Jump to content

Rajdowe dyskusje - sezon 2015

Dehnel

Recommended Posts

4.01 startuje nowy sezon. Szkoda, że nie u nas ;)

Kajto w ERC, mam nadzieję, że Kubek w WRC, w co w PL?

Zaczynamy pitolenie. Mam nadzieję, że w tym roku dostanę szutrem po buzi i poczuję spalone hamulce na dolnośląskich spadaniach...czego sobie i Wam życzę ;)

Jest juz jeden temat o Kubicy, wiec w tym moze sobie Roberta juz odpuscmy ;)

Jako ze w tamtym temacie tez mówi sie o wszystkim co dotyczy WRC, to w tym proponuje dyskutować o ERC, RSMP itd czyli tak jak było do tej pory :)

• 2 weeks later...

Vaclav Pech zrezygnowal ze starth w Janer, poniewaz po zmianie przepisow zabroniono uzywania opon z kolcani w rozmiarze 16" na rzecz opon 15". Obwod i szerokosc opony jest ta sama, tak samo z iloscia kolcow, ale koszty to generuje sporo (zakup felg, opon, wachaczy [w przyp. RRC]). A tyle sie mowi o obnizaniu kosztow...

http://rajdy.autoklub.pl/news/pech-nie-startuje,58905

Właśnie też się ostatnio zastanawiałem co z Nim. Chyba nie odwiesił kasku na kołek ?

raczej musiał odstawić …. 

A ja nie odczuwam braku Kościuszki na trasach. Fanem nie byłem, jedynie pieniłem się, słuchając jego głupiej wypracowanej gadki. Najbardziej brakuje Leszka K.

Edwin, jaką masz ładną róziową wlepkę Współpracownika ;)

Edited by Dehnel

Z regulaminowych zmian w RSMP na 2015 ciekawostką jest Power Stage, który tak jak w WRC ma być ostatnim odcinkiem rajdu.

Z tego co mi wiadomo, wymogiem jest transmisja telewizyjna z PS - tylko chyba jeszcze nawet PZM nie wie, kto i jak ma to transmitować :D

Ale z tego powodu na tegorocznym Elmocie miasto będzie szło jako ostatni oes - bo teoretycznie najłatwiej zrobić relację tv.

Obawiam się, że inne kluby mogą iść tym samym tropem..i będziemy mieli miejskie, 2 kilometrowe PSy..