Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma taką teorię, że 90% mordobić w tym kraju zaczyna się od bełkotliwego "sso ssię tak patrzysz, coś ci się kolego nie podoba???"

 

Zaczęło się od strzałek a skończyło się na kwestiach egzystencjalnych :biglol::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zazwyczaj zaczyna się od pierdoły, upomnienie, zwrócenie uwagi nakręca upomnianego, otrzymuje ostrzeżenie przed ostrzeżeniem, robi się dym, to ostrzeżenie, kumple wjeżdżają na temat broniąc wolności, równości i misi polarnych, padają kolejne ostrzeżenia. O pierdole dawno zapomniano ale teraz to już chodzi o honor, wolne klawiatury, władze, pomuki, szczały, o życie!! Wpada jeszcze więcej broniących regulaminu zielono-żółtych z pałami na wierzchu,  na co padają słowa z kropkami i bez kropek, już wiadomo kto jest głupi, kto niczego nie rozumie, kto jest wywrotowcem, kto się zmienił i juz nie jest z nami a przeciwko, kolejne ostrzeżenia skutkują odpoczynkiem... grzeją się linie telefoniczne w centrali SIP, skrzynka mailowa FHI w Japonii zasypywana jest mailami w dziwnym języku bez krzaków, piszą chyba o jakimś forum gdzieś w we wschodniej... Europie?!?!, ale co to ten Polska???!?!.... nadchodzi noc. Emocje opadają. Co ciekawe wstaje słońce, ekspres robi kawę tak dobra jak wczoraj, forum działa, trzeba ruszyć dupkę do pracy i zarabiać na STI... straty są ale i tak było pięknie  ;)

 

Już się nie mogę doczekać kolejnej pierdoły  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chojny, dla mnie to post roku (może być minionego, obecny jest tak krótki że mało nobilituje ;)

Gdyby były zielone, skrzyknąłbym kumpli (wszystkich dwóch) i dostałbyś milion strzałek :mrgreen:

 

@Urabus, tak już jest że jak wchodzisz na ring (stajesz się np. moderatorem) to ryzykujesz strzała (nie strzałkę). Na szczęście tutaj jest tylko Forum!

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sjak, z całym szacunkiem, ale twoje niektóre "rozluźniające atmosferę" posty też mogły obrazić czyjeś uczucia, więc jeśli coś Cię obraża to albo Raportuj (choć w przypadku Dziedzica już za późno), albo daj popracować Moderatorom. 


BTW mnie osobiście też nowy awatar Dziedzica się nie spodobał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środowisku motocyklowym jest wytłumaczenie - zima przyszła, nie da się jeździć, no to tematy zastępcze i rozruba, bo nie ma się gdzie wyładować. Zimą to normalka. 

 

Na Forum Subaru spodziewałby się człowiek innego wytłumaczenia - nareszcie zima, będzie latanie bokiem po zakrętach, kręcenie bączków na parkingu pod marketem, będzie polewka z osiek i haldexów (przepraszam, jak uraziłem czyjeś uczucia)...

 

A tu zima przyszła, śniegu prawie nie ma, nie da się jeździć, no to tematy zastępcze i rozruba, bo nie ma się gdzie wyładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BTW mnie osobiście też nowy awatar Dziedzica się nie spodobał. 

 

Hmm, patrzę i nie rozumiem... Za ładny? Wasze kobiety spojrzały Wam przez ramię i się zaczęło...? :rolleyes::P

 

 

Deportowali go, bo jest... ZBYT PIĘKNY!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem dzisiaj z rana,

Trochę boli głowa, 

Noc myślami bita,

Niezbyt komfortowa.

 

Przez tą nockę całą,

Ciągle rozmyślałem,

Czy ja się w dyskusję,

Aby słusznie wdałem?

 

Czy ja, aby słusznie,

Wyjaśniam bez kary,

Że Wład zaprawdę,

Był z Shigishoary?

 

Iż był to człek zwykły,

Nie Hrabia Drakula,

A niejaki Stoker,

Sprawę tę zamula.

 

Wiele plotek krąży,

Dowodów nie mamy,

Kiedyś na Plejadach,

O tym pogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@sjak, z całym szacunkiem, ale twoje niektóre "rozluźniające atmosferę" posty też mogły obrazić czyjeś uczucia, więc jeśli coś Cię obraża to albo Raportuj (choć w przypadku Dziedzica już za późno), albo daj popracować Moderatorom. 

BTW mnie osobiście też nowy awatar Dziedzica się nie spodobał. 

Przemek doskonale wiesz że ilość osób które mogły się tak poczuć nie przez Sjak'a jest kilka w tym Ja ... sam doradzałeś edycję pewnych postów których ja świadomie nie raportowałem..

Ale nie zrzucajmy tutaj na siebie winy za stare posty jak to zk napisał w innym temacie

 

 

Nie ma co dyskutować o tym co było - wspomnienia, smak, zapach chleba ze szczypiorkiem zawsze wygrają z mrożonkami z lidla. Kiedyś świat był piękniejszy !

Liczmy na to że wszyscy jeszcze się spotkamy na plejadach, pogadamy przy % a i temperament wypowiedzi wszystkich osób będzie bardziej przypominał dynamikę 2.0N/A a niżeli 2.0DIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zrzucajmy tutaj na siebie winy za stare posty jak to zk napisał w innym temacie

 

Nie ma co dyskutować o tym co było - wspomnienia, smak, zapach chleba ze szczypiorkiem zawsze wygrają z mrożonkami z lidla. Kiedyś świat był piękniejszy !

Liczmy na to że wszyscy jeszcze się spotkamy na plejadach, pogadamy przy % a i temperament wypowiedzi wszystkich osób będzie bardziej przypominał dynamikę 2.0N/A a niżeli 2.0DIT

 

 

@@Fortis, zostało mi jeszcze kilka na czarną godzinę, więc  proszę rep_up.png ;)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Forum Subaru spodziewałby się człowiek innego wytłumaczenia - nareszcie zima, będzie latanie bokiem po zakrętach, kręcenie bączków na parkingu pod marketem, będzie polewka z osiek i haldexów (przepraszam, jak uraziłem czyjeś uczucia)....

 

Problem w tym, ze jak widzisz zimy nie ma i wszyscy siedzą na kompach  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj zaczyna się od pierdoły, upomnienie, zwrócenie uwagi nakręca upomnianego, otrzymuje ostrzeżenie przed ostrzeżeniem, robi się dym, to ostrzeżenie, kumple wjeżdżają na temat broniąc wolności, równości i misi polarnych, padają kolejne ostrzeżenia. O pierdole dawno zapomniano ale teraz to już chodzi o honor, wolne klawiatury, władze, pomuki, szczały, o życie!! Wpada jeszcze więcej broniących regulaminu zielono-żółtych z pałami na wierzchu,  na co padają słowa z kropkami i bez kropek, już wiadomo kto jest głupi, kto niczego nie rozumie, kto jest wywrotowcem, kto się zmienił i juz nie jest z nami a przeciwko, kolejne ostrzeżenia skutkują odpoczynkiem... grzeją się linie telefoniczne w centrali SIP, skrzynka mailowa FHI w Japonii zasypywana jest mailami w dziwnym języku bez krzaków, piszą chyba o jakimś forum gdzieś w we wschodniej... Europie?!?!, ale co to ten Polska???!?!.... nadchodzi noc. Emocje opadają. Co ciekawe wstaje słońce, ekspres robi kawę tak dobra jak wczoraj, forum działa, trzeba ruszyć dupkę do pracy i zarabiać na STI... straty są ale i tak było pięknie  ;)

  :biglol::thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie a jak by taką jakąś pioseneczke forumowa zapodac by w chwilach napięć i dyskusji zamiast strzalek, dyskusji, banow obdarowac ? Na znak plejadowej miłości ? Nie fajniej by było ? Np: w pewnym slusznym momencie mod zwraca sie do niepokornego jaska slowami - posluchaj pioseneczki i jak powoedzial Fortis spotkajmy sie przy.....

 

 

...."nasze żony bedą odswietne nawet wódkę wypić pozwolą.."

Edytowane przez zk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...