Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie wiedzą. Jak masz wersję eu to jest 90% szans, że masz VTD, a jak masz bezpiecznik pod maską "diff lock" to masz na pewno. Jak nie masz pokrywki do bezpieczników to wsadź ten brakujący, powinna zapalić Ci się kontrolka Diff albo lock na zegarach (dokładnie już nie pamiętam), a jak będziesz miał jeszcze jakieś wątpliwości to znajdź kawałek luźniejszej nawierzchni i spróbuj ruszyć dynamiczniej. Jak zaboksują przednie koła no to nie masz VTD ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aspius - możesz wsadzić za to 4.44 albo inny automat z Imprezy/Forka/Legacy EU do około 2000 roku (Phase I)

 

Obawiam się, że przełożenie samego kompa od wersji z VTD nie zapewni Ci kompatybilności ze skrzyniami VTD - przynajmniej tak twierdzą Amerykanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynie 4.44 z imprez czy innych pewnie sa takie same jak svxowe albi slabsze w srodku. Skrzynia z gtb oprocz samego przelozenia ktore sprawia ze skrzynia ma lzej i wytwarza mniej ciepla ma jeszcze najmocniejsze bebechy z automatow Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać. Nie jest to proste zajecię bo sa ro skrzynie jedynie z wersji jdm a jedyne 3 jakie przez ostatni rok się pojawiły wykupiliśmy.

Szymon napisz numer skrzyni jak masz gdzies zapisany to łatwiej bedzie k379 szukać ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie jestem "techniczny" ale kocham SVX'y. Były ze mną dwa. W obu padła skrzynia i tak Kupię kolejnego..../

Dodam tylko do tematu zmiany skrzyni w wersji us. Miałem takiego SVX'a. Oczywiście padła w nim skrzynia. W Józefowie pod W-wą wymienili w aucie skrzynię z wersji EU wraz z dyfrem. Inż. Grabowski/Piaseczno wykonał speed sensor (o ile czegoś źle nie zapamiętałem to był speedsensor) dla tej hybrydy. Dodałem chłodnicę ATF'a i tak wskrzesiłem mojego USdma i jego automat. Polecam zatem serwis skrzyń aut w Józefowie p. W-wą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać. Nie jest to proste zajecię bo sa ro skrzynie jedynie z wersji jdm a jedyne 3 jakie przez ostatni rok się pojawiły wykupiliśmy.

Szymon napisz numer skrzyni jak masz gdzies zapisany to łatwiej bedzie k379 szukać ☺

TZ102BABA-CF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo kolorow to jakie byl w SVX

 

bialy

czarny

srebrny

sliwka

zolty

niebieski

czerwony

zielony

 

cos jeszcze?


pytanie jeszcze w sparwie skrzyni

 

zakladajac ze nie znajdzie sie 4.44 od lagacy twin turbo

 

to jak wyglada sparwa z instalacja skrzyni 4eat 4.44 od forka lub outbacka (mowa o skrzyniach z pzred 2000r)

 

tez jest p&d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...