Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2015


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

@@szubaru, alez to nie ulega watpliwosci! Ale ja mowie o uczestnictwie w zawodach, na odcinkach. Porownujac go do doroslego kierowcy rajdowego, mam po prostu watpliwosci, zeby byl rownie stabilny psychicznie i odpowiedzialny w razie "W".

 

Ale tak jak pisalem, zakladam, ze odpowiednie wladze wziely to pod uwage i skoro zapadla decyzja o pozwoleniu na start, to wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak kilka lat temu Hubert Ptaszek startowal w amatorkach wurcem a nie mial jeszcze prawka. takich przypadkow juz bylo kilka. Z reszta niektore federacje pozwalaja na starty bodajze od 16 roku zycia, tylko trzeba miec pilota z prawkiem, ktory bedzie sie przesiadal na dojazdowkach ;)

Edytowane przez grygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to Żerań, ten szary z tego co kojarze zbudowany podobnie jak Oleksowicza (ten ktorym Chuchała jedzie) widze, ze nie zmienili za bardzo zawiasu, bo gosc jezdzil w Szuter Cupie tym szarakiem na zerowce, skok jak R5 mial ;)

Edytowane przez grygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie od laika. Siemanko chwali się, że jego Impreza to 22B. Skąd oni je biorą? Normalne wersje i przeróbka (czytaj ilość 22B się zmniejsza) czy są to "coupe" z US przerabiane na 22B?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno US coupe.Raz ze nikt by nie pociął 22b a dwa ze ich tyle juz nie ma.

Gdziest tam widzalem ze pokazowy ma jechać nawet 205 grupy B ?

Wie ktoś co to za wydumka to czym Jerschina jedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...