Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza awaria. 30km od domu. Nagle przy predkosci 10-20km/h pojedynczy stuk pod maska i choinka kontrolek na desce oraz zero wspomagania kierownicy. Rozwulkanizowalo sie kolo pasowe napedzajace paski alternatora wspimagania i klimy. Czesc kola (obwod zewnetrzy z rowkami) znalazem na oslonie silnika. Reszta zostala na wale. Pewnie latwo nie bedzie to zdjec...

 

Od jakich jeszcze modeli pasuja te kola do svx

Ale jest dobra wiadomosc. Aku starczylo aby dojechac o wlasnych siłach do domu te 30km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, przeżywałem to samo kupując auto w Gdyni. Akurat jak dotarłem z NS do Gdyni rozleciało się to koło. jbond pożyczył mi wtedy swoje i udało się wrócić. Mechnik dopasował jakieś, chyba z któregoś starego H6, ale sam dokładnie nie wiedział, bo po prostu znalazł w zapasach magazynowych używkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ostatnio skrzynia znowu się odzywa- nie zawsze, ale czasami by ruszyć muszę ustawić na 1, a później po ruszeniu przerzucam na D i wszystko wraca do normy.

Myślę że to chyba problem jakiegoś sterowania, bo ani się nie ślizga ani nie przeciąga biegów.

 

Z tym kołem pasowym to w warsztacie jak mi je montowali to podobno też już mam nie najlepsze, czyli jak się uda dobrać zamiennik to ja poproszę o info od czego.

 

Pegi- masz jeszcze tę kieszeń do radia? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tym kołem pasowym to w warsztacie jak mi je montowali to podobno też już mam nie najlepsze, czyli jak się uda dobrać zamiennik to ja poproszę o info od czego.

Te koła niestety we wszystkich naszych po kolei polecą. Czas robi swoje ... Widziałem w USA w jakimś sklepie modyfikowane - bez tłumika. 

 

 

 

Pegi- masz jeszcze tę kieszeń do radia? :-)

Mam ... :blush: 

Ale miałeś być u mnie w lutym :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo pasowe od ej20 zamowione teoretycznie po wymiarach powinno pasowac. Oslona rozrzadu pospawana. Przy okazji zmienilem lozyska w alternatorze.

Zmienilem tez felgi z oponami na wlaaciwy kierunek :)

Edytowane przez ppmarian
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...