Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Holendrzy tez wyciagaja.... :razz:

http://www.dumpert.nl/med...oor_sneeuw.html

 

W najbliższym numerze Auto Śmiecia napiszą że Skoda Yeti ciągnęła po pasie startowym Jumbo aż ten wystartował :mrgreen: Więc Subaru niczym nie imponuje :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzymam ją w domu, a do roboty Oplem jeżdżę, żeby mi jej nie obtarli...

 

nie rozumiem takiej mentalnosci "ofoliowanych pilotow od sprzetu RTV" :roll:

 

Holendrzy tez wyciagaja....

http://www.dumpert.nl/med...oor_sneeuw.html

 

najlepsze sa komentarze pod tym video :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Holendrzy tez wyciagaja....

http://www.dumpert.nl/med...oor_sneeuw.html

 

najlepsze sa komentarze pod tym video :mrgreen:

 

Nie rozumiem co piszą, ale doczytuje się że komentarze klasyczne jak na tego typu film.

 

Czyli:

 

- Mój Golf z workiem cementu też by dał rade.

- Moje bmw pociągnęło by dwa Tiry.

- Moja Nawara mogła by nawet naczepę wsiąść na pakę ...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co piszą, ale doczytuje się że komentarze klasyczne jak na tego typu film.

 

ik wist niet dat je nederlands kon spreken

 

:twisted: no wlasnie cala ironia tego wpisu polega na tym, ze ja tez ni w zab nie kumam co tam jest napisane; ale podobnie jak Intak mysle ze jest mocno Onetowo :razz: oj, nie spodziewalem sie tak bezposredniego potraktowania na tym forum :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytałem taki opis auta sprzedawanego na alledrogo (oczywiście chodzi o subaru) : sprowadzony ze stanow po wszelkich oplatach zarejestrowany ,wymienony wydech od kolektora ,stozkowy filter sportowy wiec daje nieco wiecej mocy okolo 250KM 4awd czysty zadbany sprzedam lub zamienie na SUV wiekszy MURANO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytałem taki opis auta sprzedawanego na alledrogo (oczywiście chodzi o subaru) : sprowadzony ze stanow po wszelkich oplatach zarejestrowany ,wymienony wydech od kolektora ,stozkowy filter sportowy wiec daje nieco wiecej mocy okolo 250KM 4awd czysty zadbany sprzedam lub zamienie na SUV wiekszy MURANO

 

Tłumaczeni na nasz:

 

Sprowadzony wrak ze stanów, cudem zarejestrowany, wydechu nie było to dałem jakiś ze szrotu. Gówno się znam na tym jak eksploatować takie auto, ale w środku został dokładnie wyczyszczony i gdzie się dało nabłyszczony sprayem wiec wygląda jak nówka, przyspiesza lepiej od mojej poprzedniej Łady wiec pewno ma z 250 KM, Sąsiedzi niestety mylą go z KIA więc muszę kupić coś większego co będzie mylone z Mercedesem ML...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzony wrak ze stanów, cudem zarejestrowany, wydechu nie było to dałem jakiś ze szrotu. Gówno się znam na tym jak eksploatować takie auto, ale w środku został dokładnie wyczyszczony i gdzie się dało nabłyszczony sprayem wiec wygląda jak nówka, przyspiesza lepiej od mojej poprzedniej Łady wiec pewno ma z 250 KM, Sąsiedzi niestety mylą go z KIA więc muszę kupić coś większego co będzie mylone z Mercedesem ML...

 

 

:mrgreen: powinieneś być tłumaczem przysięgłym i tłumaczyć title i inne brief'y :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa na Wolsztyn , prowadzę auto na wigilie do Zielonej Góry , skręcamy na drogę do Wolsztyna słucham sobie niebieskiego GT na złotych felgach , moja Matula " I co nadal Ci sie podoba niebieskie z tym złotym na kolach " hehe, Ja na to że będę jeszcze miał Subru w tych barwach a Matula " Przecież to brzydkie jest " I weź tu polemizuj z rodzicielka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem juz dawno opisac sytuacje, ktora "zaaranzowal" moj ojciec. dostal GTka do garazowania na jakis tam czas i pozwolilem mu sie katnac po okolicznej drozce. po powrocie do domu trzesly mu sie rece i mowil, ze to auto przyspiesza zanim sie nacisnie pedal gazu :mrgreen:

 

z kolei mojej dziewczyny szwagier wsiadl kiedys dosc przypadkowo, bez ustawki na prawy na niewielkim placyku z latarniami, syfem na drodze i ogolnie fajna konfiguracja do pokrecenia sie. podczas jazdy nic nie mowil, ale na koniec powiedzial "toc to kurna rajdowka jest, tak samo jak z holkiem" :lol:

 

szwagier i ojciec dosc kumaci w sprawach motoryzacyjnych i rajdowych (szczegolnie staruszek, ktory zaszczepil mi benzyne zamiast krwi ;) ) obaj mieli okazje z holkiem sie przejechac, tyle, ze w roznych etapach jego kariery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa na Wolsztyn , prowadzę auto na wigilie do Zielonej Góry , skręcamy na drogę do Wolsztyna słucham sobie niebieskiego GT na złotych felgach , moja Matula " I co nadal Ci sie podoba niebieskie z tym złotym na kolach " hehe, Ja na to że będę jeszcze miał Subru w tych barwach a Matula " Przecież to brzydkie jest " I weź tu polemizuj z rodzicielka :D

 

Zapomniałeś dodać że Subarak był uświniony od błota i na lusterku :P Jak tak, to wiem kto na Wigilie też nim śmigał :P Między 13:00 a 14:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie byl uświniony, na dodatek widzialem go w trakcie " uswiniania błotem " na jakims poboczu (czytaj obloconym parkingu zajeździe) hehe

 

hehe... no, to... no... przed wyjazdem umyłem auto i zauważyłem po drodze ten placyk i jakoś tak wyszło :roll:

 

 

skręcamy na drogę do Wolsztyna słucham sobie niebieskiego GT na złotych felgach

 

Czym jechałeś? Srebrnym Oplem kombi? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że Subarak był uświniony od błota i na lusterku Jak tak, to wiem kto na Wigilie też nim śmigał Między 13:00 a 14:00.

 

permanentna inwigilacja :cool:

 

 

Yeap , Vectra C kombi

 

bym wiedział, że to miłoścnik marki to bym ogniem wyprzedzał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzymam ją w domu, a do roboty Oplem jeżdżę, żeby mi jej nie obtarli...

 

nie rozumiem takiej mentalnosci "ofoliowanych pilotow od sprzetu RTV" :roll:

 

 

W rodzinie* Matiz jakis czas temu sie pojawil, nowka salonowy. Wlasciciele troskliwie okleili siedzenia folia, zeby sie nie zniszczyly.

 

 

 

* rodzina na szczescie bardzo daleka i jako taka nie widywana zbyt czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zawsze pełnym ogniem , nie będzie więcej takich dywagacji :P

 

Jak znam chojnego świąteczne wypady to na 200 km poszedł pełny bak :P

 

Spotkanie z chojnym w drugie święto i polatanie dwoma Subarakami po mieście dookoła komina jak to Lucek mawiał, uświadomiło mi straszny fakt !!!

 

TA CHOROBA NIE MIJA !!!

 

Od Sierpnia 2004 cały czas stan zapalny subarocholizmu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzymam ją w domu, a do roboty Oplem jeżdżę, żeby mi jej nie obtarli...

 

nie rozumiem takiej mentalnosci "ofoliowanych pilotow od sprzetu RTV" :roll:

 

 

W rodzinie* Matiz jakis czas temu sie pojawil, nowka salonowy. Wlasciciele troskliwie okleili siedzenia folia, zeby sie nie zniszczyly.

 

Zawsze gdy słyszę takie historię przypomina mi się opowieść o znajomym mojego taty, który jakieś 20 lat temu kupił sobie komputer i zostawił go oklejonego folią "żeby się nie zniszczył". Sprzęt się zagrzał i "kaputt"... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...