Skocz do zawartości

Jak ktoś wydaje na samochód ponad 200 tys. zł to trudno żeby go kostka lodu za 150 zł zatrzymała . Redaktor Maznas Automaniak


jan111

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś wydaje na samochód ponad 200 tys. zł to trudno żeby go kostka lodu za 150 zł zatrzymała . Redaktor Maznas Automaniak . Program szybkie sedany z napędem 4x4 . Subaru WRX STI , Audi S3 , Mercedes CLA 250 .

Redaktor  Maznas You Tube Zlot Plejad 2009 Mikołajki [10] - zakończenie (cz. 1) . Możemy zobaczyć jak wręcza dyplomy , pełna współpraca i przyjaźń i obok Prezes Subaru Import Polska . W programie Automaniak pojawia się nie wiadomo skąd wiśniowy Subaru( testowany jest niebieski) , nie wiadomo z jakim napędem  , w jakimś dziwnym  teście na kostkach lodu , mało rzetelnym  i mało   wiarygodnym  i możemy usłyszeć ….. Jak ktoś wydaje na samochód ponad 200 tys. zł to trudno żeby go kostka lodu za 150 zł zatrzymała . Redaktor Maznas Automaniak . Może ktoś kto jeździ na Plejady wyjaśni mi o co chodzi ? Jakiś dziwny atak na Subaru , jakiś dziwny test który stawia pod znakiem zapytania jakiekolwiek efektywne właściwości napędu 4x4 w samochodach Subaru ?  Czy to jakieś prywatne niezałatwione porachunki między Subaru Import Polska a redaktorem Maznasem  ???  Link do wideo  http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/szybkie-sedany-z-napedem-4x4,143726.html .

Czy Dyrekcja Subaru Import Polska podejmie kroki prawne o nierzetelność testu i złamanie etyki dziennikarskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten wiśniowy na lodzie z red. Manzasem to .... mercedes. Przecież WRX STI kosztuje grubo poniżej 200k :)

z tym "grubo" to bym nie przesadzał ;) ( w zaleznosi od wersji i przelicznika nowe STI kosztuje 184-194 tys)

ale chwała za to ze jest tansze od nowego (w 2011-2013roku)  MY 2011

(grubo to jest tansze EVO bo od ok 156 tys startuje ;) )

Edytowane przez wasz_hugo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadałem pytanie redakcji TVNTurbo . Ten komentarz ….. Jak ktoś wydaje na samochód ponad 200 tys. zł to trudno żeby go kostka lodu za 150 zł zatrzymała .....      dotyczył którego samochodu ?         Brak odpowiedzi . Sprawa się wyjaśni definitywnie jak będzie można obejrzeć powtórnie  odcinek na TVN player .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niestety obejrzałem powtórkę programu Automaniak Szybkie sedany z napędem 4x4 i rozwiane zostały poprzednie wątpliwości .Ośmieszone zostało SUBARU . Jakieś dziwne kostki lodu , nierówno położone na gruncie , test urągający wiedzy technicznej i rzetelności dziennikarskiej  . Mierni kierowcy-dziennikarze zasiadają za kierownicami usportowionych samochodów i porównują czasy swoich przejazdów i wyciągają wnioski na temat zawieszenia i właściwości jezdnych i terenowych . Są jakieś granice w samoocenie umiejętności i bezczelności wciskania kitu miłośnikom motoryzacji . Mam prośbę jak redaktor Maznas pojawi się na Zlocie Plejad to proszę się go zapytać dlaczego ośmieszył SUBARU w tak prymitywny sposób  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automaniak to niby taki polski top gear, program rozrywkowy, zresztą w polskim wydaniu bardzo nieudolny. Z dużym przymrużeniem oka trzeba traktować testy jak i opinie prowadzących, którzy często mijają się z obiektywizmem na rzecz swoich subiektywnych odczuć.  Jak wiemy wszystko rozbija się o pieniądze.

Edytowane przez vince_snd
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ośmieszone zostało SUBARU . Jakieś dziwne kostki lodu , nierówno położone na gruncie , test urągający wiedzy technicznej i rzetelności dziennikarskiej . Mierni kierowcy-dziennikarze zasiadają za kierownicami usportowionych samochodów i porównują czasy swoich przejazdów i wyciągają wnioski na temat zawieszenia i właściwości jezdnych i terenowych . Są jakieś granice w samoocenie umiejętności i bezczelności wciskania kitu miłośnikom motoryzacji . Mam prośbę jak redaktor Maznas pojawi się na Zlocie Plejad to proszę się go zapytać dlaczego ośmieszył SUBARU w tak prymitywny sposób .

Oglądałem ten odcinek - sporo czasu już minęło - jednak mimo, że jestem fanem Subaru nie zdenerwował mnie ostatni test. Nie sądzę aby intencja było 'ośmieszenie' Subaru. Wybrano zwyczajnie model, który miał przedni i tylny dyfer otwarty, aby zademonstrować, ze elektronika radzi sobie w tych przypadkach. STI występujący wcześniej w programie poradziłby sobie z tym zadaniem, dlatego wybrano inne auto. Tyle i tylko tyle wg mnie.

zgadzam się jednak, ze w TVN turbo potrafią Subaru dokopać, a pochwalić to jakoś ciężko im przychodzi. Z tego co pamiętam Adam Kornacki lubi te markę i wyraża się o niej ciepło, jednak nie on dostaje Subaraki do testów :mellow:

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie może ktoś dlaczego zamienili STI MY15 na kilkunasto letniego WRX, bo w programie tego nie wyłapałem?

 

Prowadzący jeśli chcieli pokazać również jak ewaluowały napędy 4X4 to powinni porównywać stary vs nowy z danej marki, ale to już temat na osobny program. To by było pro!

Jaki program taki test :)

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...