielokrotności wyboru będzie jakoś widoczna,no cóż,taki program,że nie widać :rolleyes:

Jak chcecie to może wystartujemy jeszcze raz zgodnie z sugestiami,chociaż mnie sie w sumie podoba :mrgreen:

Dajmy ludziom swobodny i kryształowo czysty wybór!!! :P

chociaż mnie sie w sumie podoba :mrgreen:

:biglol: :biglol: :biglol:

Weź,no z czego się śmiejesz? :biglol:  ;)

Ja tam publicznie swoich poglądów nie obawiam się wygłaszać, pomimo, iż sa kontowersyjne, jak u dantystów portki.

I tu,dostałbyś ode mnie zielone :)

brt głosował 5 razy :o:biglol:

Miał rozmach s.....

a to ja :D

Jak dają to biere, Jak są "kółeczka", to się głosuje raz, jak ptaszki, to wiele razy - po tym można poznać jakiego rodzaju jest ankieta ;)

Jak chcecie to może wystartujemy jeszcze raz zgodnie z sugestiami,chociaż mnie sie w sumie podoba :mrgreen:

Mnie też się podoba, ale możemy zrobić ankietę czy startować z tą ankietą jeszcze raz :D

aha, kiedy kończy się ta ankieta?

Ja proponuję poddać pod rozwagę pomysł na który już przed laty wpadł jeden z forumowiczów (bądź forowiczów jak ktoś woli - ankieta? ;) ), Grzesiek_67:

Dorota, pomysł świetny icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Ja ze swej strony proponuję pójść oczywiście dalej i dorobić cały panel "artyleryjski". Panel zawierałby naboje z labelkami. Pomysły labelek i krótki opis funkcjonalności :
- Lubię to (kapitalna i pierwszorzędna sprawa, dodatkowo wszyscy czujemy się, jak w domu czyli na FB. Dom, kurna dom, rodzina, ciepły obiad, pies/kot/świnka morska - jednym słowem Eden i Avalon w jednym) - ku pokrzepieniu serc i docenienie wkładu twórczego Pani/Pana pisarza ,
- Średnio to lubię - jak wyżej tylko już trochę mniej optymizmu, dodatkowo co bardziej "sfejsbukowani" mogą się poczuć zagubieni ,
- Chyba tego nie lubię - jak wyżej ale już znacznie, znacznie mniej optymizmu i jakieś takie zawahanie, czy aby Pani/Pan pisarz napisali coś z czym się identyfikuję, co mnie pozytywnie rajcuje, tudzież po prostu weseli. Czyli aplauz, o ile w ogóle, z tych minimalnych sąsiadujący (być może) z początkami dezaprobaty i pierwszych oznak zdenerowowania ,
- itd. ,
- itp.

Lekka zmiana rytmu, Panie proszą Panów

- Rower - nabój tematyczny. Przykład zastosowania - czytamy o problemie z panewkami. Temat ograny jakby, Towarzystwo z lekkim wielbłądem na twarzy ale...od czego jest Panel Artyleryjski ? No oczywiście. No to my temat i Panią/Pana piszącego buch ROWERem. Dajemy przez to zrozumienia - ale to już było, nudzimy się jak na polskim filmie, chodźmy na rowej. Bo rower to jest fajniejsza sprawa. Jednocześnie, prospołecznie, prospołecznościowo zapraszamy na rower innych. Rower po prostu łączy i stwarza zaczyn (dla mieszkańców siół i hutorów - zacier) do fantastycznej historii, którą potem umieścimy w dziale Nasze podróże i dostaniemy 66. Lubię to. Czyli przyjemne z pożytecznym albo ostro na odwrót.

Na podobnej zasadzie, per analogia, można zbudować wiele pocisków do naszego Panela Artyleryjskiego. Jeżeli inwencji twórcom starczy (a w to nie wątpię i kolejne Lubię to w nagrodę) warto już tera zaprojektować Panel Artyleryjski ....przewijany. Trzeba z żywymi naprzód iść, lallalala :mrgreen:

Pozdrawiam
Grzegorz

Co Wy na to?

Edited by Giechu