Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przekonuje mnie to. Forek 2.5 n/a równie szybko się nagrzewa a nie szaleje tak wentylatorami. Mylem chlodnice i robilem plukanke ukl chlodzenia ale nic to nie dalo...

Czujnik w porządku?

Co do pękniętego króćca- cena aluminium jak się kształtuje względem ceny używanej chłodnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonuje mnie to. Forek 2.5 n/a równie szybko się nagrzewa a nie szaleje tak wentylatorami. Mylem chlodnice i robilem plukanke ukl chlodzenia ale nic to nie dalo...

No to jak znajdziesz sposób, żeby się nie grzał bez pracy wentylatorów to daj znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też kręci prawie cały czas, więc chyba tak ten typ ma, zalecenia montażu dodatkowej chlodnicy nie biorą się z nikąd.. Ten samochód jest jak fabryka, ogromny pobór mocy, też tak brzmi:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przekonuje mnie to. Forek 2.5 n/a równie szybko się nagrzewa a nie szaleje tak wentylatorami. Mylem chlodnice i robilem plukanke ukl chlodzenia ale nic to nie dalo...

Czujnik w porządku?

Co do pękniętego króćca- cena aluminium jak się kształtuje względem ceny używanej chłodnicy?

 

ok 5 lat temu za taką przeróbkę chłodnicy do forka turbo płaciłem 350 pln. a używana chłodnica na alledrogo 700pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj widziałem za Krakowem, w Wieliczce bordowego/czerwonego SVXa. Niezły rarytas i widać było, ze chyba zadbany. Jednym słowem: fajny :)

Niebieskie Subaru? :)

 

Dokładnie tak, z parapetem. Pozdrawiam serdecznie! :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszejdosc szybkiej wyprawie autostrada i kilku ostrych hamowaniach odezwaly sie tarcze - bije kierownica.

 

Jakie poolecacie?

Od jakiego modelu pasuja do svx?

sam sobie odpowiem. tarcze z przodu 302mm z tylu 290mm

 

obie dostępne w FOTA ale niestety tylko z najnizszej lini KAGER :( nie wiem czy warto ryzykowac.

 

klockow jest do wyboru do koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszejdosc szybkiej wyprawie autostrada i kilku ostrych hamowaniach odezwaly sie tarcze - bije kierownica.

 

Jakie poolecacie?

Od jakiego modelu pasuja do svx?

sam sobie odpowiem. tarcze z przodu 302mm z tylu 290mm

 

obie dostępne w FOTA ale niestety tylko z najnizszej lini KAGER :( nie wiem czy warto ryzykowac.

 

klockow jest do wyboru do koloru

 

Jak będziesz miał tarcze tył, daj znać, ciężko o nie.

Tył są też wentylowane, to główny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogach moze byc wszystko. Gorzej z dostepnoscia. Przednie kup jakie sa dostepne. Nawet najdrozsze hamowania nie poprawią. Tak samo z klockami. Przerobilem juz kilka firm i wszystkie takie same. A do tego lubia sobie piszczec czasem i pylić strasznie. Jezeli chcesz cos troszke lepszego to poszukaj na ebayu zestawow tarcz nawiercanych. Zestaw przod tyl kosztuje ok 200USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...