Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Ten ze Szwajcarii naprawdę zadbany. Ten żółty to jeśli chodzi o kolor budy i wnętrze - marzenie ...  :wub:  Niestety, ani miejsca na kolejne auto, ani wolnej gotówki w tej chwili nie mam. Czerwony chłonie strasznie i pochłonął już kilka takich SVX-ów ...  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ujęło w ogłoszeniu tego bordowego stwierdzenie: "całość napędza automatyczna skrzynia biegów" i nad tym można się przychylić. Jest to bowiem pierwszy (i jedyny!) znany mi przypadek samochodu, który napędzany jest przez skrzynie biegów :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

Niezależnie od powyższego. Wygląda na istotnie zadbany egzemplarz. Cena nie jest szokująca, jeżeli faktycznie to co jest napisane znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ew. doprowadzenie SVX'a do stanu "igła" pochłonie na pewno więcej środków niż 25k. Pamiętajcie, że nadejdzie taki moment (coraz szybciej się zbliża), że cena dobrego egzemplarza zacznie z czasem... rosnąć...

 

Pegi - pokaż chociaż kawałek czerwonego... no i zielonego też B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kosztów poniesionych na czerwonego publicznie się nigdy nie przyznam  :P

Przejażdżka pewnie tak, pewnie niebawem, jak będzie skończony wtedy go pokażę. 

A zielony ma się dobrze, zaczął nawet ostatnio na spacery wychodzić  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy wiecie może, jak sprawdzić działanie wszystkich 4 biegów, nie mając dostępu do autostrady?

 

przy delikatnej jezdzie 4 zapina sie przy ok. 60km/h wiec w czym problerm?

 

Np. w tym, że jak skrzynia zaczyna się sypać, to przy wysokich obrotach bieg może wyskoczyć. I  bez dokręcenia silnika na takie obroty tego nie sprawdzisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon, a w czym i po co chcesz to sprawdzić? W zielonym i tak nie zapnie Ci się 4 bo już na 3 się ślizga, może przerzuca na 4 tak jak to było u mnie, ale i tak się ślizga. Tutaj winne są zapewne nie tarczki poszczególnych biegów ale kaseta hydrauliczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...