Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

To wydaje się być poprawny VIN: JF1CXWBL0EH003380

Data produkcji: 10 1992.

Data pierwszej rejestracji (uruchomienia gwarancji) nie jest wprowadzona. Przyczyn niestety może być wiele. Był przeznaczony do Szwajcarii, ale nie widzę nigdzie żeby nie był robiony w Chinach, więc wiesz... różnie może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak Vin prawidłowy? ;D data pierwszej rejestracji to kwiecien 93 i dlatego się zastanawiałem czy go stworzyli na poczatku 93 czy jednak pod koniec 92.

Wyszło na to, że mam starszy samochód niż przewidywałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyki tak właśnie robią przy podrabianiu produktów z numerami seryjnymi - albo skopiują jeden prawdziwy numer i dają na wszystkie podróbki albo nabijają jakiś bardzo podobny do oryginalnego  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już tutaj nie filozofuj tylko mów czy dowiedziałeś się coś o cewkach :D

Chociażby i chińskie były :P

+1.

Nawet ostatnio net, Fora i FB przeglądałem - nikt nic nie wie, więc jeśli coś Ci się udało dopasować, pegi, to Cię Świat SVX'owy będzie na rękach nosił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet ostatnio net, Fora i FB przeglądałem - nikt nic nie wie

O czym? Trochę chyba nie w temacie jestem B)

 

pegi wspomniał jakiś czas temu, że dostał cynk o nowych (w rozumieniu - dostępnych), mocniejszych cewkach, pasujących do SVX'a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, właściwie to temat najszybciej rozwiązałby Adixi, gdyby przypadkiem przejeżdżał gdzieś w pobliżu miejsca stacjonowania czerwonego ...  :rolleyes:  ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawia sie problem. Bo jutro przyjezdza do mnie kurier zabrac opone do reklamacji i musze postawic kosmodrom na dojazdowce bo nie mam tu innych kół,co raczej unieruchomi mi samochod na jakis czas :/

 

 

Pegi, a rozwiązanie o nazwie "telefon" nie zaspokoiło by naszej ciekawości? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl !!! i jestem z tego bardzo szczesliwy bo bede mogl jedzic svx z rowerami a nie tylko forkiem. Musze dorwac fabryczna lub zrobic z zywicy zaslepke. Ps poprzedni wlasciciel byl tez "rowerowy". W bagazniku pod kolem znalazem nowy lancuch i klocki do roweru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...