Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Bo Alfy to najpiękniejsze auta ;). I z tego względu też nie rozumiem jak można strzelić taką gafę.. Chociaż dla Wiśni to bardzo duży komplement bo została porównana do najpiękniejszych aut :mrgreen:

 

Ano ładne to fakt, odkąd zmieniłem dupowóz na 159ke to ludzie się gapią prawie tak samo często jak na STi :roll: :D

I powiem Wam szczerze, ze naprawde lubie nią jezdzic, nie brzmi to wogole, ale prowadzi sie zacnie i stylistyke ma zajebistą (jak to wloszczyzna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Alfy to najpiękniejsze auta ;). I z tego względu też nie rozumiem jak można strzelić taką gafę.. Chociaż dla Wiśni to bardzo duży komplement bo została porównana do najpiękniejszych aut :mrgreen:

 

Ano ładne to fakt, odkąd zmieniłem dupowóz na 159ke to ludzie się gapią prawie tak samo często jak na STi :roll: :D

I powiem Wam szczerze, ze naprawde lubie nią jezdzic, nie brzmi to wogole, ale prowadzi sie zacnie i stylistyke ma zajebistą (jak to wloszczyzna).

Aj love ju :D:D:D 8)

 

-- Wt lis 08, 2011 5:17 pm --

 

Bo Alfy to najpiękniejsze auta ;). I z tego względu też nie rozumiem jak można strzelić taką gafę.. Chociaż dla Wiśni to bardzo duży komplement bo została porównana do najpiękniejszych aut :mrgreen:

No niewątpliwie w tym momencie Wiśni udało się załapać na niezły komplement :mrgreen: :wink:

 

joanna7f, a może to o Tobie było... że jesteś Alfa... tylko kim jest ten RomeO :roll: :mrgreen: :wink:

:shock: to ona wie coś o czym ja nie wiem :o:twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek jako Alfa RomeA, to podchodzi pod poważną wadę wzroku :P . Kształt nie ten, kształt znaczka nie ten, nawet kolor nie ten.

 

159 moim zdaniem to najpiękniejsza Alfa

 

Na pewno najpiękniejsze kombi we wszechświecie :D . Alfa 8C np. też jest ładna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie przypomnialo, bo akcja miala miejsce ze 3 lata temu...

 

mieszkalem wtedy calkiem niedaleko szkoly

pewnego razu wysiadajac z samochodu uslyszalem wymiane zdan dwóch (na oko) 2go, 3cio-klasistow

standardzik rzekłbym:

 

-patrz jaka Impreza

-noooo, wy..bana!

 

tu pojawiam sie ja w dobrym humorze

-dzieki chlopaki! ale serio, zwlaszcza w waszym wieku, mozna znalezc mniej wulgarne okreslenie na fajny samochód

 

8-latkowie z plecakami wiekszymi od siebie migrowali dalej, lekko tylko wzruszeni moja wypowiedzia o czym swiadczylo mamrotane juz ciszej:

-k..wa, jaki pedal

-no, buc je..ny

 

nie kontynuowalem polemiki, pozostawiajac radosc wychowywania rodzicom, gdy dobiegl mnie juz dorosly glos, ktory jak sie okazalo nalezal do sympatycznego pana po 50tce ktory tez akurat przechodzil obok:

 

-nie ma co sie ich tak czepiac, bo w sumie takie same byly pierwsze slowa jakie mi przyszly na mysl kiedy pan parkowal

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek jako Alfa RomeA, to podchodzi pod poważną wadę wzroku :P . Kształt nie ten, kształt znaczka nie ten, nawet kolor nie ten.

 

159 moim zdaniem to najpiękniejsza Alfa

 

Na pewno najpiękniejsze kombi we wszechświecie :D . Alfa 8C np. też jest ładna :wink:

159 na piękny przód :twisted: (dlatego też podoba mi się Brera), cudowną linię i piękną doopkę 8) mówię o sedanie, kombi też jest ładne ale u nas to jednak rzadkość... :idea:

8C mnie nie powala :wink: a 159 zdecydowanie tak 8) :twisted:

 

-- Wt lis 08, 2011 5:38 pm --

 

tak mi sie przypomnialo, bo akcja miala miejsce ze 3 lata temu...

 

mieszkalem wtedy calkiem niedaleko szkoly

pewnego razu wysiadajac z samochodu uslyszalem wymiane zdan dwóch (na oko) 2go, 3cio-klasistow

standardzik rzekłbym:

 

-patrz jaka Impreza

-noooo, wy..bana!

 

tu pojawiam sie ja w dobrym humorze

-dzieki chlopaki! ale serio, zwlaszcza w waszym wieku, mozna znalezc mniej wulgarne okreslenie na fajny samochód

 

8-latkowie z plecakami wiekszymi od siebie migrowali dalej, lekko tylko wzruszeni moja wypowiedzia o czym swiadczylo mamrotane juz ciszej:

-k..wa, jaki pedal

-no, buc je..ny

 

nie kontynuowalem polemiki, pozostawiajac radosc wychowywania rodzicom, gdy dobiegl mnie juz dorosly glos, ktory jak sie okazalo nalezal do sympatycznego pana po 50tce ktory tez akurat przechodzil obok:

 

-nie ma co sie ich tak czepiac, bo w sumie takie same byly pierwsze slowa jakie mi przyszly na mysl kiedy pan parkowal

 

:wink:

:lol::D świetne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na alfie ciąży opinia o usterkowości,a teraz są inne czasy:) sam znajomy miał alfę 145 i to była skarbonka:( po prostu niektórzy zatrzymali sie na etapie 155,75 czy 145/146 i narzekają:(

Moim zdaniem Alfy to ładniutkie auta gdzie w firmie nastawili sie na design i na dzien dobry dostaja baty zaniepraktycznośc...Czytuję wszelkie auto moto,motory czy auto światy i każdy stwierdzi,że alfa pikna (bo taka 159 ładniutka jest,szczególnie kombi) ale jak chodzi o bagażnik to daleko za królem passatem czy innym prorodzinnym mondeo/vectrą...

 

Moja Impreza też mała,ciasna (dla większych),bagażnik mały i dla wielu dziwnym jest to,że kupiłem za ta cene takie auto ,skoro mógłbym miec bardziej pakownego passata w kombi,czy inną vectrę,ale weź im tłumacz o pasji do marki...głupi jestem i tyle :mrgreen:

 

-- Wt lis 08, 2011 10:50 pm --

 

włoszczyzna wcale.kia,hyundai robi tandetę,ford g...o wort,a fiat jego brat,opel gnije,bmw jeżdżą buraki i dresiarze,a poza tym tył napęd to samobójstwo w zimie nigdzie nie pojedziesz...jedyna boska marka to VW i audi :mrgreen:

KTO SIĘ TAK NASŁUCHAŁ?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włoszczyzna wcale.kia,hyundai robi tandetę,ford g...o wort,a fiat jego brat,opel gnije,bmw jeżdżą buraki i dresiarze,a poza tym tył napęd to samobójstwo w zimie nigdzie nie pojedziesz...jedyna boska marka to VW i audi :mrgreen:

KTO SIĘ TAK NASŁUCHAŁ?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

ja :lol: no i obowiazkowo musi byc b5 fl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włoszczyzna wcale.kia,hyundai robi tandetę,ford g...o wort,a fiat jego brat,opel gnije,bmw jeżdżą buraki i dresiarze,a poza tym tył napęd to samobójstwo w zimie nigdzie nie pojedziesz...jedyna boska marka to VW i audi :mrgreen:

KTO SIĘ TAK NASŁUCHAŁ?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

raczej kto tak się nie nasłuchał :mrgreen:

spotkałem się jeszcze z kultem hondy (że cywilny civic to sportowy samochód) a nawet skody.

 

Zwykle w tych stereotypach jest jakieś ziarno prawdy (np awaryjność niektórych marek) a jednocześnie ludzie mają różne potrzeby, dla większości - dużo miejsca z tyłu, wielki bagażnik oraz małe spalanie, i ogólnie niskie koszty eksploatacji to są podstawowe kryteria.

I jakoś nie dziwne, że w tej kategorii zwykle subaru się nie łapie - to raczej jakaś ekstrawagancja, a wręcz głupota.

"Pali więcej niż 12 w mieście?? panie, mój pali 6 w mieście i 4 na trasie, a klocki do nie mam po 20 zł i to jest samochód!"

(a że nie przyspiesza, nie skręca i nie hamuje..to bardzo subiektywne odczucie, on się toczy, ale dojedzie do celu bez awarii i jest szczęśliwy).

Trzeba być tolerancyjnym dla poglądów innych,ale rzeczywiście takie poglądy wypowiadane jako prawdy objawione potrafią irytować (czego by nie dotyczyły). Osobiście zwykle przytakuję i nawet nie mówię jaką mam markę, dopóki ktoś wprost nie zapyta, bo nie chce mi się wchodzić w takie dyskusje.

 

Troszkę nie na temat, choć na temat poglądów. Ostatnio moja koleżanka z pracy (poważna firma, dorosła, wykształcona kobieta na niezłym stanowisku) opowiadała jakąś historię o dziecku i przy okazji powiedziała - "bo wiecie - nie mam teraz fotelika, bo mąż ma go w drugim samochodzie, więc DLA BEZPIECZEŃSTWA wożę małego na PRZEDNIM siedzeniu"

no, ludzie ręce opadają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

włoszczyzna wcale.kia,hyundai robi tandetę,ford g...o wort,a fiat jego brat,opel gnije,bmw jeżdżą buraki i dresiarze,a poza tym tył napęd to samobójstwo w zimie nigdzie nie pojedziesz...jedyna boska marka to VW i audi :mrgreen:

KTO SIĘ TAK NASŁUCHAŁ?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

HA!! To ja :mrgreen: Moi znajomi kochają Audi :roll: Moim zdaniem to jakiś kompleks jest :twisted:

 

Ale kiedy takiego delikwenta przewieziesz na prawym, zazwyczaj zmienia zdanie... :twisted:

 

BTW, :arrow: dziewczyny w Audi lubią chłopaków w Subaru. Sprawdziłem to dzisiaj na ślicznej dziewczynie z A3 :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek... Kur... Moja dziewczyna jezdzi a3 yyy, gdzie to bylo? :)

 

:shock: :shock: :shock:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: czarnym...?? :twisted: Przyznaję, niedaleko Ciebie :twisted: Na Wielickiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek... Kur... Moja dziewczyna jezdzi a3 yyy, gdzie to bylo? :)

 

:shock: :shock: :shock:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: czarnym...?? :twisted: Przyznaję, niedaleko Ciebie :twisted: Na Wielickiej :twisted:

 

lece po popkorn :twisted::mrgreen:

 

niestety na alfie ciąży opinia o usterkowości,a teraz są inne czasy:) sam znajomy miał alfę 145 i to była skarbonka:( po prostu niektórzy zatrzymali sie na etapie 155,75 czy 145/146 i narzekają:(

Moim zdaniem Alfy to ładniutkie auta gdzie w firmie nastawili sie na design i na dzien dobry dostaja baty zaniepraktycznośc...Czytuję wszelkie auto moto,motory czy auto światy i każdy stwierdzi,że alfa pikna (bo taka 159 ładniutka jest,szczególnie kombi) ale jak chodzi o bagażnik to daleko za królem passatem czy innym prorodzinnym mondeo/vectrą...

 

Ja za krótko jeżdże żeby sie wypowiadac w tym temacie, ale nowe Alfy to już zupełnie inna bajka niz te stare modele.

Jakość wykonania jest po prostu zajebista, nie wpominajac o super wygodnych i wyprofilowanych siedzeniach czy naprawdę dobrze zestrojonym zawieszeniem.

Aluminium na desce to aluminium a nie plastikopodobne coś, wyposażenie z górnej półki itd itp.

Mogłem sobie kupić następne Mondeo, Passata czy inną Insignie, ale jak dostałęm ofertę na 159ke to już więcej nie szukałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek... Kur... Moja dziewczyna jezdzi a3 yyy, gdzie to bylo? :)

 

:shock: :shock: :shock:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: czarnym...?? :twisted: Przyznaję, niedaleko Ciebie :twisted: Na Wielickiej :twisted:

 

lece po popkorn :twisted::mrgreen:

 

Za późno, sprawa zamknięta :mrgreen:

 

Nie wiem, co Wy widzicie w tych Alfach.

U nas powiadają, że Alfami tylko mafiozi jeżdżą.

 

 

i053079.jpg

 

Piękne potwierdzenie.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...