Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Może zrobić niewentylowane wtedy koszt tarczy ok 300 zł sztuka ale to chyba nie ma sensu. Strasznie ciężkie będą. A pewnie grubsze kanały tam się nie zmieszczą

pszemmek, mógłbyś mi zmierzyć średnicę hamulca ręcznego (centralna część tarczy, ten "wypust" od wewnątrz)? Powinno wyjść 170 albo 190mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pszemmek czy to nie Ciebie widzialem skrecającego w jpII w wawie, dzis okolo 17.30? Jesli tak to szkoda, ze nie zatrzymałem i nie pogadałem.

 

bardzo możliwe - moje rejony moja godzina :) Chyba że jakiś inny SVX kręci się w tej okolicy :biglol: .  Jechałeś swoim - nie zauważyłem - napewno też bym się zatrzymał.

 

 

 

pszemmek, mógłbyś mi zmierzyć średnicę hamulca ręcznego (centralna część tarczy, ten "wypust" od wewnątrz)? Powinno wyjść 170 albo 190mm.

 

Właśnie wstawiłem na serwis - ponowne zakucie przewodów od wspomagania więc parę dni nie będe miał samochodu - jak tylko dostanę lub go odwiedzę to zmierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jechalem swoim. Szedlem pieszo przez chodnik ktory przecinales jadac w strone jpII. Poznalem po srebrnych zderzakach i listwach. Nie chcialem podbiegac zatrzymywac Cie bo nie wiedzialem czy sie gdzies nie spieszysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzajcie Panowie ceny części w ASO przed jakimkolwiek zakupem, szukałem nakładki progowej, w internecie proponowano mi ceny w okolicy 150 zł za używaną, okazało się, że w ASO niecałe 130 zł, nowa. Zapewne nie jest to "odkrycie ameryki", ale może komuś się przyda taka informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pegi wrócił!!! :)

 

A ten podobuje mnie sie bardzo... gdybym nie był niejako uwiązan i zobowiązan do innego (równie fajnego, a na moją wizję nawet lepszego) egzemplarza, jechałbym obaczyć...

 

jbond - i co z nim było? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przynajmniej masz w czym dłubać :P No i jak zrobisz... to będzie :yahoo:

 

A mi pozostało sobie z żalu grilla poliftowo-poliftowego do Imprezy kupić, skoro przy SVX dłubać nie mogę :mellow:

 

EDIT:

http://allegro.pl/subaru-svx-3-3-przebieg-158-tys-km-zobacz-230km-i5482503661.html

Panowie (i Panie), mamy nowego zwycięzcę w konkursie "Najbardziej z czachy cena dla samochodu, którego szuka w porywach jedna osoba w Kraju"!

 

Drodzy Handlarze - ponoć czytacie ten wątek, i z racji zainteresowania sprowadzacie SVX'y - to ja jestem tą jedną osobą, co (w teorii, bo w praktyce to już znalazłem) szuka - powyżej 10k nie przejdzie, niezależnie od stanu.

 

 

A tak całkiem serio - męczy mnie to od dłuższego czasu - czy wiecie może, jak sprawdzić działanie wszystkich 4 biegów, nie mając dostępu do autostrady? :)


pegi - coś dla Ciebie:

http://olx.pl/oferta/subaru-svx-CID5-IDaF5ow.html#6036426f7b

 

Jasne wnętrze oO

 

Ciekawe, czy sprowadzony z USA...

 

... i ciekawe, czy to nie ten sam paździerz, który (chyba zresztą w Białymstoku?) stał zapuszczony i zgnity w krzakach...?

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...